Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
wyplacilem kase z gamebookers i z bwin w niedziele na moneybookers kasa z GB doszla w poniedzialek a z bwin ?:????? czekam juz 5 dzien kiedy i jak jej nie widac tak nie slychac

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 3
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 3
Panowie, a co powiecie o bwin jako o buku do progresji? Bo zamierzam rozpocząć progresję na mecze NHL i zastanawiam się pomiędzy bwin i betgun. Bardziej skłaniałbym się ku bwin. (mam jeszcze konto na bah, ale tam jest mała oferta hokeja). Czy progresja nie jest uważana przez bwin za kombinowanie?
Pozdrawiam wszystkich!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
niestety bardzo szybko w BWIN moga dopasc Cie limity lub co gorsza blokada konta z przyczyn jak sie potem dowiesz droga emailowa ("niemożliwych do ujawnienia"). Na progres zwlaszcza za wieksza kasiore niezbedna jest tzw dywersyfikacja: rozlozenie kapitalu u różnych buków.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony:
2006-12-28 07:40 System (2/3)
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu

2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para:
Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła
Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu

wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX.
Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu

Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie?

Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
Originally Posted by palkow
wyplacilem kase z gamebookers i z bwin w niedziele na moneybookers kasa z GB doszla w poniedzialek a z bwin ?:????? czekam juz 5 dzien kiedy i jak jej nie widac tak nie slychac

ja wyplacalem 23 na mb i tez pustka

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Originally Posted by dziobak87
Panowie, a co powiecie o bwin jako o buku do progresji? Bo zamierzam rozpocząć progresję na mecze NHL i zastanawiam się pomiędzy bwin i betgun. Bardziej skłaniałbym się ku bwin. (mam jeszcze konto na bah, ale tam jest mała oferta hokeja). Czy progresja nie jest uważana przez bwin za kombinowanie?
Pozdrawiam wszystkich!


progresja na pewno nie jest traktowana jako kombinowanie - bowiem ma dużo zwolenników , którzy grają . - natomiast do hokeja polecam betgun - lepsze kursy i oferta , natomiast jedno jest pewne firma bwin dużo ograć ci się nie da bo wtedy zamkną ci konto i szukaj wiatru w polu .
pozdro

Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Originally Posted by crossmen
[quote=dziobak87]Panowie, a co powiecie o bwin jako o buku do progresji? Bo zamierzam rozpocząć progresję na mecze NHL i zastanawiam się pomiędzy bwin i betgun. Bardziej skłaniałbym się ku bwin. (mam jeszcze konto na bah, ale tam jest mała oferta hokeja). Czy progresja nie jest uważana przez bwin za kombinowanie?
Pozdrawiam wszystkich!


Byłbym bardziej ostrożna, jeżeli chodzi o wiarygodność firmy
Betgun.Zgromadziłam trochę pieniędzy na koncie grając w większości
mecze NHL i konto zostało zablokowane nie wiedząc dlaczego.
Zalecam ostrożność!!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by KRAJAN
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony:
2006-12-28 07:40 System (2/3)
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu

2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para:
Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła
Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu

wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX.
Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu

Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie?

Krajan jako cel nalezy rozumiec METE i tak kupon jest prawidlowo rozliczony bo niestety jedna z zawodniczek osiagnela CEL

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Do dupy jest ten buk, nie wypłacił mi kasy!
Bwin BAN!!!

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by gremlin
Originally Posted by KRAJAN
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony:
2006-12-28 07:40 System (2/3)
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu

2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para:
Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła
Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu

wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX.
Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu

Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie?

Krajan jako cel nalezy rozumiec METE i tak kupon jest prawidlowo rozliczony bo niestety jedna z zawodniczek osiagnela CEL

To BAW uznał, że nie osiągneły celu.
Czyli uznał, że 31 miejsce, to za daleko.
może tylko 30 miejsc mieli od "dostawcy wyników".

Ja bym pisał prośbę o wyjaśnienie.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
mam konto w playit w euro i mam tez konto w bwin ale w zlotowkach podobno te buki sie lacza 5 stycznia i jak to bedzie?? jak mam 2 konta zalezy mi na tym w euro mam nadzieje ze mi go nie zamkna

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by BAHmVIP
Originally Posted by gremlin
Originally Posted by KRAJAN
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony:
2006-12-28 07:40 System (2/3)
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu

2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para:
Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła
Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu

wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX.
Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu

Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie?

Krajan jako cel nalezy rozumiec METE i tak kupon jest prawidlowo rozliczony bo niestety jedna z zawodniczek osiagnela CEL

To BAW uznał, że nie osiągneły celu.
Czyli uznał, że 31 miejsce, to za daleko.
może tylko 30 miejsc mieli od "dostawcy wyników".

