|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269 |
Karzdy wie że nie w tym problem jakim systemem grać tylko jak wybierać zdarzenia do typowania. Oto kilka banalnie prostych i moim zdaniem bardzo skutecznych metod typowania. 1 ) Gramy progresją na ako 1,5 do 4 lub 5 poziomów w zależności od naszej wiedzy bukmacherskiej.
2 ) Obstawiamy tylko najlepsze zespoły w danej lidze lub słabsze od nich ale tylko o 1 punkt w tabeli.
3 ) Kurs na naszych faworytów nie może przekroczyć 1,5 (piłka nożna, hokej) lub 1,2 (koszykówka,siatkówka,piłka ręczna, tenis)
4 ) Łączymy najwyżej 3 zdarzenia na jeden kupon.
GRAM TĄ METODĄ OD KILKU ŁADNYCH LAT I NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁA!!!
Ps.Jeżeli ktoś ma pytania lub sugestie dotyczące mojego sposobu gry piszcie śmiało.
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH HAZARDZISTÓW ŚWIATA!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 354 |
Kazdy ma wlasny system,jak Ten Ci przynosi zysk to bardzo fajnie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
mam mnóstwo pytań jak zwykle przy systemach bo to moje hobby...
czy stawki masz ustalone według wzorca czy obliczasz jakoś specjalnie? jak często grasz? jaką stopę zwrotu można uzyskać tego typu metodą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 19 |
Veride co to jest stopa zwrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269 |
stawki 4 poziomowa 1 poziom 2,5% kapitału początkowego 2 poziom 7,5% 3 poziom 22,5% 4 poziom 67,5%
stawki 5 poziomowa 1 poziom 0,8% kapitału początkowego 2 poziom 2,5% 3 poziom 7,5% 4 poziom 22,5% 5 poziom 67,5%
Gram w necie więc gram nawet kilka razy dziennie (w zależności od oferty)są dni że wogóle nie gram bo zdarzenia nie spełniają moich założeń.(GRAM ZAWSZE NA GOSPODARZY NIGDY NA MECZE WYJAZDOWE)
Jaka stopa zwrotu? W tym miesiącu jak na razie 24% kapitału początkowego.Wszystko zależy od oferty jeżeli oferta jest sprzyjająca to można osiągnąć nawet ponad 50% zysku od kapitału początkowego w miesiącu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2006
Posty: 38 |
Veride co to jest stopa zwrotu? Stopa zwrotu, czyli inaczej yield jest oznaczana wzorem: zysk/suma stawek. Jest wyrażana w procentach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Kiedyś uważałem, że granie progresji daje jakieś nie samowite zyski. Jak patrzyłem na kolejne systemy to przeliczałem już wygrane pieniądze. Życie jednak pokazało coś zupełnie innego. Jedynie na progresji remisowej miałem nie wielki zysk. Progresja ma w sobie wiele minusów. Po pierwsze i najważniejsze bardzo ciężko jest wytrzymać czarną serię. Musimy ciągle dokładać pieniążki aby niwelować stratę. Ta droga może nas doprowadzić do bankructwa. Ja osobiście gram single i bardzo wam tą metodę gry polecam. Oczywiście w obstawianiu wyników sportowych najważniejsza jest skuteczność wtedy nas system gry czy plan okazują się dużym sukcesem. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
2 ) Obstawiamy tylko najlepsze zespoły w danej lidze lub słabsze od nich ale tylko o 1 punkt w tabeli. Tzn, że grasz około 10~20 drużyn. Tak? Wiceliderowie raczej nieczęsto mają tylko punkt straty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
o co chodzi ze stopą zwrotu...
jeżeli gracz nr 1 zarabi miesiącznie grając na zakładach 1000 PLN, a gracz nr 2 zarabia miesiącznie 1000 PLN to pytanie który system jest lepszy... jedni powiedzą że są tak samo skuteczne, a ja zapytam o efektywność... porównajmy na przykład...
gracz nr 1 zarabia średnio 1000 PLN / miesiąc stawiając średnio 1500 PLN / miesiąc gracz nr 2 zarabia 1000 PLN / miesiąc stawiając średnio 750 PLN na miesiac
czyli lepszy system ma gracz nr 2 mimo że wyniki finansowe są takie same...
