|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zwycięzcą pojedynku 2jot - Sexmis jest Sexmis. Jeśli zakład ma 4 opcje albo więcej to przeciwnik też może go obstawić.
Hunter, masz możliwość wybrania 5 nowych typów. Albo możesz pozostać przy tych co masz. Wybór należy do Ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
Przyjmuję / acz z przykrością / werdykt Conrada. Sexmis - gratuluję awansu. Conrad - trochę późno podjąłeś tą ocenę gdyż partnerzy mają już dość ograniczone pole do obstawiania , a w stosunku do huntera zostały Mu "darowane" dwa nietrafione typy . Pozdrawiam wszystkich - do następnych pojedynków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Przykro mi 2jot że dopiero teraz "wyszło jak wyszło" ale mam nadzieje że w przyszłości się takie rzeczy już nie powtórzą. Życze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dziękuję wszystkim za zrozumienie. Jeszcze wczoraj popołudniu bym tę sprawę rozwiązał ale po meczu plany mi się zmieniły i nie wróciłem do domu. Przed następną rundą będą zmiany w regulaminie i wszystko będzie bardziej przejrzyste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam
Tzn. gram z sexmisem i mam zapodać 5 typów tak?
PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Witaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Tak Hunter grasz ze mną, możesz podać pięć typów(niewskazane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), albo uwzględnić te które już podałeś(wskazane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). Życze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Ps. Conrad a gdzie to się szwędałeś wczoraj o póżnej porze że grzecznie wcześnie do domku nie wróciłeś????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak. Możesz podać 5 nowych albo zachować te, które już wysłałeś. Wszystko zależy od Ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam
Postąpie może trochę nie fair ale chcąc nie chcąc zagram nowe 5 typów( tzn nowe 2 zamiast dwóch nietrafionych) jeżeli mam takową możliwość bo zawsze jakoś odpadam w 2 albo 3 rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale i tak już mało meczy jest do zagrania... więc życze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
PoZdRaWiAm :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Hunter dla mnie Twoja decyzja jest zrozumiała i sensowna, sam bym postąpił podobnie w takiej sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam Dzięki za zrozumienie i ycze pwodzenia jeszcze raz... PoZdRaWiAm  :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam
Witam
Dzięki za zrozumienie i życze powodzenia jeszcze raz...
Sorry za poprzedni post, ale tak lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|