|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
coz, wzialem telefon bezprzewodowy, jakos inne przedmioty mi nie pasowaly z tego przedzialu, a do tego co mi pasuje to mi troche brakowalo  Ciekawe ile bede musial czekac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
LOL  ja wzialem depilator specjalnie dzis zagralem za kilkaset zl  ale Pani mi powiedziala, ze musi zamowic i moze w lutym bedzie (prenumerata gazetaki tez najszybciej od lutego) i zapisala na jakiejs karteczce malej moje dane itp.... toz to pelny brak profesjonalizmu gdybym imal blizej domu stsa......
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
bylem dzisiaj, dowiedzialem sie ze musze postawic za okolo 1000zl aby dobic do klawiatury bezprzewodowej, to podziekowalem i wzialem ekspres do kawy, koles mi powiedzial ze najwczesniej w lutym i wogole nie wiadomo czy dostane
w sumie to szkoda bo do kwietnia nabilem 6K a pozniej tylko 3K a to dlatego ze zlikwidowali punkt profa blisko domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175 |
1 zl = 1 pkt + 2pkt za 1 kupon danego dnia Ale 2 pkt za każdy kupon czy za pierwszy? I wyczytałem, że liczą się kupony postawiony tylko w jednym punkcie, czy to prawda? I czy jest jakiś minimalny kurs? Aha, max. na dzień to 500 pkt, tak? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tak max 500pkt na dzien. O tym co Wahi pisal nie ma w gazetce. W ramach ciekawostki powiem, ze koles nr 1 ma 99861 pkt, nie wiem na ile to aktualne, ale dobije do plazmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175 |
Pierwsza dziesiątka: 1) 99861 2) 98818 3) 98606 4) 92700 5) 88560 6) 87874 7) 86879 8) 82823 9) 82718 10) 79897
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
musze postawic za okolo 1000zl aby dobic do klawiatury bezprzewodowej Ciesz sie, ze nie wziales klawiatury bezprzewodowej. To takie dziadostwa, ze glowa mala. Piszac nia szybciej gubi literki oraz co jakis czas takie zawieszki 2 sekundowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
Tak max 500pkt na dzien. O tym co Wahi pisal nie ma w gazetce. W ramach ciekawostki powiem, ze koles nr 1 ma 99861 pkt, nie wiem na ile to aktualne, ale dobije do plazmy  chyba dawno dobił bo ja na tej liście w swoim punkcie miałem 6000 a tak przed odjęciem czyli tydzień temu gdzies miałem 8000:] czyli koles już zbiera na jakąś wieże czy coś:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zawsze jak sie ma dobrego kumpla, to mozna grac na jedna karte. U mnie neistety wiekszosc ludzi z tego co zauwyazylem gra za kwoty do 10zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
Zawsze jak sie ma dobrego kumpla, to mozna grac na jedna karte. U mnie neistety wiekszosc ludzi z tego co zauwyazylem gra za kwoty do 10zl. TO NAZBIERAJCIE NA WSPÓLNY DEPILATOR  JOKE;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175 |
A ta karta co się ją dostaje to jest na okziciela czy tylko jedna osoba może na Nią grać? I czy jest jakiś minimalny kurs? W sumie dobra promocja  pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
na Twoje nazwisko
Nie ma kursow tylko zlotowki.
Sam program ejst badziewny, a ilosc pkt ktore trzeba uzuskac takze, a produktow zdecydowanie za malo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175 |
Ale jest tam jakieś zdjęcie, czy ktoś może wysyłać na nie swoją kartę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Ale jest tam jakieś zdjęcie, czy ktoś może wysyłać na nie swoją kartę? kazdy moze wyslac na Twoja karte 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
w tym programie juz sam chory jest fakt, iż mam podawać dane osobowe tj imie nazwisko adres a nawet bodajze PESEL! przeciez to paranoja jakas. stsowi nie potrzebne zadne dane poza nickiem. z tego wzgledu nie przystapilem do tego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
w tym programie juz sam chory jest fakt, iż mam podawać dane osobowe tj imie nazwisko adres a nawet bodajze PESEL! przeciez to paranoja jakas. stsowi nie potrzebne zadne dane poza nickiem. z tego wzgledu nie przystapilem do tego. pesel!? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Ja juz odebralem klawiaturke i aparat cyfrowy sony hoho .Teraz czekam na mikrofale amica ale poki co nagrod nie ma hahah
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|