Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
maycj - PW

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ile w końcu jest płatnych miejsc? Wlobby jest 10, a ty piszesz o 20.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
Jest 20 miejsc płatnych jak zawsze smile. i jak zawsze w lobby pisze 10 wink. Jest to male niedociagniecie w tym softcie smile.

Romus1981 #790263 16/12/2006 15:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
26 miejsce :[


edit śródtematu

Last edited by Bzyku; 16/12/2006 16:02.
Zbigniew #790640 16/12/2006 16:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
7 miejsce

Tombal #791166 16/12/2006 18:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
czy te tickety beda znowu przyznawane dopiero w poniedzialek czy moze cos wczesniej?? ktos wie??

luk4sz_ #791241 16/12/2006 18:14
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Originally Posted by luk4sz_
czy te tickety beda znowu przyznawane dopiero w poniedzialek czy moze cos wczesniej?? ktos wie??

i 2 pytanie
czy to jest do jednego tura czy można rozbijac na kilka?

Lipi #791271 16/12/2006 18:21
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
no tak a ja jak zwykle znowusz niedalem rady zagrac frown
przez ta wczesna godzine ropoczecia turnieju
kto to wymyslil zeby tak wczesnie grac 15.00 frown

matti64 #791309 16/12/2006 18:29
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1-2 hours po zakonczeniu turnieju maja byc tickety

1raul1 #791311 16/12/2006 18:30
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
do jednego tura

1raul1 #795321 17/12/2006 21:53
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Witam,
dopisywanie biletów idzie nam coraz sprawniej smile Mam nadziżję, ze zdążyliście zamienić je na grubą kasę w turniejach organizowanych przez Betsson. smile

Bilety są oczywiście na jeden turniej i nie można ich rozbić.
Pozdrawiam

Milo
-------------------
Betsson Polska

Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
a jak dlugo te bilety zachowuja swoja waznosc? tzn. czy jest jakis limit czasu do kiedy trzeba je wykorzystac bo 2+0.25 juz dawno uzylem a tego 10+1 jakos nie mam czasu zainwestowac i juz 2tygodnie lezy bezczynnie, a nie chcial bym go tak glupio stracic

alfa #795586 18/12/2006 02:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
zagraj sit and go 1na1 smile

Tombal #799020 20/12/2006 12:22
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Quote
Sobotni Freeroll tylko dla Polaków o 20:00 - 20 ticketów do wygrania!

Dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia, w sobotę 23.12.2006 o godzinie 20:00 rozpocznie się kolejny już Freeroll tylko dla Polaków.

Ty grasz - Betsson stawia nagrody jako św. Mikołaj:

1-sze miejsce - bilet o wartości $50+4
od 2 -10-tego miejsca - bilety o wartości $20+2 ticket
od 11-20-tego miejsca - bilety o wartości $10+1 ticket

Turniej jest tylko dla osób, które będą miały otwarte konto na Betsson.com do 22.12.2006 na stronie polskojęzycznej.

Rejestracja rozpocznie się o godzinie 18:30 w sobotę 23.12.2006.

Zapraszamy do udziału w turnieju

Miło ze stron betsson. I nareszcie o normalnej godzine smile

Bebok #800895 20/12/2006 21:26
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Udało się przesunąć smile
Przynajmiej będzie co robić w sobotni wieczór smile

I można sobie zrobić miły prezent pod choinkę smile

Pzdr
Milo
---------------------
Freeroll Świąteczna Gorączka - tylko dla Polaków!!!
Start w sobotę 23 grudnia godz. 20.00

1raul1 #800960 20/12/2006 21:41
Dołączył: Dec 2006
Posty: 255
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 255
jak można się zapisać do tego turnieju??

foxfire #800991 20/12/2006 21:52
Dołączył: Dec 2006
Posty: 255
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 255
sorki, mój poprzedni post nie ważny laugh jakieś chwilowe zaćmienie miałąm :D:D:D:D

Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
Originally Posted by Betsson.com
Udało się przesunąć smile
Przynajmiej będzie co robić w sobotni wieczór smile

I można sobie zrobić miły prezent pod choinkę smile

Pzdr
Milo
---------------------
Freeroll Świąteczna Gorączka - tylko dla Polaków!!!
Start w sobotę 23 grudnia godz. 20.00

bardzo cieszy mnie godzina (w koncu przyzwoita)turnieju wreszcie bede mogl zagrac.
rozumiem ze najpozniej do piatku bedzie wejsciowka na koncie na ten turniej tak jak to bylo do tej pory ?? piwo

matti64 #801149 20/12/2006 23:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Dostaniemy te zwroty ?? frown

koszałek #801157 20/12/2006 23:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
jesli mowisz o zwrocie za turnej z 10 grudnia to ja dzis dostałem smile

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, burbon, forty, aker), 663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,609
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1