Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#805897 23/12/2006 12:29
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Sat 23

kosz Minnesota @ Indiana 7:00pm

kosz New York @ Philadelphia 7:30pm

kosz Golden State @ Miami 7:30pm

kosz Atlanta @ Detroit 7:30pm

kosz Orlando @ Cleveland 7:30pm

kosz Utah @ Memphis 8:00pm

kosz San Antonio @ NO/Okla. City 8:00pm

kosz Charlotte @ Chicago 8:30pm

kosz New Jersey @ Milwaukee 8:30pm

kosz L.A. Clippers @ Houston 8:30pm

kosz Toronto @ Seattle 10:00pm



=============================================



uwaga Gospodarze na drugim miejscu.
uwaga Prosze podawać sensowne informacje.
uwaga Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Bonus: Unibet
Baqu #805908 23/12/2006 12:36
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Indiana po kursie 1,60 biore z pocałowaniem w ręke

Pacers ostatnio dosc widocznie widac coraz lepsze zgranie i lepsze wyniki przedewszystkim co moze powoli napawac optymizmem ich gra sie zmienila od poczatku sezonu z chaotycznej w bwradzije regularna no i przed świętami u siebie będa chcieli sobie zrobic dobry prezent , Minesota nie zachywyca i raczej nie zdziala tu dużo

Baqu #805909 23/12/2006 12:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
toronto po 2.65 w toto warto wziasc w seattle zabraknie levisa niepewny wystep po powrocie z kontuzji allena wiec mozliwe ze 2 "strzelby" seattle niezagraja ( levis na 100% )

Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
Indiana Pacers - Minnesota Timberwolves over 188,5 1.85 BAH

co o tym myślicie?

ja mysle ze overek powinien paść bo średnio na mecz Minesota traci 100 pkt,a nawet troche wiecej... Wiec overek jak najbardziej.. co na wy na to ? moze macie jakies zastrzeżenia co do tego typu ??

pozdro

Dołączył: Nov 2006
Posty: 93
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 93
Myślę że TORONTO to świetna inwestycja w BWIN 2,70 biore bez dwóch zdań , w ekipie Seattle braknie(LEWISA,ALLENA(probably) , Fortsona, Swifta) to bardzo duze osłabienia , w ekipie Toronto braknie BOSHA, ale widac ze koledzy radzą sobie jeszcze lepiej bez niego BARGNANI GARBAJOSA obudzili sie i wpadli juz chyba w rytm NBA. POZDRO

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Moze ktos napisac pare slow na temat meczu 76-ers-NY?? Czy warto dac na 2 po bardzo ladnym kursie, bo Phila bez Iversona to bedzie raczej slaby zespol, NY ostatnio zlapal dobry rytm chyba.
prosilbym o jakis poscik w tym temacie jak mozna laugh

Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
Originally Posted by mal!bu
Myślę że TORONTO to świetna inwestycja w BWIN 2,70 biore bez dwóch zdań , w ekipie Seattle braknie(LEWISA,ALLENA(probably) , Fortsona, Swifta) to bardzo duze osłabienia , w ekipie Toronto braknie BOSHA, ale widac ze koledzy radzą sobie jeszcze lepiej bez niego BARGNANI GARBAJOSA obudzili sie i wpadli juz chyba w rytm NBA. POZDRO

O ile sie niemyle to Iverson zadebiutuje dzisiaj w seatle lub wczoraj zadebiutował, więc niegrał bym tego

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Originally Posted by Konradoboss
Originally Posted by mal!bu
Myślę że TORONTO to świetna inwestycja w BWIN 2,70 biore bez dwóch zdań , w ekipie Seattle braknie(LEWISA,ALLENA(probably) , Fortsona, Swifta) to bardzo duze osłabienia , w ekipie Toronto braknie BOSHA, ale widac ze koledzy radzą sobie jeszcze lepiej bez niego BARGNANI GARBAJOSA obudzili sie i wpadli juz chyba w rytm NBA. POZDRO

