|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688 |
Szlag mnie trafia normalnie, z ta poczta WP. Przed wczoraj dostalem wazna wiadomosc na maila, wchodze po kilku godzinach pownownie na WP a jej nie ma. Mysle moze cos przez przypadek.
Ale jednak nie! zyczen wczorajszych juz nie ma, dostalem przed chwila zdjecia po paru minutach wszedlem i ich juz tam nie bylo!
Tak jakby w ogole sie nie zapisywaly na serwerze. Pierwszy raz mi sie cos takiego zdarza.
Zmiana konta na razie nie wchodzi w gre nie chcialbym stracic kontaktow. Mozna z tym jakos poradzic? bez zmiany adresu.
Swoja droga jakie jest najlepsze i najpewniejsze bezplatne konto mailowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
gmail, yahoo. Interia tez ok
Reszta odpada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
a zastanawiałeś się nad tym,że ktoś Ci może się włamał na konto i usuwa te wiadomości ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688 |
oczywiscie, z tym ze jesli ktos by wszedl na moje konto to juz by dawno haslo zmienil, a to wyglada na blad systemu, --> odbieram zdjecia po 3 minutach jak wchodze raz jescze juz ich nie ma, ktos sie czai i wyrzuca moje maila, nie wierze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
u mnie tez tak bylo, wiadomosci byly, potem zniknely a teraz znowu sa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
gmail, yahoo. Interia tez ok
Reszta odpada. Zgadzam sie w 100%. Z polskich kont interia zdecydowanie wypada najlepiej. Gmail i yahoo sa też znakomite.
|
|
|
Link skopiowany do schowka