|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Zainstalowalem Firefoxa 2 i mam problem - jak otworze duzo zakladek to nie mieszcza sie w pasku i trzeba przewijac. Czy da sie zrobic tak jak w wersji 1,5 tzn. zeby byly scisniete obok siebie na jednym pasku? Przegladam Tools i Viev ale nie widze jak to przelaczyc.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Mam pytanie, a w zasadzie prosze o rade (pisze tu bo po co nowy temat). Jestem przed zakupem notebook'a, jak ktoś ma doświadczenia z jakimiś konkretnymi modelami, firmami, ich serwisem itd to chętnie wysłucham uwag. To co mnie interesuje to: - notebook do 3500 brutto. - 1024 RAM - matryca 15'4 (wskazana panorama) - notebook dobrej jakości Przeznaczenie: - NA PEWNO NIE GRY - film - internet - praca biurowa poza domem itd Co najlepiej wybrac? Jakies sugestie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Shane ja doradzam laptopy IBM wymiataja ... najlepsze pod każdym względem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Dzieki za rade, czekam na inne bo o uszy mi sie obilo ze to czy IBMa sa najlepsze jest kwestia sporna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
]Shane ja doradzam laptopy IBM wymiataja ... najlepsze pod każdym względem  Z tego co mi wiadomo, IBM juz nie robi kompow, ich dzial komputerowy kuil chinski producent ktorego nazwy teraz zapomnialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
A o tym to nie wiedzialem :| Ale jak napotkasz gdzies na swojej drodze zyciowej IBM-a to bierz nie zastanawiaj sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ale to juz tak, ze 2 lata temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
starzeję się  potrzebuję program do skanowania (zdjęcia) żaden wymyślny, prosty, freeware. najlepiej do plustek st12  pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
:/ Wie ktoś jak na tych nowych sterownikach Nvidi ustawić, żeby po połączeniu kabelkiem komputera z TV było widać filmy na tv  Jak ustawiam klon to w odtwarzaczach widać obraz filmu na monitorze, a na TV nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
sciagnalem polski film "Pod powierzchnia" i obraz jest do gory kolami, i nie wiem czemu!! wydaje mi sie ze to brak jakiegos kodeka! wie ktos cos wiecej??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 546
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 546 |
:/ Wie ktoś jak na tych nowych sterownikach Nvidi ustawić, żeby po połączeniu kabelkiem komputera z TV było widać filmy na tv  Jak ustawiam klon to w odtwarzaczach widać obraz filmu na monitorze, a na TV nie. jeśli to stery podobne do moich to być może pomoże wejście w Wideo Pełnoekranowe i w miejscu Regulacja wideo wyświetlanego na całym ekranie w opcji urządzenie pełnoekranowe ustawić na Ekran pomocniczy. Jeśli to nie pomoże to sam nie wiem co trzeba zrobić  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Na niektorych stronach w necie pojawia mi sie bardzo male literki ktorych prawie wogle niewidac a jzu niemowic nic o rozczytaniu textu  Jak rozwiazac ten problem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zmien rozmiar tekstu ctrl+0 w FF
Widak - rozmiar tekstu w IE
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Panowie,takie szybkie pytanko. Dla niektórych pewnie sie wyda banalne,ale...  Jak w Office ustawić,a właściwie wyrównać tekst,to jest żeby sie kończył w tym samym miejscu (żeby tekst nie był taki poszarpany,tylko jednolity. Mam nadzieję że w miarę sensownie wytłumaczyłem o co mi chodzi:)Chodzi mi np. o coś takiego: aaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa aaaa a nie aaaaaaa aaaaaaaaa aaaa aaaaaaaaaaa teraz juz na pewno powinno być wiadomo:)pozdrawiam i licze na szybka odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Wyjustuj. Na górze masz 4 ikonki: -do prawej -do środku -do lewej -wyjustuj Ikonka właśnie wygląda tak jak chcesz  Oczywiście wcześniej musisz zaznaczyć tekst, który chcesz wyjustować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Dzięki,działa:) to jest szybka odpowiedź:)wiedziałem że chodzi o justowanie ale nie mogłem znaleźć:)pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123 |
proszę o link do wtyczki do winampa która robi przejścia pomiędzy utworami
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Witam. Podobno wszystkim mają zwiększyć prędkość neostrady do 1Mb/s jeśli mają do tej pory mniejszą prędkość: http://telepolis.pl/news.php?id=7174Czy ktoś wie o tym coś więcej ? Ja na stronce neostrady nie widzę takiej informacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Witam. Podobno wszystkim mają zwiększyć prędkość neostrady do 1Mb/s jeśli mają do tej pory mniejszą prędkość: http://telepolis.pl/news.php?id=7174Czy ktoś wie o tym coś więcej ? Ja na stronce neostrady nie widzę takiej informacji. Użytkownicy opcji 128, 256, 320, 512 i 640 kb/s będą mieli podniesioną prędkość do 1 Mb/s, korzystający z opcji 1 Mb/s do 2 Mb/s, a 2 Mb/s - do 6 Mb/s. ale tylko do 14 kwietnia a potem powrót do starej prędkości
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Ostatnio ojciec zakupił laptopa i jest taki problem.Pod literę ć został przyporządkowany skrót do otwierania jakiegoś programu?Jakto usunąć?Bo teraz nie mogę używać ć na laptopie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|