O ile sie niemyle to Iverson zadebiutuje dzisiaj w seatle lub wczoraj zadebiutował, więc niegrał bym tego

uuuuuuuuuuu laugh
Iverson zadebiutowal w Denver czlowieku shocked

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
no nic czas cos napisac grin
wczoraj fajny rozpisik...a ze Utah wtopilo to lekki szoken...wydawalo mi sie to najpewniejsze :/ jakyb siadlo zarobek bylby nie powiem ale mega niezly, ale i tak ogolnie wyszlo na spory +

Wczoraj: 2-1 (+46.5)
Bilans: 36-27 (+123.8)

Czas na dzis. Jako za sprobowalem darmowego bonusu z totosi to zagram ddzis wlasnie tam. I jako ze kursy na moich faworytow sa beznadziejne, nie mowiac o tym ze nie ma pelnej oferty chocby houston...to zagram dzis znow rozpisik jak wczoraj

3 z 4 (po 2,5 jedn. na blok czyli razem 10jedn.
Dzis 4 spotkanka wybralem takie:
Po pierwsze primo tongue
Golden State 2.8
Zeby bylo jasne jestem wielkim fanem Miami. Ale poki co bez Szaka to nie prezentuja sie oni najlepiej. Jesli wygrywaja to tylko z slabiakami NO,Memphis czy Toronto jesli przychodzi rgac z mocniejszym to juz jest nieciekawie. Zwykle widzialem Miami jako druzyna ktora wygrywa mecze rzucajac wiecej niz przeciwnicy podczas gdy przeciwnicy tez rzucali duzo. I tu wychodzi ich obecnie denna defensywa...same Wade to chyba jednak malo wczoraj dostali 26 pktami na wyjezdzie z Milwaukee a to juz sporo...
A Goldeny? celuje w ich wyjazdowe zwyciestwo i jakos odpuscilem ostatnio ale dzis nadaza sie super okazja sa w sztosie ograli Orlando az jestem pod wrazeniem bo rzucic Orlando 117 pkt na ich terenie to naprawde swietna sprawa Baron zargal kapitalnie, jeszcze do skladu jakby wrocil Richardson to bylo by swietnie. A poki tak czy siak po takim kursie ot jakies nieporozumienie. 2.8 to moim zdaniem lekkie przegiecie pały. Co prawda kontuzjowani sa Biedrins ma cos z biodrem chyba i niy jest probably ale wg mnie chyba nie wystapi i troche defensywa siadzie o tyle Pietrus raczej ze zlamanym nosem bedzie w stanie grac grin a ze Golden State to raczej ofensywa z Baronem na czele to o zwyciestwo jestem spokojny. Dodam tez ze Miami ciezko wygrac ostatnio 3 mecze z rzedu grin

Po drugie primo...
Orlando 3.3
yhhh niechetnie troche bo wg mnie to tylko z tego rozpisu jest najmniej pewne ale jednak zaryzykuje. Orlando z poczatku sezonu gralo kapitalnie , prowadzili w statystykach jesli chodzi o defensywe byli na 1 miejscu nie wiem jak jest teraz ale na pewno sa w czolowce.I wlasnie gra obronna wygrywali mecze Ostatnio jednak nieco zbledli. Wtopy z Charlote czy Toronto zbyt dobrze nie wroza o formie. Ale nadzieja jest wzcorajszy wystep z GS co prawda wtopili mimo tego ze mieli przewage w zbiorkach i to porzadna ale GS no coz Baron zrobil swoje. Dzis licze ze orlando mocniej sie skupi na obronie bedzie zbierac jak wczoraj i powinno byc cacy. Cleveland w pelnym skladzie ma tez wrocic Jones ale graja fatalnie , LeBron bez formy, Gooden tez nie gra najlepiej i wlasciwie nie widze w Cavs zadnych pozytywow i bardziej w ich slabej grze upatruje zwyciestwa Orlando. Tydzien temu we wlasnej hali Orlando ich ogralo dosc wyraznie jak bedzie teraz? Licze na powtorke z rozrywki. Jedyny + u Cavs to to ze moga byc nieco podkurwieni 3 wtopami z rzedu i nie za bardzo sie im chyba usmiecha wtopic 4 raz zwlaszcza u siebie ale to juz ich problem. Orlando niech sie skupi na obronie i powinno byc OK. Mysle ze kluczem bedzie gra Howarda ktory musi sie zajac dobrze Iglauskasem a prowadzenie samo sie zrobi. LeBron poki co spustoszenia nie sieje a wiec badzmy dobrej mysli grin

Po trzecie primo grin
Charlotte 6.5
Jak zobaczylem w totosi kursy 1.03 - 6.5 to se pomyslalem ktos chyba ocipiał. Ok Chicago u siebie mocni itp itd. ale ludzie taka roznica? grin 1.03 to moze byc jak Phoenix gra z Phila albo NO tongue poza tym wczoraj Chicago zlapalo pierwsza zadyszke i dzis czcemu ma nie zlapac nastepnej? grin wkoncu NYK to raczej cieniasy tylko ostatnio zlapali wiatr w zagle...
Co do Charlotte ograli no wlasnie ograli Utah 12 pktami, co prawda u siebie ale zawzse cos. Nie wiem ile znaczy dla zespolu obecnosc Knighta ale widac chyab duzo koles niby gral polowe tylko ale zdazyl stuknac 9 asyst tak czy siak Okafor zaczyna chyba grac lepiej i nawet dublowanie go nic nie daje. Mysle ze Ben powinien sie nim zajac sam ale czy podoła? grin zobaczymy wg mnie tak ale Okafor i tak swoje rzuci. Poza tym pan Nocioni jak bezdie rzucal za 3 tak jak wczoraj to szczesliwego nowego jorku mu zycze grin
A wiec krotko mowiac CHarlote goł.

I po czwarte primo ultimo grin
Milwaukee 1.5
Tutaj krotko bo nie ma co pisac. Poczatkowo mialem grac Nets ale jak zobaczylem ze wylecial z trio Krstic to decyzja byla krotka acz tresciwa win Milwaukee.

Tyle
Pozdro
Ryan



Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
ucielo opis do Orlando to jeszcze raz tongue
Po drugie primo...
Orlando 3.3
yhhh niechetnie troche bo wg mnie to tylko z tego rozpisu jest najmniej pewne ale jednak zaryzykuje. Orlando z poczatku sezonu gralo kapitalnie , prowadzili w statystykach jesli chodzi o defensywe byli na 1 miejscu nie wiem jak jest teraz ale na pewno sa w czolowce.I wlasnie gra obronna wygrywali mecze Ostatnio jednak nieco zbledli. Wtopy z Charlote czy Toronto zbyt dobrze nie wroza o formie. Ale nadzieja jest wzcorajszy wystep z GS co prawda wtopili mimo tego ze mieli przewage w zbiorkach i to porzadna ale GS no coz Baron zrobil swoje. Dzis licze ze orlando mocniej sie skupi na obronie bedzie zbierac jak wczoraj i powinno byc cacy. Cleveland w pelnym skladzie ma tez wrocic Jones ale graja fatalnie , LeBron bez formy, Gooden tez nie gra najlepiej i wlasciwie nie widze w Cavs zadnych pozytywow i bardziej w ich slabej grze upatruje zwyciestwa Orlando. Tydzien temu we wlasnej hali Orlando ich ogralo dosc wyraznie jak bedzie teraz? Licze na powtorke z rozrywki. Jedyny + u Cavs to to ze moga byc nieco podk.urwieni 3 wtopami z rzedu i nie za bardzo sie im chyba usmiecha wtopic 4 raz zwlaszcza u siebie ale to juz ich problem. Orlando niech sie skupi na obronie i powinno byc OK. Mysle ze kluczem bedzie gra Howarda ktory musi sie zajac dobrze Iglauskasem a prowadzenie samo sie zrobi. LeBron poki co spustoszenia nie sieje a wiec badzmy dobrej mysli grin

Dołączył: Dec 2006
Posty: 136
B
member
member
B Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 136
No widzisz przestales uzywac non stop 10/10 i od razu lepiej.. wg mnie Goldeny to na dzisiaj piekny typ.. niedoceniane a strasznie niszcza w ofensywie, Miami ledwo ledwo wygrywa z cieniasami a tutaj bardzo dobra ekipa ktora moze spokojnie ich polknac.. po 2.8 nic tylko atakowac.. dla spokoju mozna wziac +5,5 1,9 piekna sprawa..