gracz 1 --> 1 PLN zainwestowana da mu 1,67 PLN (stopa = 67%) gracz 2 --> 1 PLN zainwestowana da mu 2,33 PLN (stopa = 233%)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
oczywiście błąd w ostatniej linijce:
gracz 2 --> 1 PLN zainwestowana da mu 2,33 PLN (stopa = 133%)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269 |
Jeżeli grasz np. w firmie która ma bardzo zróżnicowaną oferte na wiele lig z całego świata to liderów do obstawiania nie zabraknie napewno np. w koszykówce często się zdarza że różnica nawet kilku zespołów nie jest większa niż 1 punkt. 23-12-2006 miałem 6 zdarzeń do zagrania z bardzo popularnych lig nie weszło tylko 1 zdarzenie Lyon tylko zremisował. W dniu wczorajszym zakończyłem 2 procesy progresji osiągając około 2,5% zysku od kapitału początkowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
tak, właśnie - problem z progresją jest taki, że istnieje różnica pomiędzy "kwotą zainwestowaną", a "kapitałem początkowym"...
jeśli gram tym pierwszym sposobem to np.
mam 10,000 PLN
1 poziom 250 PLN pudło 2 poziom 750 PLN trafiony 3 poziom --- 4 poziom ---
i teraz licząc stopę zwrotu ja osobiście liczę w stosunku do 10,000 bo system na to był zaplanowany więc tylko przy jednym procesie stopa jest niska: dajmy na to 400 PLN/10,000 PLN... dopiero gdy te same 10,000 PLN zainwestuje się kilkakrotnie zaczyna to wyglądać lepiej...
typers01 --> mam pytanie: czy analizowałeś poszczególne dyscypliny sportu pod względem przydatności do systemu? czy któreś odrzuciłeś? czy po prostu już nie szukasz bo te które masz sprawdzają się? czy jakieś dyscypliny lub ligi odrzuciłeś po kilkakrotnych wpadkach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269 |
Jeżeli przestrzegamy zasady kursów to nie ma większego znaczenia jaką ligę obstawiamy i jaką dyscypline napewno nie proponuje obstawiać ligi MLB to czysta loteria i kursy nie mają większego znaczenia. Właściwie to sama progresja jest sprawą indywidualną dla każdego można ją naprawdę zmodyfikować na wiele wariantów bardziej lub mniej bezpiecznych ważny jest sposób doboru zdarzeń do obstawiania i to jest klucz do sukcesu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 19 |
Typers mozesz podac ile konczysz progresji na I,II,III,IV i ile progresji nie skonczyles?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118 |
Radze uwazac z takimi "genialnymi" pomyslami. Wbrew pozorom wtopienie 5 razy pod rzad kursu 1,5 to zadna sztuka. :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269 |
Jeżeli będziemy trzymać się sztywnych zasad przy doborze zdarzeń sportowych do obstawiania to ciężko nam będzie mieć więcej niż 2 wtopy z rzędu, a więc powinniśmy zakończyć nasze progresje najwyżej na 3 poziomie. Jednak jeśli mamy skłonność do łamania zasad naszego typowania tzn.(dajemy jakiś pewny naszym zdaniem meczyk z LM , UEFA itp.przekreśla to nasz plan działania i nie gwarantuje sukcesu). Tylko trzymanie się ściśle regół typowania daje możliwość generowania zysków w moim sposobie gry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269 |
Najbezpieczniej to nie grać wtedy mamy 100% pewności że nie stracimy nawet złotówki. Bukmacherstwo zawsze wiąże się z ryzykiem a więc jeśli ktoś nie chce ryzykować niech nie gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Najbezpieczniej to nie grać wtedy mamy 100% pewności że nie stracimy nawet złotówki. Bukmacherstwo zawsze wiąże się z ryzykiem a więc jeśli ktoś nie chce ryzykować niech nie gra. a ty to nie jestes przypadkiem MISJONARZEM ktory chce abysmy sie wyzbyli tego szatanskiego nalogu??? jezeli tak to przegrales- swoja droga uwazam ze temat do zamkniecia!!! nic nie wnosi ba nawet nie widze powodu do szerszej dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
poza tym jest to temat powielany no powiem skromnie 10-tki razy!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|