Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Odswiezam temat ktory zostal zamkniety a co najwazniejsze byl bardzo ciekawy. kto go zamknal?
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=2346437&page=0&fpart=9&vc=1
RAFTER czekamy smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
hmmm czy jak nie moge spac i mysle co jutro postawic, czy jak zamykam oczy i widze przed soba kursy meczy, jak sam sobie wymyslam kursy i obliczam na kalkulatorze ile moge wygrac, i jak jednego tyogdnia przegrywa sie 800zl to jest to uzaleznienie? ostatnio kazde pieniadze co mam to wkaldam w zakaldy, ostatnio jak przegralem troche pieniedzy, i nie mialem na gre to pozyczlem od brata 150zl i wygralem 550zl, oddalem mu i znow mam pieniadze na gre, i sie pewnie zmieni bo jutro gra psv z feynordem i trzeba bedzie ostro zagrac ;/

Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
member
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
Nigdy nie graj za pozyczone pieniadze. Jesli juz tak robisz, to uwazam, ze musisz sie bardzo zastanowic, czy to juz nie jest nalog...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by torres
hmmm czy jak nie moge spac i mysle co jutro postawic, czy jak zamykam oczy i widze przed soba kursy meczy, jak sam sobie wymyslam kursy i obliczam na kalkulatorze ile moge wygrac, i jak jednego tyogdnia przegrywa sie 800zl to jest to uzaleznienie? ostatnio kazde pieniadze co mam to wkaldam w zakaldy, ostatnio jak przegralem troche pieniedzy, i nie mialem na gre to pozyczlem od brata 150zl i wygralem 550zl, oddalem mu i znow mam pieniadze na gre, i sie pewnie zmieni bo jutro gra psv z feynordem i trzeba bedzie ostro zagrac ;/

nie obawiaj sie w takim stanie rzeczy napewno nie jestes uzalezniony!mysle ze tylko nadajesz sie na jakies leczenie!hahah

Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508

Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
Najpierw trzeba zdefiniowac pojecie co to jest hazard - bo wiele osob naduzywa tego pojecia. Hazardous - z ang. niebezpieczny.

Zycie to jeden wielki hazard. Wszystko na dobra sprawe jest hazardem - pracownie np. w Biedronce za 800pln przez 5 lat to jest moim zdaniem znacznie wiekszy hazard dla zdrowia psychicznego niz granie u bukmachera.

Przykladow moznaby mnozyc

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by mamuska26

mysle ze nasz kolega Torrez powinien zapoznac sie koniecznie z ta stronka!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by aha'
Najpierw trzeba zdefiniowac pojecie co to jest hazard - bo wiele osob naduzywa tego pojecia. Hazardous - z ang. niebezpieczny.

Zycie to jeden wielki hazard. Wszystko na dobra sprawe jest hazardem - pracownie np. w Biedronce za 800pln przez 5 lat to jest moim zdaniem znacznie wiekszy hazard dla zdrowia psychicznego niz granie u bukmachera.

Przykladow moznaby mnozyc
Hehe dobry tekst ,spodobał mi się ale też tak właśnie to pojmuje. Każdego dnia podejmujemy ryzyko ,można przecież oszacować prawdopodobieństwo na to że jutro walnie we mnie piorun smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
ps ...
A moze jest tu ktos uzalezniony od pracy w Biedronce ooo

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Originally Posted by Maciek
można przecież oszacować prawdopodobieństwo na to że jutro walnie we mnie piorun smile

Średnio na Ziemi trwa około 1 800 burz z piorunami, generujących 100 wyładowań na sekundę. Wyładowanie osiąga szybkość 22 500 km/h i rozgrzewa powietrze do 30 000°C (żelazo topi się w temperaturze poniżej 1 300°C). Prawdopodobieństwo uderzenia pioruna w człowieka szacowane jest na jeden do trzech milionów rośnie w miarę oddalania się od domu i obciążania kieszeni telefonami komórkowymi, palmtopami i innym żelastwem.

Źródło [cdrinfo.pl]

Jakieś zakłady, kursy ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by torres
hmmm czy jak nie moge spac i mysle co jutro postawic, czy jak zamykam oczy i widze przed soba kursy meczy, jak sam sobie wymyslam kursy i obliczam na kalkulatorze ile moge wygrac, i jak jednego tyogdnia przegrywa sie 800zl to jest to uzaleznienie? ostatnio kazde pieniadze co mam to wkaldam w zakaldy, ostatnio jak przegralem troche pieniedzy, i nie mialem na gre to pozyczlem od brata 150zl i wygralem 550zl, oddalem mu i znow mam pieniadze na gre, i sie pewnie zmieni bo jutro gra psv z feynordem i trzeba bedzie ostro zagrac ;/


Tak jestes uzalezniony. Jak grasz za pozyczone pieniadze to juz nie przelewki... widac ze ci nie idzie a ty dalej brniesz w jeszcze wieksze straty, malo tego wciagasz w to innych ludzi ktorych prosisz o pozyczke. Nie ma nic gorszego. Tym razem ci sie udalo ze pozyczyles i wygrales ale mozliwe ze wiecej nie bedziesz mial takiego szczescia. Graj tylko za swoje i to tez nie za caly kapital - jak widzisz ze ci nie idzie to daj sobie spokoj

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
http://www.anonimowihazardzisci.org...nt&task=view&id=50&Itemid=32

Większość uzależnionych od hazardu i grania odpowiada twierdząco już na siedem pytań. shocked

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
ja nie jestem uzalezniony, jestem tylko zauroczony zakladami, od okolo 20 listopada przegralem 1400zl i mam okolo 350zl dlugu. Jka czytalem i slyszalem o uzaleznieniach hazardu, to niektorzy tracili samochody mieszkania, a 1400zl to chyba nie duzo. Pewnie bedzie mniej lub wiecej jesli dzis w nocy bufflo nie wygra.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
Ja bym ci torres dal rade ale ty i tak nie posluchasz.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
chetnie bym ja uslyszal moze akurat poslucham smile

ps. Bufflo po 2 tercjach prowadzi ;]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Originally Posted by ajdam
http://www.anonimowihazardzisci.org...nt&task=view&id=50&Itemid=32

Większość uzależnionych od hazardu i grania odpowiada twierdząco już na siedem pytań. shocked

nie jest ze mną źle tylko 5 odpowiedzi na tak, ale jak widać to już blisko granicy 7.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
odnalazłem się w 4 punktach a uzależnienie zaczyna się od 7 twierdzących odpowiedzi.Pesymista powiedziałby:uważaj bo zapaliło się czerwone światło.A tkwiący we mnie optymista podpowiada:ileż przed tobą niezwykłych doznań w zdobyciu jeszcze 3 brakujących w skali"Anonimowych Hazardzistów"...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 115
torres - odpowiedz na pierwsze podstawowe pytanie: po co grasz? W jakimi celu? To na poczatek.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Ja mam tylko jedna odp na TAK wiec spoko luzik laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Originally Posted by aha'
torres - odpowiedz na pierwsze podstawowe pytanie: po co grasz? W jakimi celu? To na poczatek.
na poczatku gralem zeby cos sobie kupic, przewaznie wydawalem kase na ciuchy. Teraz gram zeby splacic dlugi, i wyjsc na prosta.

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1