|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
hmmm czy jak nie moge spac i mysle co jutro postawic, czy jak zamykam oczy i widze przed soba kursy meczy, jak sam sobie wymyslam kursy i obliczam na kalkulatorze ile moge wygrac, i jak jednego tyogdnia przegrywa sie 800zl to jest to uzaleznienie? ostatnio kazde pieniadze co mam to wkaldam w zakaldy, ostatnio jak przegralem troche pieniedzy, i nie mialem na gre to pozyczlem od brata 150zl i wygralem 550zl, oddalem mu i znow mam pieniadze na gre, i sie pewnie zmieni bo jutro gra psv z feynordem i trzeba bedzie ostro zagrac ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131 |
Nigdy nie graj za pozyczone pieniadze. Jesli juz tak robisz, to uwazam, ze musisz sie bardzo zastanowic, czy to juz nie jest nalog...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
hmmm czy jak nie moge spac i mysle co jutro postawic, czy jak zamykam oczy i widze przed soba kursy meczy, jak sam sobie wymyslam kursy i obliczam na kalkulatorze ile moge wygrac, i jak jednego tyogdnia przegrywa sie 800zl to jest to uzaleznienie? ostatnio kazde pieniadze co mam to wkaldam w zakaldy, ostatnio jak przegralem troche pieniedzy, i nie mialem na gre to pozyczlem od brata 150zl i wygralem 550zl, oddalem mu i znow mam pieniadze na gre, i sie pewnie zmieni bo jutro gra psv z feynordem i trzeba bedzie ostro zagrac ;/ nie obawiaj sie w takim stanie rzeczy napewno nie jestes uzalezniony!mysle ze tylko nadajesz sie na jakies leczenie!hahah
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115 |
Najpierw trzeba zdefiniowac pojecie co to jest hazard - bo wiele osob naduzywa tego pojecia. Hazardous - z ang. niebezpieczny.
Zycie to jeden wielki hazard. Wszystko na dobra sprawe jest hazardem - pracownie np. w Biedronce za 800pln przez 5 lat to jest moim zdaniem znacznie wiekszy hazard dla zdrowia psychicznego niz granie u bukmachera.
Przykladow moznaby mnozyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
mysle ze nasz kolega Torrez powinien zapoznac sie koniecznie z ta stronka!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Najpierw trzeba zdefiniowac pojecie co to jest hazard - bo wiele osob naduzywa tego pojecia. Hazardous - z ang. niebezpieczny.
Zycie to jeden wielki hazard. Wszystko na dobra sprawe jest hazardem - pracownie np. w Biedronce za 800pln przez 5 lat to jest moim zdaniem znacznie wiekszy hazard dla zdrowia psychicznego niz granie u bukmachera.
Przykladow moznaby mnozyc Hehe dobry tekst ,spodobał mi się ale też tak właśnie to pojmuje. Każdego dnia podejmujemy ryzyko ,można przecież oszacować prawdopodobieństwo na to że jutro walnie we mnie piorun 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
ps ... A moze jest tu ktos uzalezniony od pracy w Biedronce 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
można przecież oszacować prawdopodobieństwo na to że jutro walnie we mnie piorun  Średnio na Ziemi trwa około 1 800 burz z piorunami, generujących 100 wyładowań na sekundę. Wyładowanie osiąga szybkość 22 500 km/h i rozgrzewa powietrze do 30 000°C (żelazo topi się w temperaturze poniżej 1 300°C). Prawdopodobieństwo uderzenia pioruna w człowieka szacowane jest na jeden do trzech milionów rośnie w miarę oddalania się od domu i obciążania kieszeni telefonami komórkowymi, palmtopami i innym żelastwem. Źródło [ cdrinfo.pl] Jakieś zakłady, kursy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
hmmm czy jak nie moge spac i mysle co jutro postawic, czy jak zamykam oczy i widze przed soba kursy meczy, jak sam sobie wymyslam kursy i obliczam na kalkulatorze ile moge wygrac, i jak jednego tyogdnia przegrywa sie 800zl to jest to uzaleznienie? ostatnio kazde pieniadze co mam to wkaldam w zakaldy, ostatnio jak przegralem troche pieniedzy, i nie mialem na gre to pozyczlem od brata 150zl i wygralem 550zl, oddalem mu i znow mam pieniadze na gre, i sie pewnie zmieni bo jutro gra psv z feynordem i trzeba bedzie ostro zagrac ;/ Tak jestes uzalezniony. Jak grasz za pozyczone pieniadze to juz nie przelewki... widac ze ci nie idzie a ty dalej brniesz w jeszcze wieksze straty, malo tego wciagasz w to innych ludzi ktorych prosisz o pozyczke. Nie ma nic gorszego. Tym razem ci sie udalo ze pozyczyles i wygrales ale mozliwe ze wiecej nie bedziesz mial takiego szczescia. Graj tylko za swoje i to tez nie za caly kapital - jak widzisz ze ci nie idzie to daj sobie spokoj
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
ja nie jestem uzalezniony, jestem tylko zauroczony zakladami, od okolo 20 listopada przegralem 1400zl i mam okolo 350zl dlugu. Jka czytalem i slyszalem o uzaleznieniach hazardu, to niektorzy tracili samochody mieszkania, a 1400zl to chyba nie duzo. Pewnie bedzie mniej lub wiecej jesli dzis w nocy bufflo nie wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115 |
Ja bym ci torres dal rade ale ty i tak nie posluchasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
chetnie bym ja uslyszal moze akurat poslucham  ps. Bufflo po 2 tercjach prowadzi ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
nie jest ze mną źle tylko 5 odpowiedzi na tak, ale jak widać to już blisko granicy 7.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
odnalazłem się w 4 punktach a uzależnienie zaczyna się od 7 twierdzących odpowiedzi.Pesymista powiedziałby:uważaj bo zapaliło się czerwone światło.A tkwiący we mnie optymista podpowiada:ileż przed tobą niezwykłych doznań w zdobyciu jeszcze 3 brakujących w skali"Anonimowych Hazardzistów"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115 |
torres - odpowiedz na pierwsze podstawowe pytanie: po co grasz? W jakimi celu? To na poczatek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Ja mam tylko jedna odp na TAK wiec spoko luzik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
torres - odpowiedz na pierwsze podstawowe pytanie: po co grasz? W jakimi celu? To na poczatek. na poczatku gralem zeby cos sobie kupic, przewaznie wydawalem kase na ciuchy. Teraz gram zeby splacic dlugi, i wyjsc na prosta.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|