|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ile w końcu jest płatnych miejsc? Wlobby jest 10, a ty piszesz o 20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547 |
Jest 20 miejsc płatnych jak zawsze  . i jak zawsze w lobby pisze 10  . Jest to male niedociagniecie w tym softcie  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
26 miejsce :[
edit śródtematu
Last edited by Bzyku; 16/12/2006 16:02.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
czy te tickety beda znowu przyznawane dopiero w poniedzialek czy moze cos wczesniej?? ktos wie??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
czy te tickety beda znowu przyznawane dopiero w poniedzialek czy moze cos wczesniej?? ktos wie?? i 2 pytanie czy to jest do jednego tura czy można rozbijac na kilka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886 |
no tak a ja jak zwykle znowusz niedalem rady zagrac  przez ta wczesna godzine ropoczecia turnieju kto to wymyslil zeby tak wczesnie grac 15.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
1-2 hours po zakonczeniu turnieju maja byc tickety
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
Witam, dopisywanie biletów idzie nam coraz sprawniej  Mam nadziżję, ze zdążyliście zamienić je na grubą kasę w turniejach organizowanych przez Betsson.  Bilety są oczywiście na jeden turniej i nie można ich rozbić. Pozdrawiam Milo ------------------- Betsson Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386 |
a jak dlugo te bilety zachowuja swoja waznosc? tzn. czy jest jakis limit czasu do kiedy trzeba je wykorzystac bo 2+0.25 juz dawno uzylem a tego 10+1 jakos nie mam czasu zainwestowac i juz 2tygodnie lezy bezczynnie, a nie chcial bym go tak glupio stracic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
zagraj sit and go 1na1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Sobotni Freeroll tylko dla Polaków o 20:00 - 20 ticketów do wygrania!
Dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia, w sobotę 23.12.2006 o godzinie 20:00 rozpocznie się kolejny już Freeroll tylko dla Polaków.
Ty grasz - Betsson stawia nagrody jako św. Mikołaj:
1-sze miejsce - bilet o wartości $50+4 od 2 -10-tego miejsca - bilety o wartości $20+2 ticket od 11-20-tego miejsca - bilety o wartości $10+1 ticket
Turniej jest tylko dla osób, które będą miały otwarte konto na Betsson.com do 22.12.2006 na stronie polskojęzycznej.
Rejestracja rozpocznie się o godzinie 18:30 w sobotę 23.12.2006.
Zapraszamy do udziału w turnieju Miło ze stron betsson. I nareszcie o normalnej godzine 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
Udało się przesunąć  Przynajmiej będzie co robić w sobotni wieczór  I można sobie zrobić miły prezent pod choinkę  Pzdr Milo --------------------- Freeroll Świąteczna Gorączka - tylko dla Polaków!!! Start w sobotę 23 grudnia godz. 20.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 255 |
jak można się zapisać do tego turnieju??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 255 |
sorki, mój poprzedni post nie ważny  jakieś chwilowe zaćmienie miałąm :D:D:D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886 |
Udało się przesunąć  Przynajmiej będzie co robić w sobotni wieczór  I można sobie zrobić miły prezent pod choinkę  Pzdr Milo --------------------- Freeroll Świąteczna Gorączka - tylko dla Polaków!!! Start w sobotę 23 grudnia godz. 20.00 bardzo cieszy mnie godzina (w koncu przyzwoita)turnieju wreszcie bede mogl zagrac. rozumiem ze najpozniej do piatku bedzie wejsciowka na koncie na ten turniej tak jak to bylo do tej pory ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Dostaniemy te zwroty ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
jesli mowisz o zwrocie za turnej z 10 grudnia to ja dzis dostałem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka