Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
wielkie dzięki rangiz

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
No chyba lepiej bedzie lewy CTRL i pokrecic scrollem myszy.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Witam smile
Mam mały problem z GG, mianowicie gdy włączam GG wyskakuje błąd i zamknięcie aplikacji (wczoraj wszystko było ok) Próbowałem zalogować się na swój nr poprzez Tlen oraz AQQ ale nie chce się połączyć (czasem wyskakuje, że hasło jest niepoprawne mimo iż na 100% wpisuje dobre ) sprawdziłem na starym nr i o dziwo bez problemu się loguje frown
usunąłem GG i zainstalowałem jeszcze raz ale nadal to samo.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję piwo

pozdrawiam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
Prawdopodobnie nie usunąłeś wszystkiego i podczas kolejnej instalacji powielasz jakis błąd który caly czas jest gdzies w rejestrze lub w pliku ktory pozostal.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Nie moge wlaczyc pewnego programu bo wyskakuje mi 'ActiveX is currently disabled on your system' ktos wie jak to aktywowac ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Spyware Doctor!!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Dzieki Rysiu pomoglo !

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
mam takie pilne pytanie....mojej kumpeli zablokowali kamerke na Interii na czacie.....nie wie kto jak to ominac??

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
mam problem z windowsem xp. posiadam oryginalną wersję tego programu i po wczorajszym formacie i ponownym zainstalowaniu windowsa po wlaczeniu komputera wyskakuje mi zebym zrobil aktywacje systemu i ze musze to zorbic wciagu 30 dni. kiedy klikam na ta aktywacje wyskakuje mi ze moj klucz jest juz uzywany i zebym wprowadzil nowy. o co cmon? mial ktos juz taki problem lub potrafi mi pomoc?

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Panowie,
Bardzo pilnie poszukuję artykułu z grudniowego "CHIPa" na temat crakowania.Moze ktoś to ma i mógłby wrzucić.Niestety spóżniłem się z kupnem,a w sprzedaży już jest numer styczniowy.A nie mogę rozckrakować nowej wersji PowerDVD.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
nikt mi nie pomoze z ta kamerka??

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Mam sprawe wie ktos jak sciagnac simlocka do siemensa c75 lub skad sciagnac kod do zdjecia simlocka w wyzej podanego telefonu??? bede bardzo wdzieczny

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Originally Posted by eMSi
mam problem z windowsem xp. posiadam oryginalną wersję tego programu i po wczorajszym formacie i ponownym zainstalowaniu windowsa po wlaczeniu komputera wyskakuje mi zebym zrobil aktywacje systemu i ze musze to zorbic wciagu 30 dni. kiedy klikam na ta aktywacje wyskakuje mi ze moj klucz jest juz uzywany i zebym wprowadzil nowy. o co cmon? mial ktos juz taki problem lub potrafi mi pomoc?



Jeżeli masz oryginalny XP to zadwonic na infolinie M$.

a. jezeli ma wersie box to mozesz byc mily badz niemily do Mlinki twoj wybor i pytasz sie dlaczego masz zablokoway klucz.

b. jeżeli masz wersie oem oraz nic nie zmieniales w konf. komputera to punkt a

c. jezeli masz wersie oem oraz zmienieles cos w komputerze to musisz byc mily nawet bardzo mily, oraz przygotowac jakas bajeczke np. zmiana biosu w MB, wymiana modemu itp.itd. powinni ci bez wiekszego problemu odblokować klucz.


Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Ze co seoman???? jakos ja robilem formata i instalowalem winde od nowa a mam takze orginala zarejestrowanego i zadnych tel i innych pierdol nie robilem.
A co ma konfiguracja kompa do rejestracji WINDY ???:D:D zmienialem teraz pc p.glowna ,procka czyli podstawy mam zupelnie inne niz przy 1 rejestracji.

eMSi nie pekaj jak ci wyskakuje takie komunikat ze twoj klucz jest juz uzywany i jesli wogoe zglaszales swoje wersje do mikroszitu to sprawdz czy faktycznie jest zarjejestrowana na ciebie smile.
Albo kupiles orginala ktory byl juz wczesniej uzywany przez kogos .

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
To sobie przeczytaj licencje.

Jezeli masz windowsz XP oem to po zmianie MB lub HDD, i chyba procka czy grafike tracisz licencje i teoretycznie musisz kupic drugi windows.

Ja mialem taki przypadek musialem dolozyc modem do komputera, super sie zainstalowal, po jakims czasie byl mi juz zbedny wiec go wyciagam, i wszysko narazie ok. po jakims czasie padl windows.
wiec format c i nowa instalka no i przy aktywacji babol klucz jest beee frown. Po chwili namyslu dolozylem ten modem no i klucz z beee zrobil sie ok.

W czasie aktywacji do M$ wysylany jest profil sprzetowy komputera, i gdy sie zmienia ktorys z kluczowych elementow komptera OEM klucz zostaje zablokowany.

Zwykle telefon do Mlinek pomaga czyli odblokowuja klucz.
Kolega z pracy namietny upgradowiec kompa, dzwonil do nich 5 razy,
4 razy mu odblokawali za piatym juz nie i zostal z nieaktywnym wimdowsem frown

Sorry aktywnym do przedostatnej konfiguracji komputera.




Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by seoman
To sobie przeczytaj licencje.

Jezeli masz windowsz XP oem to po zmianie MB lub HDD, i chyba procka czy grafike tracisz licencje i teoretycznie musisz kupic drugi windows.

Ja mialem taki przypadek musialem dolozyc modem do komputera, super sie zainstalowal, po jakims czasie byl mi juz zbedny wiec go wyciagam, i wszysko narazie ok. po jakims czasie padl windows.
wiec format c i nowa instalka no i przy aktywacji babol klucz jest beee frown. Po chwili namyslu dolozylem ten modem no i klucz z beee zrobil sie ok.

W czasie aktywacji do M$ wysylany jest profil sprzetowy komputera, i gdy sie zmienia ktorys z kluczowych elementow komptera OEM klucz zostaje zablokowany.

Zwykle telefon do Mlinek pomaga czyli odblokowuja klucz.
Kolega z pracy namietny upgradowiec kompa, dzwonil do nich 5 razy,
4 razy mu odblokawali za piatym juz nie i zostal z nieaktywnym wimdowsem frown

Sorry aktywnym do przedostatnej konfiguracji komputera.
LOL stary rozjebales mnie totalnie hehehehe

Owszem zgadza sie ze wersja oem jest kupowana z jakim elementem komputera i wcale nie musi to byc kluczowy element .ja mam np kupionego wina z napedem dyskietek smile ,moj brat kupil winde z bateryjka do plytyglownej smile.
Chyba chlopaki w sklepie wcisneli Ci proca ,albo inny drogi element twierdzac ze bez tego windy nie moga spzredac laugh.Przerabialem to rowniez smile no ale kazdy ma jak che.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Sorry że post pod postem :
Dawni dawno temu oemy mozna bylo kupic tylko od z nowym komputerem, potem m$ zlagodzil troche swoja polityke i mozna bylo kupic windowsa czy tez innego ofica z MB,HDD, lub CPU.
Nastepnie bill chyba sie nacpal i natapilo kolejne zlagodzenie licecjii oem, mozna bylo kupic oema z myszka.
Niestety billowi sie odlot skonczyl i teraz jest tak jak pisze w linku powyzej.

Czyli oema mozesz kupic jedyni z dzialajacym komputerem.
Malo tego jakakolwiek zmiana w kluczowych elementow komputera powoduje uniewaznienie licencji.

Ekstremalny przypadek fakt autentyczny: zmiana wersii biosa MB powoduje komunikat o powtorna aktywacje xp-ka, ktora sie oczywiscie nie powiodla, jedynie telefon do mlinki spowodowal mozliwosc powtornej aktywacji windowsa.


Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Sorry stary ale nie lykam tego ani troche :), na starej plycie asusa aktualizowalem bios 3 krotnie i zadnej ponownej aktywacji windy nie musialem robic .na obecnej plycie gł takze zrobilem aktualizacje biosu po zainstalowaniu windy i nic nie musze aktywowac!
Kurde albo ja mam jakis szczesliwa winde albo ty trfna smile.
Winde kupilem 3 lata temu od tego czasu starego kompa modernizowalem 2 krotnie i teraz kupilem nowego a winda ta samo i ten sam twardziel 80GB i winda na nim instalowana byla chyba z 6 razy i bez zadnych klopotow czy problemow .

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Podstawowe pytanie: masz OEM czy BOX?

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1