Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 26 1 2 18 19 20 21 22 25 26
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
Quote
Ja proponuje sprawdzic IP.Z tego wszystkiego wyszedlem na jakiegos oszusta bo jedna menda rzuca jakies oskarzenia.To,ze napisalem,ze orzech mnie oszukal to znaczy,ze jestem jakism rafalem????????Jejku ludzie dajcie spokoj.
oczywiście że jesteś, bo napisałeś to po tym jak ja zaatakowałem ciebie trepie- logiczny ciąg zdarzeń i jeszcze podajesz moje gygy- skandal, zresztą zrozumiany bo zmieniasz tylko gg i ciągle atakujesz (przypomnieć mam taje,mniczego sponsora konkursow po wpłaceniu jakiegos tam wpisowego na w/w forum gdzie adminem jest orzech?) Proste- zostałeś tam anzawny poi imieniu jako oszust i sie odgryzasz i smiejesz prosto w oczy bambrze

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
wg tego co napisael;s to Rafalem jestes Ty...bo oskarzasz mnie i t wen sposob oddalasz oskarzenie od siebie.koles...jestes zalosny

Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
Cytat:
ale nawet majac zmiennie ip to chyba mozna wykryc czy to ten sam typ czy nie? nie znam sie na tym ale tak mi sie wydaje

Nie sprawdzisz bo jak? Wpisujesz proxy i jesteś anaonimowy na możliwości takich skryptów jak infopop czy choćby taki jak na wymienionym przez frajera forum phpbb

Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
Quote
wg tego co napisael;s to Rafalem jestes Ty...bo oskarzasz mnie i t wen sposob oddalasz oskarzenie od siebie.koles...jestes zalosny
Żałosny to jesteś ty, oskarżając mnie jako ORzecha o jakies oszustwa debilu, bo nie udało ci sie wkręcić ludzi ze jestes organizatorem konkursu i przedstawicielem firmy europabet czy jak ty to pisałeś i za zorganizowanie nagród w wysokości 150 euro pobierasz wpisowe- cieciu to nie te czasy gdzie mogłeś wszedzie szukac frajerów

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
mr joke napisał:
Quote
Witam, uważajcie na kolejnego oszusta-użytkownik o nicku Kalosz nr gg 7372599, raz się z nim wymieniłem i było ok, niestety 2 wymiana i wtopa, wystrzelił mnie na 50 pln, kwota mała, ale i tak nie odpuszczę, przez parę dni sciemniał, że zapomniał teraz się wogóle nie odzywa. Uważajcie na tego szmaciarza, kolo ma na imię MIŁOSZ mieszka
UL.DOWGIELEWICZOWEJ W Gorzowie Wlk.
nie ma co kryć tego śmiecia ! U mnie było podobnie, pierwsza wymiana ok, kolejna już nie.

[color:"blue"]
nick na forum: Kalosz (pewnie już zmienił)
email w MB: miloszsekowski@poczta.onet.pl
Miłosz Sękowski
Dowgielewiczowej 4/2
66-400 Gorzów Wielkopolski
[/color]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Witam, zgłaszjcie to policji, chyba że macie inny pomysł odzyskania, co chyba że odpuścicie złodziejowi. Jego nr tel.:957296693, kom ma Dev, ktorego też oszukał.
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
a zlozmy sie na wyplate dla Wanii i niech go odwiedzi, niczym bogus linda w sezonie na leszcza

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ktos sie z nim juz kontaktowal?
ile kasy jest do odzyskania?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
ODDAM PIENIADZE WSZYTKIM POKRZYWDZONYM OSOBOM PRZEZE MNIE W CIAGU 10 DNI!!DZIEKUJE ZA CIERPLIWOSC

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
tia, juz czekamy jakies 2 tygodnie i nic w tej sprawie nie robisz, a widze ze oszukanych rpzez ciebie przybywa, wiec policja chyba sie chetniej tym zajmie jak wszyscy to zglosimy

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
mam kolegow w Gorzowie....
ile jest do odzyskania?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Rafał też obiecywał i co z tego było można sobie poczytać na poprzednich stronach.
Mnie na szczęscie kolega Kalosz nie oszukał,ale pary razy podbijał na gg,na szczęscie byłem bez kasy.Jeśli czekacie już dwa tygodnie,to nie ma co sie cackać z kolesiem,tylko załatwić to w jeden z dwóch proponowanych sposobów.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Polska to nie Ameryka u nas nie ma cyber cops, są tylko virtual cops czyli nikt ich nie widzial a pieniadze biorą.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
Quote
Quote
Sorki za literowki ale jestem wkurzony, wchodzi mi o to że taki seryjny oszust całą zabawę ma z tego bo myśli że jest najmądrzejszy i naintelignetniejszy cfaniaczek, więc wyobraź sobie koleś który jak tu czytam zrobił lekko tylko na tym forum ludzi na ponad tysiąc złotych, nie mowiąc o innych, na których byłem świadkiem tego cfaniaczka działalności non stop coś zmienia np ma takie gg zachwile jak mu się zapada grunt zmienia gg i idzie na inne forum szukac kolejnych nawinych, z tym że powoli ale na szczęście wieść sie niesie i jest dosyć szybko wykrywany ale co z tego skoro znowu zmieni gg czy ip i idzie gdzies indziej, przydkladowo wczoraj czat betandwin, tamz robilo sie glosno to pojdzie nzowu gdzie inedziej pościemnia i poki sa takie luki w prawie smieje sie z nas wszystkich, jeszcze oskarzajac innych- proste
ale nawet majac zmiennie ip to chyba mozna wykryc czy to ten sam typ czy nie? nie znam sie na tym ale tak mi sie wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Można.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
wyjasniła sie ta sprawa w koncu?jakis wyrok ?bo nie słyszałem o tym ?czy policja znalazla pana rafalka?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
tak, zapadły 3 wyroki skazujące delikwenta na dożywocie, plus zasądzono odszkodowanie w kwocie 500tys zł.

A tak poważnie, to przecież w Polsce na wyrok czeka się niekiedy ponad rok czasu, a aby odzyskać kasę to bywa różnie. Primo, jeśli to nieletni to rodzice muszą zapłacić (wtedy jest łatwiej o odzyskanie) jeśli natomiast odpowiada delikwent za siebie, to można czekać i czekać na kase... (w zależności czy ma stałe źródło dochodu itp.)

Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
chyba nie za dokladnie sie orientujesz w tej sprawie.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Z tego co pamiętam to on przecież nie miał braciszka laugh laugh laugh tylko małą siostre.Znałem go jak mówiłem,wiem gdzie mieszka,przyjeżdżałdo swojej babki do mnie na osiedle kiedyś.

Macie te pieniądze?Spotkała go kara już?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
no własnie co z nim ??

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
panowie nie pierdolić się z błaznem na polcije i ośmieszac leszcza na forum...teraz to mozesz oddac pieniądze w ciagu 10 dni ale w kośściele....

FRAJEROM I ZŁODZIEJSKIM @#%@#%@$ mówimy STOP

PS: DOn piekna sprawa mnei nie oszukal ale oszukalo mnei apre innych pacjentów i dlatego popieram akcje.!

PS: a paweł czarnota kogoś z was oszukał? może tez się znajdzie wieksza ilość

znany z nicka unibet nie wiem jak teraz tu siedzi...

Strona 20 z 26 1 2 18 19 20 21 22 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, kamel, Sensei, aker), 2,822 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,224
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1