Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#80403 15/06/2002 22:49
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zwycięzcą pojedynku 2jot - Sexmis jest Sexmis. Jeśli zakład ma 4 opcje albo więcej to przeciwnik też może go obstawić.

Hunter, masz możliwość wybrania 5 nowych typów. Albo możesz pozostać przy tych co masz. Wybór należy do Ciebie.

#80404 15/06/2002 23:05
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2
member
member
2 Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
Przyjmuję / acz z przykrością / werdykt Conrada.
Sexmis - gratuluję awansu.
Conrad - trochę późno podjąłeś tą ocenę gdyż partnerzy mają już dość ograniczone pole do obstawiania , a w stosunku do huntera zostały Mu "darowane" dwa nietrafione typy .
Pozdrawiam wszystkich - do następnych pojedynków.

#80405 15/06/2002 23:10
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Przykro mi 2jot że dopiero teraz "wyszło jak wyszło" ale mam nadzieje że w przyszłości się takie rzeczy już nie powtórzą. Życze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#80406 15/06/2002 23:19
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2
member
member
2 Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#80407 16/06/2002 02:44
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dziękuję wszystkim za zrozumienie. Jeszcze wczoraj popołudniu bym tę sprawę rozwiązał ale po meczu plany mi się zmieniły i nie wróciłem do domu. Przed następną rundą będą zmiany w regulaminie i wszystko będzie bardziej przejrzyste.

#80408 16/06/2002 02:46
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Tzn. gram z sexmisem i mam zapodać 5 typów tak?

PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#80409 16/06/2002 02:49
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Witaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Tak Hunter grasz ze mną, możesz podać pięć typów(niewskazane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), albo uwzględnić te które już podałeś(wskazane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). Życze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#80410 16/06/2002 02:50
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Ps. Conrad a gdzie to się szwędałeś wczoraj o póżnej porze że grzecznie wcześnie do domku nie wróciłeś????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#80411 16/06/2002 02:50
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak. Możesz podać 5 nowych albo zachować te, które już wysłałeś. Wszystko zależy od Ciebie.

#80412 16/06/2002 02:53
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Postąpie może trochę nie fair ale chcąc nie chcąc zagram nowe 5 typów( tzn nowe 2 zamiast dwóch nietrafionych) jeżeli mam takową możliwość bo zawsze jakoś odpadam w 2 albo 3 rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale i tak już mało meczy jest do zagrania... więc życze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

PoZdRaWiAm :5gw:

#80413 16/06/2002 02:56
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Hunter dla mnie Twoja decyzja jest zrozumiała i sensowna, sam bym postąpił podobnie w takiej sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#80414 16/06/2002 03:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Dzięki za zrozumienie i ycze pwodzenia jeszcze raz...

PoZdRaWiAmpiwo :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#80415 16/06/2002 03:02
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Witam

Dzięki za zrozumienie i życze powodzenia jeszcze raz...

Sorry za poprzedni post, ale tak lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1