Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Zainstalowalem Firefoxa 2 i mam problem - jak otworze duzo zakladek to nie mieszcza sie w pasku i trzeba przewijac. Czy da sie zrobic tak jak w wersji 1,5 tzn. zeby byly scisniete obok siebie na jednym pasku?
Przegladam Tools i Viev ale nie widze jak to przelaczyc.

Wojtek

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Mam pytanie, a w zasadzie prosze o rade (pisze tu bo po co nowy temat).
Jestem przed zakupem notebook'a, jak ktoś ma doświadczenia z jakimiś konkretnymi modelami, firmami, ich serwisem itd to chętnie wysłucham uwag.

To co mnie interesuje to:
- notebook do 3500 brutto.
- 1024 RAM
- matryca 15'4 (wskazana panorama)
- notebook dobrej jakości

Przeznaczenie:
- NA PEWNO NIE GRY
- film
- internet
- praca biurowa poza domem itd

Co najlepiej wybrac? Jakies sugestie? wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Shane ja doradzam laptopy IBM wymiataja ... najlepsze pod każdym względem piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dzieki za rade, czekam na inne bo o uszy mi sie obilo ze to czy IBMa sa najlepsze jest kwestia sporna wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Lucky_Luck[PL
]Shane ja doradzam laptopy IBM wymiataja ... najlepsze pod każdym względem piwo

Z tego co mi wiadomo, IBM juz nie robi kompow, ich dzial komputerowy kuil chinski producent ktorego nazwy teraz zapomnialem wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
A o tym to nie wiedzialem :| Ale jak napotkasz gdzies na swojej drodze zyciowej IBM-a to bierz nie zastanawiaj sie laugh piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ale to juz tak, ze 2 lata temu.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
starzeję się frown
potrzebuję program do skanowania (zdjęcia) żaden wymyślny, prosty, freeware.

najlepiej do plustek st12 tongue

pzdr

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
:/ Wie ktoś jak na tych nowych sterownikach Nvidi ustawić, żeby po połączeniu kabelkiem komputera z TV było widać filmy na tv tongue Jak ustawiam klon to w odtwarzaczach widać obraz filmu na monitorze, a na TV nie.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
sciagnalem polski film "Pod powierzchnia" i obraz jest do gory kolami, i nie wiem czemu!! wydaje mi sie ze to brak jakiegos kodeka! wie ktos cos wiecej??

Dołączył: Jan 2005
Posty: 546
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 546
Originally Posted by Kameleon
:/ Wie ktoś jak na tych nowych sterownikach Nvidi ustawić, żeby po połączeniu kabelkiem komputera z TV było widać filmy na tv tongue Jak ustawiam klon to w odtwarzaczach widać obraz filmu na monitorze, a na TV nie.
jeśli to stery podobne do moich to być może pomoże wejście w Wideo Pełnoekranowe i w miejscu Regulacja wideo wyświetlanego na całym ekranie w opcji urządzenie pełnoekranowe ustawić na Ekran pomocniczy. Jeśli to nie pomoże to sam nie wiem co trzeba zrobić smile

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Na niektorych stronach w necie pojawia mi sie bardzo male literki ktorych prawie wogle niewidac a jzu niemowic nic o rozczytaniu textu smile Jak rozwiazac ten problem ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zmien rozmiar tekstu ctrl+0 w FF

Widak - rozmiar tekstu w IE

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Panowie,takie szybkie pytanko. Dla niektórych pewnie sie wyda banalne,ale... smile
Jak w Office ustawić,a właściwie wyrównać tekst,to jest żeby sie kończył w tym samym miejscu (żeby tekst nie był taki poszarpany,tylko jednolity. Mam nadzieję że w miarę sensownie wytłumaczyłem o co mi chodzi:)Chodzi mi np. o coś takiego:
aaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaa
aaaa

a nie
aaaaaaa
aaaaaaaaa
aaaa
aaaaaaaaaaa

teraz juz na pewno powinno być wiadomo:)pozdrawiam i licze na szybka odpowiedź

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Wyjustuj. Na górze masz 4 ikonki:

-do prawej
-do środku
-do lewej
-wyjustuj

Ikonka właśnie wygląda tak jak chcesz tongue Oczywiście wcześniej musisz zaznaczyć tekst, który chcesz wyjustować.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Dzięki,działa:) to jest szybka odpowiedź:)wiedziałem że chodzi o justowanie ale nie mogłem znaleźć:)pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
proszę o link do wtyczki do winampa która robi przejścia pomiędzy utworami

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Witam. Podobno wszystkim mają zwiększyć prędkość neostrady do 1Mb/s jeśli mają do tej pory mniejszą prędkość:
http://telepolis.pl/news.php?id=7174
Czy ktoś wie o tym coś więcej ?
Ja na stronce neostrady nie widzę takiej informacji.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Originally Posted by Adriano7
Witam. Podobno wszystkim mają zwiększyć prędkość neostrady do 1Mb/s jeśli mają do tej pory mniejszą prędkość:
http://telepolis.pl/news.php?id=7174
Czy ktoś wie o tym coś więcej ?
Ja na stronce neostrady nie widzę takiej informacji.

Użytkownicy opcji 128, 256, 320, 512 i 640 kb/s będą mieli podniesioną prędkość do 1 Mb/s, korzystający z opcji 1 Mb/s do 2 Mb/s, a 2 Mb/s - do 6 Mb/s. ale tylko do 14 kwietnia a potem powrót do starej prędkości

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Ostatnio ojciec zakupił laptopa i jest taki problem.Pod literę ć został przyporządkowany skrót do otwierania jakiegoś programu?Jakto usunąć?Bo teraz nie mogę używać ć na laptopie smile

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, aker, alfa), 709 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1