Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Bebok #801625 21/12/2006 11:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
A ja nie dostalem.

Bonus: Unibet
koszałek #803567 22/12/2006 06:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
panowie mam pytanie ... czy w moich turniejach macie taki bilet dostepny ''Ticket to USD RM $0 + $0'' ? jesli turniej jest wpisany tam ze sie zaczyna o 1:00 to zaczyna sie o tej godzinie mojej strefy czasowej ? ;b

zapewne sa to glupie pytania ale nie znam sie na tych ticketach
dzieki za odp

loipop #803766 22/12/2006 11:54
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Witam,
Tickety $0+$0, daja możliwość udziału w specjalnych freerollach.
W Twoim przypadku będzie to najczęściej Freeroll Tylko dla Polaków. smile
Najbliższy taki turniej odbędzie się jutro o godz. 20.00 smile.

W preferancjach zmień sobie czas na GMT+1 i nie będziesz miał problemów z przeliczaniem czasu smile

Pozdrawiam

Milo
--------------------
Betsson Polska
Dwa specjalne turnieje Tylko Dla Polaków:
25.12 godz 21.12 Buy In 5$+0,5 - dodajemy 333$
26.12 godz 21.12 Buy In 5$+0,5 - dodajemy 333$


Dołączył: Nov 2006
Posty: 78
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 78
Mam pytanko. Robię promocję 100$ bonus i uzbierałem już wystarczającą ilość pkt na wzięcie udziału za nie w turnieju tygodniowym gdzie trzeba było zebrać chyba 200. Czy jak wezmę udział w turnieju to bedę musiał od nowa zbierać te pkt do wyrobienia bonusu czy mogę na bieżąco "konsumować" te punkty i nie będzie nic znikać w dostępne bonusy??

Bebok #804802 22/12/2006 19:16
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
Originally Posted by Bebok
jesli mowisz o zwrocie za turnej z 10 grudnia to ja dzis dostałem smile

zwrot dostalem a co z koszulkami ktore mialy dotrzec przed Swietami??
moze Milo sie wypowie co sie w tym temacie dzieje smile

matti64 #805192 22/12/2006 21:24
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
I co z moim zwrotem?

koszałek #805198 22/12/2006 21:26
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Trochę niesmaczne się to robi.

Zbigniew #805346 22/12/2006 22:52
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
czy to jest ten ticket do freerolka POlskiego jutro o 20?

Data ważności: Wartość Opis Nastepny
2006-12-25 01:00 0.00 USD RM Ticket to USD RM $0 + $0 (Freeroll)

Lipi #805351 22/12/2006 22:55
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
tak

1raul1 #805827 23/12/2006 11:20
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
siemanko mam taki maly problem moze ktos jest w stanie mi pomoc... sciagnolem sobie soft Betsson i za cholere nie moge go odpalic ;/ nie wiem czemu... przed formatem wszystko chodzilo cacy a teraz ?? jak odpalam i próbuje sie zalogowac to wyskakuje mi ze nie moze sie polaczyc z turnamet serer i probuje sie laczyc z ringserver ale to tez nie wychodzi... i tak w kolko macieju ;/ nie wiem dlaczego ... robilem reinstalki, restarty systemu itd. a chcial bym dzis zagrac w tym turnieju... Pozdrawiam.

mielone #805838 23/12/2006 11:27
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Ja tez mialem cos takiego i to samo mi przeszo po paru dniach po formacie, a skoro dzisiaj ten turniej to proponuje grac w przeglądarce choc mi tak samo nie dzialala wtedy jak soft...Ale mozesz spróbowac


Pozdro

1raul1 #805870 23/12/2006 12:07
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Fajnie, że jest kolejny turniej tylko dla Polaków. Ehhh.. weekend wieczór to ja nie wiem czy to przyzwoita pora na grę. Ale jak kto lubi tongue

Postaram się zagrać bo ostatni przegapiłem.

Pozdrawiam.

th0mas #805880 23/12/2006 12:15
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Ja tez mam jakis dziwny ticket na 25.XII

Data ważności: Wartość Opis Nastepny
2006-12-25 01:00 0.00 USD RM Ticket to USD RM $0 + $0 (Freeroll)

Na dzisiejszy dzien nic nie mam ??

th0mas #805883 23/12/2006 12:16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Czy ktoś może mi napisać gdzie mogę sprawdzić czy dostałem ticket. Turnieju nie ma jeszcze w Lobby i nie wiem czy będzie niebieska strzałeczka.

Pozdrawiam.

th0mas #805929 23/12/2006 12:46
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Davidian: zawsze jest takie cos, to ten ticket na dzisiaj
Th0mas: https://www.betsson.com/pl/poker/index.asp --> Moje konto --> Moje turnieje

bkbk #805945 23/12/2006 12:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Dzięki bakubak piwo Ticket jest a koncie smile

th0mas #807503 23/12/2006 17:58
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Witam,
Zapisy do Freerolla tylko dla Polaków ruszyły, zapraszam do gry smile

Dodatkowo na Święta przygotowliśmy dla Was dwa turnieje z dodatkową kasą:)
W poniedziałek i wtorek, o godz. 21.15 rozgrywamy turnieje z BuyIn 5+0,5, w których do pulu dokładamy po $333 każdego dnia. Turnieje są tylko dla graczy z Polski!
Można sobie zrobic ładny prezent na Święta smile

Witam,
Czy dotarł do Ciebe w koncu zwrot 5$?
Ja też powoli tracę cierpliwość i jestem gotowy oddać Ci ta kasę prywatnie na netellera badz przlewem.
Daj znać jak sprawa wygląda, bo ja niestety nie będę mógł przez święta nic sprawdzić.

pzdr

Milo
------------------------------------------
Betsson Polska
Świąteczne Promocje Tylko dla Polaków:
Sobota godz 20.00 - Freeroll
Poniedziałek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!
Wtorek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!


Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Nic nie dostałem... kasy od Ciebie nie chce, najwyzej poczekam na wielkanocy, aż sie spręzą.

th0mas #807598 23/12/2006 18:15
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Witam,
Zapisy do Freerolla tylko dla Polaków ruszyły, zapraszam do gry smile

Dodatkowo na Święta przygotowliśmy dla Was dwa turnieje z dodatkową kasą:)
W poniedziałek i wtorek, o godz. 21.15 rozgrywamy turnieje z BuyIn 5+0,5, w których do pulu dokładamy po $333 każdego dnia. Turnieje są tylko dla graczy z Polski!
Można sobie zrobic ładny prezent na Święta smile


Milo
------------------------------------------
Betsson Polska
Świąteczne Promocje Tylko dla Polaków:
Sobota godz 20.00 - Freeroll
Poniedziałek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!
Wtorek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!


koszałek #807645 23/12/2006 18:23
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Koszałek,

Poprosiłem o dopisanie Ci ticketa 5+0,5, zeby jakoś umilić Ci oczekiwanie na włąsciwe 5,5 frown

(sorki za bałagan kilka postów wyżej -coś mi się pomieszało )

Pzdr

Milo
--------------------------------------
Betsson Polska
Świąteczne Promocje Tylko dla Polaków:
Sobota godz 20.00 - Freeroll
Poniedziałek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!
Wtorek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, alfa, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, forty), 2,130 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1