Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Micha$ taki z ciebie komputerowiec, a nie wiesz, ze odzyskanie takich danych to 5 minut czasu?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie za bardzo. Jak kiedyś próbowałem, to pliki były niepełne czy coś (najróżniejszymi programami próbowałem), nie dało się archiwum otworzyć bo brakowało znaczników. Od tamtej pory powtarzam sobie, żeby uważać co się kasuje... No i jak widać...
Zresztą, to, co za mną to za mną. Taka maksyma tongue


Żeby nie było, że OT:
Cieszy mnie to, że do 2 stycznia nie będę musiął ruszać się na uczelnię hura

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
cieszy mnie to, ze dziś rusza nasza mała liga pokerka - betsson/mecz.pl hura

cieszy mnie, ze przez ostatni tydzień byłem chory, a dziś czuje się juz znacznie lepiej smile

cieszy mnie, ze mam cudowne 4 koty i najwspanialszego na Świecie psiaka hura

cieszy mnie, ze gościowi którego baaaardzo lubie (mielone), super ostatnio poszło w pokerka hura

...a wszystko mnie dziś cieszy grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Pierwsze miejsce w turnieju pokera i 250 kasa w kieszeni grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
gratki, gdzie grałeś??

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
www.dmhpoker.com [dmhpoker.com]

Przeczytałem o tym pokerroomie na pół godziny przed turniejem w dziale "Freerolle". W turnieju brało udział nicałe 500 osób, pula 1000 $. Podobno ten turniej odbywa się co tydzień w środy o 20.30 Polecam grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Szewczenko
Pierwsze miejsce w turnieju pokera i 250 kasa w kieszeni grin

musze sie wreszcie nauczyc w to grac grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by nOcnY
Originally Posted by Szewczenko
Pierwsze miejsce w turnieju pokera i 250 kasa w kieszeni grin

musze sie wreszcie nauczyc w to grac grin

Przykład mojej osoby pokazuje, że to nic trudnego wink Zacząłem grać w październiku i po trzech miesiącach widac efekty.

W niedzielę 44 dolary, dzisiaj 250. Całkiem przyjemnie.

Polecam tą stronę: http://poker-online.pl/?in=suli.php

A później ściągnij sobie jkaiegoś pokerka i ćwicz na freerollach . A nuż coś wpadnie do kieszeni smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Nie to żebym źle ci życzył, ale na początku każdemu dobrze idzie, później człowiek wyobraża sobie tysiące sytuacji jak może zachować się przeciwnik i za dużo kombinuje. Przynajmniej ja tak miałem i kilku moich znajomych. Mam nadzieję, że ciebie to ominie smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Przerwa na uczelnii do 3 stycznia. yeah!

szkoda ze w tym czasie czeka mnie ostra orka ;/

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Ucieszył mnie awans do LM laugh Tylko grupa ciężka Milan , Galatasaray i Sturm Graz no i ja debiutant laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
moze taki mal OT ale nie chce mi sie szukac tematu do odpowiedniej sytuacji grin

no wiec grin

@Zbigniew

wszystkiego najlepszego grin

zostan z nami jak najdluzej - tzn niech Twoj av bedzie tu jak najdluzej wink

piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Temat "Sto lat" masz od razu pod tym tematem na liscie tematow w To i Owo tongue

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
cicho byc grin

za 3h 44 min mam trzecia kartkowke z drutow... stresuje sie, a Ty mnie jeszcze dobijasz grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ze jutro o tej porze bede juz bez gipsu hura

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
jutro tej porze bede juz pisal 11 minut egzamin z kodowania i krypotgrafii...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by nOcnY
jutro tej porze bede juz pisal 11 minut egzamin z kodowania i krypotgrafii...

Fajny przedmiot. Przynajmniej fajnie się nazywa wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Originally Posted by nOcnY
jutro tej porze bede juz pisal 11 minut egzamin z kodowania i krypotgrafii...


pewnie dadzą wam za zadanie rozszysfrować Kod Leonarda laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Zbigniew
Nie to żebym źle ci życzył, ale na początku każdemu dobrze idzie, później człowiek wyobraża sobie tysiące sytuacji jak może zachować się przeciwnik i za dużo kombinuje. Przynajmniej ja tak miałem i kilku moich znajomych. Mam nadzieję, że ciebie to ominie smile

Przede wszystkim wszystkiego najlepszego.

A teraz wracając do pokera. Na pewno nigdy nie wpłacę własnych pieniędzy, więc w przeciwieństwie do bukamcherki na pewno nie stacę wink Po drugie, podchodzę do tych freerolli na bardzo dużym luzie. Człowiek, po ciężkim dniu mam prawo się odstresować i ja to od jkaiegoś czasu robię między innymi w taki sposób smile Zawsze gram 2-3 turnieje dziennie. Odpadam, nic się nie dzieje. Widzę, że jest szansa na wygraną, gram ostrożniej i czekam na dobrą kartę. Tyle smile A że przy okaji wpadnie parę groszy, to bardzo się z tego cieszę.

pozdr.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by nOcnY
jutro tej porze bede juz pisal 11 minut egzamin z kodowania i krypotgrafii...

Fajny przedmiot. Przynajmniej fajnie się nazywa wink

ale jak sam dr mowi uczymy sie sie rzeczy, ktore byly stosowane z 30 lat temu - w tym momencie nikt nie ujawni w jaki sposob jest szyfrowana poczta dyplomatyczna grin

ale calkiem fajny kawalek historii

Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1