|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
"Ta.... wyniki byly by jasniejsze gdyby Hagii wygral lodowisko" - kolego z Toba jest cos nie tak, albo robisz z siebie goru nie wiadomo jakiego. Szczerze to ja leje na te oskary, stazem jak i profesjonalizmem bije Cie na glowe i prosze o chodz troche szacunku Pisze co mysle, i sie na nikogo nie obrazam, ze oskara nie dostalem. Sam pisalem kilka razy, ze nie pisze tutaj analiz i nie podaje typow bo nie moge i nie chce bo forum schodzi na psy i kazdy powazny gracz wie o tym doskonale chodzi mi tylko o podejscie do tych nominacji Rok temu balaganu nie bylo i oskary padly w dobre rece dla tych osob ktore naprawde zaslugiwaly na to W tym roku co mamy? nie bede pisal bo wczesniej wiele osob to pisalo Mnie to smieszy jak wielu z Was, ale, ze to najwieksze forum w Polsce to robcie nastepnym razem dokladniejsze glosowanie, albo wogole nie robcie bo i po co jak z gory wiadomo kto wygra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
"Ta.... wyniki byly by jasniejsze gdyby Hagii wygral lodowisko" - kolego z Toba jest cos nie tak, albo robisz z siebie goru nie wiadomo jakiego. Szczerze to ja leje na te oskary, stazem jak i profesjonalizmem bije Cie na glowe i prosze o chodz troche szacunku Pisze co mysle, i sie na nikogo nie obrazam, ze oskara nie dostalem. Sam pisalem kilka razy, ze nie pisze tutaj analiz i nie podaje typow bo nie moge i nie chce bo forum schodzi na psy i kazdy powazny gracz wie o tym doskonale chodzi mi tylko o podejscie do tych nominacji Rok temu balaganu nie bylo i oskary padly w dobre rece dla tych osob ktore naprawde zaslugiwaly na to W tym roku co mamy? nie bede pisal bo wczesniej wiele osob to pisalo Mnie to smieszy jak wielu z Was, ale, ze to najwieksze forum w Polsce to robcie nastepnym razem dokladniejsze glosowanie, albo wogole nie robcie bo i po co jak z gory wiadomo kto wygra... Dokładnie o tym samym próbuje cały czas powiedzieć. Brawo podpisuje się pod twoimi słowami całkowicie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Bo on się poprostu zna i nie musi do tego pisać wielkich analiz. Może i się na tym zna i nie musi pisać wielkich analiz, ale wyników, to on nie ma  Oskara dostał chyba tylko za jeden z najpopularniejszych tematów i za ilość odwiedzin  Powinniśmy zmienić nazwę na najpopularniejsi, a do nazw kategorii dodać najpopularniejszy.Konkurs popularności i tyle.PS. Sphinx musisz zainwestować w jakąś akcję reklamową  Ale przestań starać się dowartościować, bo Oscar Ci tego nie zapewni, a i są do tego lepsze miejsca niż forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Bo on się poprostu zna i nie musi do tego pisać wielkich analiz. Może i się na tym zna i nie musi pisać wielkich analiz, ale wyników, to on nie ma  Oskara dostał chyba tylko za jeden z najpopularniejszych tematów i za ilość odwiedzin  Powinniśmy zmienić nazwę na najpopularniejsi, a do nazw kategorii dodać najpopularniejszy.Konkurs popularności i tyle.PS. Sphinx musisz zainwestować w jakąś akcję reklamową  Ale przestań starać się dowartościować, bo Oscar Ci tego nie zapewni, a i są do tego lepsze miejsca niż forum. :PIWO: egzakli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Wiesz Hagii na szacunek trzeba sobie zapracowac...mysle poprostu ze Cie to boli ze trafilem w sedno sprawy.Takie autorytety jak Biszop, Terror czy np Bzyku jak i ini mysla podobnie do mnie.Nie wiem co Ty chcesz osiagnac swoimi postami... o co walczysz? To ze mam roczny staz na tym forum to nie znaczy ze rok gram u buka  nie watpie ze masz profity ze swojej gry( choc nie widzialem na to zadnych dowodow) ale i moje wyniki mowią same za siebie....a to ze bijesz mnie na glowe profesjalizmem to pozostawie bez komentarza... nie bede szukal daleko bo posty w tym temacie mowia o Twoim " profesjonalizmie " hehehe Dla mnie to jestes dzieciakiem( niestety jednym z wielu na tym forum) bo robisz z igly widly... Ja tak samo nie przywiazuje