Ja bym pisał prośbę o wyjaśnienie.

mysle ze byloby dobrze gdybys jednak z uwaga przeczytal post Krajana-
zawarl zaklad na to ze zadna z tych dwoch zawodniczek nie dojedzie do mety! niestety jedna z nich dojechala na 31 miejscu i niestety z tego powodu zaklad jest przegrany!- pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
chyba odwrotnie... zawarl zaklad na zahrobska a oni uznali ze nikt nie dojechal...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by gremlin
mysle ze byloby dobrze gdybys jednak z uwaga przeczytal post Krajana-
zawarl zaklad na to ze zadna z tych dwoch zawodniczek nie dojedzie do mety! niestety jedna z nich dojechala na 31 miejscu i niestety z tego powodu zaklad jest przegrany!- pozdrawiam
Przeczytałem ze zrozumieniem gwizdek.
Podał zakład, swój typ i wynik wg bWin.
Gdyby zawarł taki zakład o jakim piszesz, to jaki miałby problem? Że wygrał dzięki pomyłce buka? O tym sie nie pisze w taki sposób.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by gremlin
Originally Posted by BAHmVIP
Originally Posted by gremlin
Originally Posted by KRAJAN
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony:
2006-12-28 07:40 System (2/3)
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod
Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu

2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para:
Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła
Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu

wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX.
Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu

Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie?

Krajan jako cel nalezy rozumiec METE i tak kupon jest prawidlowo rozliczony bo niestety jedna z zawodniczek osiagnela CEL

To BAW uznał, że nie osiągneły celu.
Czyli uznał, że 31 miejsce, to za daleko.
może tylko 30 miejsc mieli od "dostawcy wyników".

Ja bym pisał prośbę o wyjaśnienie.

mysle ze byloby dobrze gdybys jednak z uwaga przeczytal post Krajana-
zawarl zaklad na to ze zadna z tych dwoch zawodniczek nie dojedzie do mety! niestety jedna z nich dojechala na 31 miejscu i niestety z tego powodu zaklad jest przegrany!- pozdrawiam
Mylisz sie Gremlin - własnie zawarlem zakład, że Zahrobska wygra w H2H - a bwin rozliczyli że żadna nie osiągnęła celu - moim zdaniem popelnili błąd - napiszemy maila i zobaczymy co odpiszą?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 668
addict
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 668
Witam czy ktoś wie czy jeżeli mam zablokowane konto w baw to da sie im jakoś przetłumaczyć albo jakiego argumentu uzyć zeby mi je odblokowali? Zablokowane podejrzewam że za uzycie bonu 27zł jakiegoś dunskiego czy coś w tym stylu pisałem kiedys do nich ale nie chcieli wogóle rozmawiać a może ktoś z was jest w takiej samej sytuacji a mysle ze jest bo czytałem już ze to nieodosobniony przypadek i komuś sie udało namówić ich do odblokowania konta. Powiem jeszcze ze 1 zakład złożyłem z kwoty własnie tego bonusa a potem juz nic nie zdązyłem wpłacić b zablokowali. Na osoby trzecie konta nie bede zakładał chciałbym mieć na siebie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by shadovar
Witam czy ktoś wie czy jeżeli mam zablokowane konto w baw to da sie im jakoś przetłumaczyć albo jakiego argumentu uzyć zeby mi je odblokowali? Zablokowane podejrzewam że za uzycie bonu 27zł jakiegoś dunskiego czy coś w tym stylu pisałem kiedys do nich ale nie chcieli wogóle rozmawiać a może ktoś z was jest w takiej samej sytuacji a mysle ze jest bo czytałem już ze to nieodosobniony przypadek i komuś sie udało namówić ich do odblokowania konta. Powiem jeszcze ze 1 zakład złożyłem z kwoty własnie tego bonusa a potem juz nic nie zdązyłem wpłacić b zablokowali. Na osoby trzecie konta nie bede zakładał chciałbym mieć na siebie


po zreailizowaniu tego bona w czerwcu mi rowniez zostalo konto zablokowane (pozniej okazalo sie ze nie chodzilo o bon tylko o to, ze zmienilem w ustawieniach adres zameldowania), napisalem do angielskiego supportu z zapytaniem o przyczyne, na co oni odpowiedzieli zebym wyslal skany dowodu, po wyslaniu skanow do polskiego supportu i powownym zapytaniu o moje konto supportu angielskiego moje konto zostalo odblokowane

jak cos chcesz u nich wskorac to tylko u angielskiego supportu

Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Jak w bwinie liczą hokej na totals z dogrywkami czy bez?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
zależy jak obstawiłeś omg co za pytania <szok>

Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
nie rozumiem???

Pytałem czy grając na under/over w NHL liczą się ewentualne dogrywki i rzuty karne do sumy punktów/goli które brane są pod uwagę w rozliczeniu zakładu na sumę goli w spotkaniu

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1