|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
ja wziąłem sobie suszarke i 2 miesiące gazetki:] ale punkty zbierałem od października bo mi sie karta połamała i to tak krytyczne:/ ps. nowa też sie połamała ale ją skleiłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
jest w necie gdzies katalog?:) bo mam juz z 5000 pkt i mozna by cos wziac  a u mnie w punkcie wisza na scianie tylko 3 najwieksze nagrody 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
u mnie nic nie wisi juz, bo wisza jakies inne reklamy, wie ktos za ile punktow co mozna sobie odebrac ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Ja bym jakiś ołówek fajny wziął do wypełniania kuponów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jaka to bylo w przyznawaniem tych punktow?/ bo ja wogole nmie w temacie  a ciekawosc jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
1 zl = 1 pkt + 2pkt za 1 kupon danego dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
wlasnie i mam jedno pytanie, tzn. chyba znam odpowiedz, ale tak dla pewnosci... Czy jest jakis limit dzienny przyznawanych punktow? Bo jak 2 dni temu wysylalem 4x200zl. to za wszystkie kupony dostalem 500pkt., pozniej wieczorem wysylalem jeszcze jeden kupon i nie dostalem zadnych punktow, wiec chyba limit jest... Troche to nie fair z ich strony jesli poczatkowo przyjeli ze 1zl=1pkt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
wlasnie i mam jedno pytanie, tzn. chyba znam odpowiedz, ale tak dla pewnosci... Czy jest jakis limit dzienny przyznawanych punktow? Bo jak 2 dni temu wysylalem 4x200zl. to za wszystkie kupony dostalem 500pkt., pozniej wieczorem wysylalem jeszcze jeden kupon i nie dostalem zadnych punktow, wiec chyba limit jest... Troche to nie fair z ich strony jesli poczatkowo przyjeli ze 1zl=1pkt  jest limit 500 punktow na dzien  w ksiazeczce z nagrodami jest to napisane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ja wzialem Play'a 2  za cos ponad 25000 punktow, wiem, ze za 1000 punktow jest miesieczna prenumerata gazetki  pozostalych nagrod nie pamietam, a w necie katalogu nie ma...w punktach jest do przegladniecia, przynajmniej powinnien byc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
bodajze za 30000 pkt. byla kamera cyfrowa, chyba sobie jeszcze troszke pozbieram, ale nie wiem czy dalej jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
EXP ale punkty się wyzerują pod koniec roku ;p musisz szybko grać albo obracać dziennie na kursie 1,22 po 500 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
nom do koncza roku trzeba je wydac. Bylem w profie plazma jest za 100k, wiec chyba bede musial wysylac ludziom kupony na moja karte  A sam zbieram se chyba na prostownice do włosow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
LOL zeruja sie ? toz to paranoja co jest do 5000k ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
LOL zeruja sie ? toz to paranoja co jest do 5000k ?  za 6k masz depilator  Ja biore czajnik za 8k  a za 5k chyba tylko ulotka 5 miesiecy za free
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
100k palzma LG 75k LCD Samsung 40k Kamera cyfrowa JVC 30k aparat cyfrowy Sony 25k miniwieza Panasonic 17k mikrofala amica 12k mikser AEG 9k krajalnica Zelmer 9k ekspers do kawy Philips 8k czajnik Philips 8k Prasownica do wlosow Philips 7k Suszarka do wlosow AEG 6k Depilator Braun 8k bezprzewodowy tel 15k mps Creative 55k Nokia 6630 1k ulotka 10k klawiatura bezprzewodowa Logitech 27k Playstation2 40k Zmieniacz CD Sony 75k DVD Sony 22k radio samochodowe Sony 9,5k bluetooh Motorola
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405 |
75k DVD Sony
27k Playstation2
nie przesadzili? dvd ostatni strasznie potanialy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
W playu też jest DVD,a więc lepiej wziąść playa i coś jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
10k klawiatura bezprzewodowa Logitech zabraknie mi troche a wlasnie zamierzam w niedlugim czasie kupic mialbym za friko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,390
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,390 |
Jak myslicie ile dostane za depilator na allegro, wie ktos jaki to jest model??....nie starczy mi na nic innego...chyba ze 6 miesiecznych prenumerat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|