wielkiej uwagi do swojego oskara jak i dwoch miejsc na podium  choc cieszy mnie to bardzo bo uwazam ze jest jedynie wyznacznik powazania u wielu uzytkownikow tego forum. "Dokladniejsze glosowanie" hehe ciekawe o czym myslales piszac to wyrazenie.Nie wiem czym sie ono roznilo od tego w poprzednich latach.....glosowali uzytkownicy mecz.pl i oni wybrali...tak samo bedzie za rok i tak samo komus to sie nie spodoba... mowisz ze w poprzednich latach bylo ok? moze wedlug Ciebie tak a wedlug kogos nie>Sam widzialem posty niektorych uzytkownikow ktorzy nie zgadzali sie np z przyznaniem oskara dla Ronniego...widac wszedzie znajda sie ludzie takiego pokroju...Zabierajcie zabawki do swoich piaskownic zamiast robic tu burdel i wszczynac niepotrzebne dyskusje....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Po to jest ten temat, aby duskutować i po to jest to forum.Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i nie zgadzać się z kimś innym.Nazwa mówi sama za siebie "forum dyskusyjne".Vendetta widocznie jesteś za krótko na forum, aby wiedzieć, że HAGIi nie jest z pierwszej lepszej łapanki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Na forum jestem zarejstrowany od roku ale wczensiej je obserwowalem :)i jakos nie rzucily mi sie w oczy jego posty... moze jedynei na quasi. Randall oczywiscie masz racje kazdy ma prawo do dyskusjii... no ale w tym przypadku dyskusja nie ma sensu bo "sami wybralismy" osoby ktore wygraly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
To glosowanie jest smieszne i tyle  Koniec tematu chyba...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Dyskusje są ważne i potrzebne tylko nie rozumiem obrażania drugiego użytkownika. Są święta szanujmy się złożmy sobie życzenia. To prawda wyników tego konkursu nie zmienimy. Jednak myślę, że możemy określić co od tego konukrsu oczekujemy. Czy będzie to wybór najlepszych z poszczególnych dziedzin sportu?. Czy też będziemy głosować na tych, którzy są popularni?. Bo oskary mogą właśnie mieć podwójne znaczenie. Dyskusja w tym temacie pokazała, że warto na ten temat rozmawiać i szukać dobrego rozwiązania dla wszystkich. Chciałbym abyśmy w tym roku częściej się udzielali w poszczególnych działach i pokażmy, że te nominacje nie były przypadkiem a dobrym kopem dla nas w nowym rok. Ja dostałem ich, aż 83 to sporo. Zamierzam wykorzystać to do bardziej efektownej pracy. Tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości oraz samych przyjemności aby te Święta uskrzydliły nas i były pełne miłości. Wesołych Świąt dla wszystkich typerów forum bukmacherskiego mecz.plPozdrawiam Ignorator 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Im bardziej ktoś podkreśla swój obojętny stosunek do Oscarów, tym bardziej się podnieca wynikami  Ja się cieszę, a co Ze swojej strony serdecznie dziękuję za oddane głosy, które w efekcie dały mi miejsce pierwsze! Obiektywnie przyznaję, że zasługuję gdzieś tak na pozycję nr 3 (sam głosowałem na Gogeta :)) T-error był z góry skazany na porażkę, bo choć znawcą jest dużej klasy to jednak mało "medialnego" męskiego debla Oskary nie mogą być miarodajne, bo jeden nominowany wygrał konkurs, drugi prowadzi temat, a jeszcze inny wrzuca analizy! Miło jest wygrać - nie byłoby przykro przegrać w tak doboroweym zestawie! Gratulacje dla wszystkich zwycięzców  Wesołych Świąt zaś dla wszystkich  P.S Kolegów shane'a i Svart_Ulva odsyłam zaś do bukmacherskiej podstawówki, bo kwestia przeszacowania kursu to raczej podstawa - chętnie wytłumaczę  Już niedługo rusza nowy sezon tenisowy - z frustratami i marudami chętnie machnę jakiś pojedyneczek!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
P.S Kolegów shane'a i Svart_Ulva odsyłam zaś do bukmacherskiej podstawówki, bo kwestia przeszacowania kursu to raczej podstawa - chętnie wytłumaczę  Tak tylko najpierw trzeba umieć znaleźć te przesacowane kursy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