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by mal!bu
Myślę że TORONTO to świetna inwestycja w BWIN 2,70 biore bez dwóch zdań , w ekipie Seattle braknie(LEWISA,ALLENA(probably) , Fortsona, Swifta) to bardzo duze osłabienia , w ekipie Toronto braknie BOSHA, ale widac ze koledzy radzą sobie jeszcze lepiej bez niego BARGNANI GARBAJOSA obudzili sie i wpadli juz chyba w rytm NBA. POZDRO

Ray Allen ma dzisiaj już zagrać

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Originally Posted by Bukonodozor III
No widzisz przestales uzywac non stop 10/10 i od razu lepiej.. wg mnie Goldeny to na dzisiaj piekny typ.. niedoceniane a strasznie niszcza w ofensywie, Miami ledwo ledwo wygrywa z cieniasami a tutaj bardzo dobra ekipa ktora moze spokojnie ich polknac.. po 2.8 nic tylko atakowac.. dla spokoju mozna wziac +5,5 1,9 piekna sprawa..
A Ty przyjaciel Egzekutora? grin kto mowil ze 10/10 to zle?...popatrze przedwczoraj ze sie oplacilo smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
aha jeszcze jedno mialem tez grac Seatle bo w koncu passe przerwac mysle powinni ale jak zobaczylem ze bez Lewisa to od razu odpuscilem i po takich kursach chyba faktycznie mozna wziac Toronto ale ja mimo wszystko odpuszcze.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
wypowie sie ktos o NY?? czy wszyscy to omijacie szerokim lukiem??

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
dla mnie NYK jeszcze powinni skorzystac z passy jaka maja i powiezc Phile ale gwarancji to nie ma tu zadnej grin choc kurs kusi smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 136
B
member
member
B Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 136
Wszyscy to omijaja. Seattle nigdy po takim kursie. puke na poczte onetu badzieiwie nic tam nie dochodzi

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Teraz spojrzalem w sklad i widze ze Richardson i Francis nie graja chyba (wczoraj nie grali z chicago, nie wiem ogolnie jak dlugo juz ich absencja trwa) a wiec malo opcji maja chyba w ataku. A phila ostatnio 0-5 u siebie (wedlug statystyk z 10 ostanich meczy) wiec chyba i pora cos ugrac na wlasnych smieciach. Reasumujac ospuszcze.
Puszcze dzis tripelka SA Tloki Indiana

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by przyborro
Teraz spojrzalem w sklad i widze ze Richardson i Francis nie graja chyba (wczoraj nie grali z chicago, nie wiem ogolnie jak dlugo juz ich absencja trwa) a wiec malo opcji maja chyba w ataku. A phila ostatnio 0-5 u siebie (wedlug statystyk z 10 ostanich meczy) wiec chyba i pora cos ugrac na wlasnych smieciach. Reasumujac ospuszcze.
Puszcze dzis tripelka SA Tloki Indiana

Cały sęk w tym że to dobrze że Francis nie zagra, bo gość nie dość że prezentuje się fatalnie, to do tego zabierał sporo czasu gry. Z Q-Rich'em jest troche inaczej bo on akurat dobrze pogywa w tym sezonie, ale za to na jego miejsce gra ktoś z duetu Frye-Lee, ta para wczoraj z Chicago razem 11/20 z gry i 24 zbiórki. Jedyny problem to już 3 wygrane z rzędu dla Knicks (troche dużo :D), ale ja tu widzę raczej wygraną nowojorczyków smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Yao Ming wyleciał ze składu Houston na ponad 6 tygodni z powodu kontuzji kolana.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1