Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269
gremlin ty chyba nie wiesz o co chodzi w moim temacie-pewnie za dużo opłatka wczoraj zjadłeś.

Szczerze to nie zbyt często widziałem na tym forum temat w którym prosto i bez owijania w bawełne ktoś tłumaczy jak dobrać typy do obstawiania . Gremlin daj linki chociaż do 10 takich tematów skoro podobno według ciebie są ich dziesiątki- CZEKAM!!!!!!!!!

A teraz podsumowując:

1 gramy progresją na ako 1,5 do 4 lub 5 poziomów.

2 Obstawiamy tylko najlepsze zespoły w danej lidze lub słabsze od nich ale tylko o 1 punkt w tabeli.

3 ) Kurs na naszych faworytów nie może przekroczyć 1,5 (piłka nożna, hokej) lub 1,2 (koszykówka,siatkówka,piłka ręczna, tenis)

4 ) Łączymy najwyżej 3 zdarzenia na jeden kupon.

5 ) Na 1 poziomie staramy się grać jedno zdarzenie na kupon.

GRAM TĄ METODĄ OD KILKU ŁADNYCH LAT I NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁA!!!

Czego i Wam wszystkim szczerze życze.

POWODZENIA!!!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 19
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 19
ile grasz progresji w miesiacu? ile rocznie?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by typers01
3 ) Kurs na naszych faworytów nie może przekroczyć 1,5 (piłka nożna, hokej) lub 1,2 (koszykówka,siatkówka,piłka ręczna, tenis)

A jak u wiekszosci bukow kurs na dany mecze bedzie 1,4 a u tego w ktorym Ty grasz 1,60, to nie ruszysz tego meczu bo kurs za wysoki?

A tak wogole to o progresjach stopniowych tak jak gremlin napisal bylo juz tu milion razy i nic nowego nie zaproponowales. Sam kiedys w private pick zakonczylem taka progresje podwojeniem budzetu, ale obecnie uwazam ze nie trafienie 4 czy 5 razy z rzedu kursu 1,5 jest bardzo latwe. Ryzykowac na ostatnim poziomie calosc budzetu zeby miec zysk 1%? Kamikadze

Wesolych Swiat

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by typers01
gremlin ty chyba nie wiesz o co chodzi w moim temacie-pewnie za dużo opłatka wczoraj zjadłeś.

Szczerze to nie zbyt często widziałem na tym forum temat w którym prosto i bez owijania w bawełne ktoś tłumaczy jak dobrać typy do obstawiania . Gremlin daj linki chociaż do 10 takich tematów skoro podobno według ciebie są ich dziesiątki- CZEKAM!!!!!!!!!

A teraz podsumowując:

1 gramy progresją na ako 1,5 do 4 lub 5 poziomów.

2 Obstawiamy tylko najlepsze zespoły w danej lidze lub słabsze od nich ale tylko o 1 punkt w tabeli.

3 ) Kurs na naszych faworytów nie może przekroczyć 1,5 (piłka nożna, hokej) lub 1,2 (koszykówka,siatkówka,piłka ręczna, tenis)

4 ) Łączymy najwyżej 3 zdarzenia na jeden kupon.

5 ) Na 1 poziomie staramy się grać jedno zdarzenie na kupon.

GRAM TĄ METODĄ OD KILKU ŁADNYCH LAT I NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁA!!!

Czego i Wam wszystkim szczerze życze.

POWODZENIA!!!!!

nie chce mi sie szukac ale mysle ze suma kilkudziesieciu takich tematow jest mocno zanizona!!!!poza tym takich nawiedzonych rowniez bylo tu kilkudziesieciu ale mysle ze lapiesz sie na ktoras tam setke- sorry moze jestes tu zbyt krotko i nie musisz tego wiedziec- pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
a co do obstawiania najlepszych zespolow to chyba uprzedzili Cie w tym Norwegowie - poszperaj a znajdziesz cos takiego- nie traktuj moich postow jako napasc na Ciebie bo nie mam takich zamiarow- poprostu to bylo juz przerabiane!

Dołączył: Dec 2006
Posty: 269
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269
KONIEC TEORI !!!!
MOJE TYPY SA W DZIALE PRIVATE PICKS "typers01-typy :-)

W dziale z moimi typami można sprawdzić praktycznie jak działa mój sposób gry i jakie zyski generuje.

ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Dec 2006
Posty: 269
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 269
PODSUMOWANIE:
TYPY OD 26-12-2006 DO 26-01-2007

31 DNI GRY (miesiąc)

KUPONY WSZYSTKIE 39
KUPONY TRAFIONE 35
KUPONY NIETRAFIONE 4

POSTAWIONA KASA 119% KAPITAłU POCZąTKOWEGO
WYGRANA KASA 140,56% KAPITAłU POCZąTKOWEGO

ZYSK +21,56% KAPITAłU POCZąTKOWEGO

PS.ZYSK W CIĄGU MIESIĄCA PRAWIE TAKI JAK U NAJLEPSZYCH TYPERÓW Z "ELITE PRIVATE PICKS" W CIĄGU CAŁEGO 2006 ROKU!!!!! OCZYWIŚCIE NIC DO NICH NIE MAM. KAŻDY TYPUJE TAK JAK POTRAFI.

ZAPRASZAM DO SPRAWDZENIA HISTORII MOICH TYPÓW.

NA SZCZEGÓŁOWE PYTANIA CO DO MOJEJ METODY GRY I SPOSOBIE DOBIERANIA TYPÓW ODPOWIEM POD ADRESEM MEIL [email protected]

POZDRAWIAM !!!!!

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1