emrod my już robilismy dwa pojedyneczki i w obydwóch dostałeś że tak powiem w "bukmacherską trąbę".:) także następnego chyba nie trzeba robić  ale ogólnie fajny z Ciebie gościu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
P.S Kolegów shane'a i Svart_Ulva odsyłam zaś do bukmacherskiej podstawówki, bo kwestia przeszacowania kursu to raczej podstawa - chętnie wytłumaczę  Tak tylko najpierw trzeba umieć znaleźć te przesacowane kursy  ... i nie grac na chybil trafil :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Chodzi o to ze kazdy kto chcial oddal swoj glos....wyniki sa sprawieldiwe... bo chba nikt nie mial wplywu na to kto na kogo zaglosowal ( byla to osobista i miejmy nadzieje przemyslana decyzja) Wiecie co mnie najbardziej rozbawilo  ...posty ktore mowia ze wyniki tej sondy sa smieszne hehehe przeciez glosowali ludzie z forum...kazdy glosowal na swojego faworyta i jakie by nie byly te wyniki... to beda one sprawiedliwe... pzzeciez nikt tu nie pisze ze wygral najlepszy... nie mylcie pojec  Wesolych po raz ostatni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
tak, żeby z mojej strony wszystko było jasne - nie krytykuję tych którzy zwyciężyli tylko procedury, które doprowadziły do tego werdyktu... uważam, że każda nominacja powinna być uzasadniona tekstowo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
Vendetta a wiesz co mnie najbardziej rozbawiło? to że Kwasniewski jest 1 miejscu wśród prezydentów. ale widać ten naród jest tak otępiały, że dla niego ktoś kto kłamie, publicznie pije, poniża symbole narodowe i kryje afery gospodarcze to jest guru. cóż smutne to ale prawdziwe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
emrod my już robilismy dwa pojedyneczki i w obydwóch dostałeś że tak powiem w "bukmacherską trąbę".:) także następnego chyba nie trzeba robić  ale ogólnie fajny z Ciebie gościu  Nie żebym się czepiał, ale z tego co pamiętam to było 1-1  Poza tym ja na siebie nie głosowałem - to nie moa wina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Vendetta w zadne sedno nie trafiles. Co do autorytetow nie bede sie wypowiadal bo widac, ze do konca pojecia o tym nie masz, oczywiscie nie obrazam nikogo z wymienionych bo Was cenie za robote jak i za wiedze Ale jak mowiac o ludziach naprawde znajacych sie pozadnie na bukmacherce i grajac powaznie dawno znikneli i sie tutaj nie udzielaja. Moglbym wymienic cala liste osob, ale po co? Trzeba bylo tutaj siedziec jakies 3-4 lata temu to byloby wszystko wyjasnione "Dla mnie to jestes dzieciakiem( niestety jednym z wielu na tym forum)" - moge prosic o jakies uzasadnienie? To, ze nie podaje typow w poszczegolnych dzialach, to jestem dzieckiem? Moglbym zrobic tak jak moi koledzy z roznych grup i wogole sie tu nie udzielac, ale po co? przywiazalem sie do tego miejsca, znam tu ponad polowe osob z "wyzszej polki" i lubie sobie poczytac i czasem posmiac sie w dziale to i owo i nie tylko Jesli szukasz juz jakichs sensownych posotw moich albo statystyk to zajrzyj dobre 2 lata w tyl, powinienes znalezc czarno na bialym jak bylo. Chwalic sie nie bede bo nie jestem z tych osob, a Ty jasno chcesz mi udowodnic ze super gracz jestes. Gratluacje, mnie to kompletnie nie interesuje
"Dokladniejsze glosowanie" - proste wyjscie jest z tego Na listach zamknietych takie cos jak bilans jest na pozadku dziennym i nikt nie robi z tym problemu, Moze czasem zapomnie, ale z czasem uzupelnie to. Ciezko naprawde jest aby kazdy z uzytkownikow robil taki bilans i na koniec roku wybrac najlepszych w danym fachu? To byloby profesjonalne podejscie, ale znajda sie zaraz tacy, ktorym sie bilansow nie chce robic... Tyle ode mnie poki co, jesli zostane wywolany - odpisze Poki co ide dalej dzialac w kuchni bo ktos musi zadbac o wigilijny stol Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
dobra idziemy juz stad :>>>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wesołych Świat 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|