Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
coz, wzialem telefon bezprzewodowy, jakos inne przedmioty mi nie pasowaly z tego przedzialu, a do tego co mi pasuje to mi troche brakowalo smile Ciekawe ile bede musial czekac grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
LOL laugh ja wzialem depilator specjalnie dzis zagralem za kilkaset zl laugh

ale Pani mi powiedziala, ze musi zamowic i moze w lutym bedzie (prenumerata gazetaki tez najszybciej od lutego) i zapisala na jakiejs karteczce malej moje dane itp....

toz to pelny brak profesjonalizmu gdybym imal blizej domu stsa......

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
bylem dzisiaj, dowiedzialem sie ze musze postawic za okolo 1000zl aby dobic do klawiatury bezprzewodowej, to podziekowalem i wzialem ekspres do kawy, koles mi powiedzial ze najwczesniej w lutym i wogole nie wiadomo czy dostane

w sumie to szkoda bo do kwietnia nabilem 6K a pozniej tylko 3K a to dlatego ze zlikwidowali punkt profa blisko domu

Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
Originally Posted by Wahi
1 zl = 1 pkt + 2pkt za 1 kupon danego dnia


Ale 2 pkt za każdy kupon czy za pierwszy? I wyczytałem, że liczą się kupony postawiony tylko w jednym punkcie, czy to prawda? I czy jest jakiś minimalny kurs? Aha, max. na dzień to 500 pkt, tak? Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tak max 500pkt na dzien.

O tym co Wahi pisal nie ma w gazetce.

W ramach ciekawostki powiem, ze koles nr 1 ma 99861 pkt, nie wiem na ile to aktualne, ale dobije do plazmy wink

Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
Pierwsza dziesiątka:
1) 99861
2) 98818
3) 98606
4) 92700
5) 88560
6) 87874
7) 86879
8) 82823
9) 82718
10) 79897

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by ajdam
musze postawic za okolo 1000zl aby dobic do klawiatury bezprzewodowej

Ciesz sie, ze nie wziales klawiatury bezprzewodowej. To takie dziadostwa, ze glowa mala. Piszac nia szybciej gubi literki oraz co jakis czas takie zawieszki 2 sekundowe.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Originally Posted by lupus
Tak max 500pkt na dzien.

O tym co Wahi pisal nie ma w gazetce.

W ramach ciekawostki powiem, ze koles nr 1 ma 99861 pkt, nie wiem na ile to aktualne, ale dobije do plazmy wink
chyba dawno dobił bo ja na tej liście w swoim punkcie miałem 6000 a tak przed odjęciem czyli tydzień temu gdzies miałem 8000:]

czyli koles już zbiera na jakąś wieże czy coś:]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zawsze jak sie ma dobrego kumpla, to mozna grac na jedna karte.
U mnie neistety wiekszosc ludzi z tego co zauwyazylem gra za kwoty do 10zl.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Originally Posted by lupus
Zawsze jak sie ma dobrego kumpla, to mozna grac na jedna karte.
U mnie neistety wiekszosc ludzi z tego co zauwyazylem gra za kwoty do 10zl.
TO NAZBIERAJCIE NA WSPÓLNY DEPILATOR laugh JOKE;P

Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
A ta karta co się ją dostaje to jest na okziciela czy tylko jedna osoba może na Nią grać? I czy jest jakiś minimalny kurs? W sumie dobra promocja smile pozdrawiam smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
na Twoje nazwisko

Nie ma kursow tylko zlotowki.

Sam program ejst badziewny, a ilosc pkt ktore trzeba uzuskac takze, a produktow zdecydowanie za malo.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
Ale jest tam jakieś zdjęcie, czy ktoś może wysyłać na nie swoją kartę?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Originally Posted by milanak
Ale jest tam jakieś zdjęcie, czy ktoś może wysyłać na nie swoją kartę?
kazdy moze wyslac na Twoja karte smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
w tym programie juz sam chory jest fakt, iż mam podawać dane osobowe tj imie nazwisko adres a nawet bodajze PESEL! przeciez to paranoja jakas. stsowi nie potrzebne zadne dane poza nickiem. z tego wzgledu nie przystapilem do tego.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Svart_Ulv
w tym programie juz sam chory jest fakt, iż mam podawać dane osobowe tj imie nazwisko adres a nawet bodajze PESEL! przeciez to paranoja jakas. stsowi nie potrzebne zadne dane poza nickiem. z tego wzgledu nie przystapilem do tego.
pesel!? smirk

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Ja juz odebralem klawiaturke i aparat cyfrowy sony hoho .Teraz czekam na mikrofale amica ale poki co nagrod nie ma hahah

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, rymoholik, alfa, $-man, burbon, Lukasz111, ANZELMO), 2,429 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,938
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1