) kurs spadł na @2..."> ) kurs spadł na @2...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Od momentu kiedy zagrałem i napisałem posta (coś mi po drodze wypadło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />) kurs spadł na @2.2 Zawsze to ciut lepiej niż evens (jak ktoś jeszcze nie zagrał).

Z czysto kibicowskich powodów zagrałem też Kubicę na pudło @17 za drobne. Nie daruję sobie jak znowu pojedzie fantastycznie jak na Monzy, a ja tego nie złapię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#630948 22/10/2006 10:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nick Heidfeld - Robert KubicKa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> @2.14 (Pinnacle)

To nie jest typ wynikający z sympatii, to typ będący wynikiem trzeźwego spojrzenia na obecny stan rzeczy.
Robert przez cały weekend jest szybszy od Nicka, a to że do wyścigu wystartuje z niższej pozycji 'zawdzięcza' błędowi popełnionemu w ostatnim przejeździe podczas Q3 - swoją drogą szkoda, że to nie pierwszy i nie drugi bład Roberta w ostatnim czasie...
Jeśli nie wyprzedzi Heidfelda zaraz na starcie (a raczej wyprzedzić nie da rady) to prędzej czy później zrobi to na dystansie w walce na torze albo 'w boksach'. Jeżeli Robert będzie rzeczywiście prezentował lepsze tempo wyścigowe od swojego kolegi to w obecnej sytuacji BMW-Sauber nie będzie żadnego zmiłuj i Heidfeld będzie musiał Roberta przepuścić czy mu się to podoba czy nie.
Oczywiście oficjalnie 'team orders' nikt nie wyda, ale na pewno podczas odprawy panowie z BMW sobie już wszystko wyjaśnili jasno i wyraźnie.
Stawka średnio-niska.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Też przychylam się do typów na Kubicę ale martwi mnie tylko stan opon które zniszczył popełniając taki sam błąd jak w kwalifikacjach na Monzie.

Ferrari jest szybsze, nawet bardziej niż w poprzednich GP, od rywali. Schumi ma tylko iluzoryczne szanse na MŚ więc tak naprawdę nie ma nic do stracenia i na pewno będzie chciał pokazać się w ostatnim wyścigu. Hasło "do or die" na pewno pojawiło się w garażu Ferrari.

Zagrałbym też typ na Doornbosa w parze z Coulthardem - kurs 2.70 zachęca. Doornbos jest wyraźnie szybszy od Davida nie po raz pierwszy. O szybkości Roberta D. można powiedzieć tyle że nasz Robert nie mógł się do niego zbliżyć podczas GP Chin już po zmianie opon.

Doornbos ma przed sobą (do Davida) tylko dwóch kamikadze w ogórach i lepiej aby ich nie wyprzedzał na starcie a może Coulthard nie przejedzie nawet jednego okrążenia. W każdym razie bałbym się na miejscu Coultharda na pierwszym dohamowaniu po starcie mając za sobą dwa ogórki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Jaka wielka szkoda że tak wielki mistrz jakim jest Michael Schumacher odchodzi z F1 mimo że nadal jest decydowanie najszybszym kierowcą w całej stawce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Szkoda że nie wygrał ostatniego wyścigu w F1, zrobiłby to na pewno gdyby nie incydent z początku wyścigu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


[Linked Image]

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Heidfeld dzisiaj pokazał kto jest liderem w teamie BMW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Z wywiadu Dziennika z Sebastianem Vettelem:

- Zna Pan Adama Małysza? Obaj startujecie w kaskach Red Bulla.

- Każdy zna Adama Małysza. Kojarzy mi się z bardzo dalekimi skokami i z wąsami. Nie lubię tych wąsów ale hej, to Adam Małysz. Duży szacunek.


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Czekałem tyle czasu aby wkleić to zdjęcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, wreszcie wszyscy w F1 ...

[Linked Image]

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Prawa do transmisji w Polsce wyścigów Formuły 1 w sezonie 2007 otrzymała stacja telewizyjna Polsat.

Porozumienie z Paulem Turnerem, posiadającym prawa na terenie Polski zawarły Polsat, Polsat Sport i TV4.

Cały pakiet obejmuje 18 wyścigów wraz z relacjami z treningów i kwalifikacji. Sezon w 2007 roku rozpocznie wyścig w Australii 18 marca 2007 i zakończy się w Brazylii 21 października 2007.
czytaj dalej


Jedno z postanowień umowy stanowi, że relacje będą prezentowane w kanale otwartym, nie kodowanym. Szczegóły dotyczące transmisji ujawnione zostaną na początku przyszłego roku.



info z interia.pl

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
to chyba dobrze, że w Polsacie, bo musiałbym kupić N a w takiej sytuacji....na razie się wstrzymam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Kamień z serca...

Można nie lubić Borówy i Scoobiego ale chłopaki naprawde znają się na F1, a weźmy sobie teraz wyobraźmy takie Szaranowicza czy Kurzajewskiego, którzy nagle stają się wielkimi ekspertami od F1.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
Bardzo dobrze sie stalo ze to Polsat kupil prawa do F1.Polsat naprawde potrafi pokazywac wydarzenia sportowe.Siatka,zuzel,pilka ,kosz.Zobaczmy co z liga mistrzow zrobil tvn.Kompletnie nie idzie tego ogladaca tak samo bylo z pucharem uefa kiedy go pokazywali.Takze mysle ze Polsat moze nie pokaze tego jak RTL ale na podstawie dotychczasowych doswiadczen smiem twierdzic ze bedzie robil to dobrze.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
17.40 TV 4 -> Formuła 1 najważniejsze wydarzenia sezonu 2006

Niektórzy napewno mają już dość jedzenia ciasta, słuchania ciotek, babć, żon itd. wink , więc myśle iż warto obejrzeć to co "zrobił" Robert i cała reszta na torach w tym sezonie....

Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
Od jutra w F1 male ozywienie.Zaczynaja sie prezentacje :)A oto potwierdzone daty prezentacji poszczegolnych zespolow:
12. Styczen Toyota w Kolonii
14. Styczen Ferrari Fiorano
15. Styczen McLaren-Mercedes Valencia
16. Styczen BMW Sauber F1 Team Valencia
24. Styczen Renault Amsterdam
25. Styczen Honda Barcelona
26. Styczen Red Bull Racing Barcelona
2. Luty Williams Grove

Jeszcze plan testow na najblizszy okres:
15 Styczen Valencia
16 Styczen Valencia
16 Styczen Jerez
17 Styczen Jerez
18 styczen Jerez
19 Styczen Jerez
24 Styczen Valencia
25 Styczen Valencia
26 Styczen Valencia





Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker, Lukasz111), 1,326 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,885
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1