|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
wyplacilem kase z gamebookers i z bwin w niedziele na moneybookers kasa z GB doszla w poniedzialek a z bwin ?:????? czekam juz 5 dzien kiedy i jak jej nie widac tak nie slychac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 3 |
Panowie, a co powiecie o bwin jako o buku do progresji? Bo zamierzam rozpocząć progresję na mecze NHL i zastanawiam się pomiędzy bwin i betgun. Bardziej skłaniałbym się ku bwin. (mam jeszcze konto na bah, ale tam jest mała oferta hokeja). Czy progresja nie jest uważana przez bwin za kombinowanie? Pozdrawiam wszystkich!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
niestety bardzo szybko w BWIN moga dopasc Cie limity lub co gorsza blokada konta z przyczyn jak sie potem dowiesz droga emailowa ("niemożliwych do ujawnienia"). Na progres zwlaszcza za wieksza kasiore niezbedna jest tzw dywersyfikacja: rozlozenie kapitalu u różnych buków.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony: 2006-12-28 07:40 System (2/3) Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu
2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para: Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu
wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX. Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu
Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
wyplacilem kase z gamebookers i z bwin w niedziele na moneybookers kasa z GB doszla w poniedzialek a z bwin ?:????? czekam juz 5 dzien kiedy i jak jej nie widac tak nie slychac ja wyplacalem 23 na mb i tez pustka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Panowie, a co powiecie o bwin jako o buku do progresji? Bo zamierzam rozpocząć progresję na mecze NHL i zastanawiam się pomiędzy bwin i betgun. Bardziej skłaniałbym się ku bwin. (mam jeszcze konto na bah, ale tam jest mała oferta hokeja). Czy progresja nie jest uważana przez bwin za kombinowanie? Pozdrawiam wszystkich! progresja na pewno nie jest traktowana jako kombinowanie - bowiem ma dużo zwolenników , którzy grają . - natomiast do hokeja polecam betgun - lepsze kursy i oferta , natomiast jedno jest pewne firma bwin dużo ograć ci się nie da bo wtedy zamkną ci konto i szukaj wiatru w polu . pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39 |
[quote=dziobak87]Panowie, a co powiecie o bwin jako o buku do progresji? Bo zamierzam rozpocząć progresję na mecze NHL i zastanawiam się pomiędzy bwin i betgun. Bardziej skłaniałbym się ku bwin. (mam jeszcze konto na bah, ale tam jest mała oferta hokeja). Czy progresja nie jest uważana przez bwin za kombinowanie? Pozdrawiam wszystkich! Byłbym bardziej ostrożna, jeżeli chodzi o wiarygodność firmy Betgun.Zgromadziłam trochę pieniędzy na koncie grając w większości mecze NHL i konto zostało zablokowane nie wiedząc dlaczego. Zalecam ostrożność!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony: 2006-12-28 07:40 System (2/3) Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu
2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para: Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu
wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX. Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu
Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie? Krajan jako cel nalezy rozumiec METE i tak kupon jest prawidlowo rozliczony bo niestety jedna z zawodniczek osiagnela CEL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Do dupy jest ten buk, nie wypłacił mi kasy! Bwin BAN!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony: 2006-12-28 07:40 System (2/3) Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu
2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para: Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu
wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX. Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu
Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie? Krajan jako cel nalezy rozumiec METE i tak kupon jest prawidlowo rozliczony bo niestety jedna z zawodniczek osiagnela CEL To BAW uznał, że nie osiągneły celu. Czyli uznał, że 31 miejsce, to za daleko. może tylko 30 miejsc mieli od "dostawcy wyników". Ja bym pisał prośbę o wyjaśnienie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
mam konto w playit w euro i mam tez konto w bwin ale w zlotowkach podobno te buki sie lacza 5 stycznia i jak to bedzie?? jak mam 2 konta zalezy mi na tym w euro mam nadzieje ze mi go nie zamkna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony: 2006-12-28 07:40 System (2/3) Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu
2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para: Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu
wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX. Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu
Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie? Krajan jako cel nalezy rozumiec METE i tak kupon jest prawidlowo rozliczony bo niestety jedna z zawodniczek osiagnela CEL To BAW uznał, że nie osiągneły celu. Czyli uznał, że 31 miejsce, to za daleko. może tylko 30 miejsc mieli od "dostawcy wyników". Ja bym pisał prośbę o wyjaśnienie. mysle ze byloby dobrze gdybys jednak z uwaga przeczytal post Krajana- zawarl zaklad na to ze zadna z tych dwoch zawodniczek nie dojedzie do mety! niestety jedna z nich dojechala na 31 miejscu i niestety z tego powodu zaklad jest przegrany!- pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
chyba odwrotnie... zawarl zaklad na zahrobska a oni uznali ze nikt nie dojechal...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
mysle ze byloby dobrze gdybys jednak z uwaga przeczytal post Krajana- zawarl zaklad na to ze zadna z tych dwoch zawodniczek nie dojedzie do mety! niestety jedna z nich dojechala na 31 miejscu i niestety z tego powodu zaklad jest przegrany!- pozdrawiam Przeczytałem ze zrozumieniem  . Podał zakład, swój typ i wynik wg bWin. Gdyby zawarł taki zakład o jakim piszesz, to jaki miałby problem? Że wygrał dzięki pomyłce buka? O tym sie nie pisze w taki sposób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Pytanie merytoryczne - czy kupon zostal poprawnie rozliczony: 2006-12-28 07:40 System (2/3) Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head N. Hosp/T. Poutiainen) Hosp Hosp Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head A. Drev/I. Jacquemod) Jacquemod Jacquemod Slalom gigant (Semmering/AUT) (Head-to-Head F. Aufdenblatten/S. Zahrobska) Zahrobska Obydwoje nie osiagają celu
2 pierwsze rozliczone są poprawnie - czyli tu watpliwości nie mam - ale trzecia para: Zahrobska - zajęła 31 miejsce ale slalom ukończyła Aufdenblatten - nie ukończyła pierwszego przejazdu
wg mnie powinno być rozliczone na win Zahrobska - ale nigdy nie mialem podobnego przyp. - jezeli ktoś miał lub wie jak powinno wygladać poprawne rozliczenie prosze o jak najszybsze info - za co z góry THX. Po prostu nie wiem czy pisać maila do Bwinu
Obydwoje nie osiagają celu - ciekawe co znaczy to sformułowanie? Krajan jako cel nalezy rozumiec METE i tak kupon jest prawidlowo rozliczony bo niestety jedna z zawodniczek osiagnela CEL To BAW uznał, że nie osiągneły celu. Czyli uznał, że 31 miejsce, to za daleko. może tylko 30 miejsc mieli od "dostawcy wyników". Ja bym pisał prośbę o wyjaśnienie. mysle ze byloby dobrze gdybys jednak z uwaga przeczytal post Krajana- zawarl zaklad na to ze zadna z tych dwoch zawodniczek nie dojedzie do mety! niestety jedna z nich dojechala na 31 miejscu i niestety z tego powodu zaklad jest przegrany!- pozdrawiam Mylisz sie Gremlin - własnie zawarlem zakład, że Zahrobska wygra w H2H - a bwin rozliczyli że żadna nie osiągnęła celu - moim zdaniem popelnili błąd - napiszemy maila i zobaczymy co odpiszą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 668 |
Witam czy ktoś wie czy jeżeli mam zablokowane konto w baw to da sie im jakoś przetłumaczyć albo jakiego argumentu uzyć zeby mi je odblokowali? Zablokowane podejrzewam że za uzycie bonu 27zł jakiegoś dunskiego czy coś w tym stylu pisałem kiedys do nich ale nie chcieli wogóle rozmawiać a może ktoś z was jest w takiej samej sytuacji a mysle ze jest bo czytałem już ze to nieodosobniony przypadek i komuś sie udało namówić ich do odblokowania konta. Powiem jeszcze ze 1 zakład złożyłem z kwoty własnie tego bonusa a potem juz nic nie zdązyłem wpłacić b zablokowali. Na osoby trzecie konta nie bede zakładał chciałbym mieć na siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
Witam czy ktoś wie czy jeżeli mam zablokowane konto w baw to da sie im jakoś przetłumaczyć albo jakiego argumentu uzyć zeby mi je odblokowali? Zablokowane podejrzewam że za uzycie bonu 27zł jakiegoś dunskiego czy coś w tym stylu pisałem kiedys do nich ale nie chcieli wogóle rozmawiać a może ktoś z was jest w takiej samej sytuacji a mysle ze jest bo czytałem już ze to nieodosobniony przypadek i komuś sie udało namówić ich do odblokowania konta. Powiem jeszcze ze 1 zakład złożyłem z kwoty własnie tego bonusa a potem juz nic nie zdązyłem wpłacić b zablokowali. Na osoby trzecie konta nie bede zakładał chciałbym mieć na siebie po zreailizowaniu tego bona w czerwcu mi rowniez zostalo konto zablokowane (pozniej okazalo sie ze nie chodzilo o bon tylko o to, ze zmienilem w ustawieniach adres zameldowania), napisalem do angielskiego supportu z zapytaniem o przyczyne, na co oni odpowiedzieli zebym wyslal skany dowodu, po wyslaniu skanow do polskiego supportu i powownym zapytaniu o moje konto supportu angielskiego moje konto zostalo odblokowane jak cos chcesz u nich wskorac to tylko u angielskiego supportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Jak w bwinie liczą hokej na totals z dogrywkami czy bez?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
zależy jak obstawiłeś omg co za pytania <szok>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
nie rozumiem???
Pytałem czy grając na under/over w NHL liczą się ewentualne dogrywki i rzuty karne do sumy punktów/goli które brane są pod uwagę w rozliczeniu zakładu na sumę goli w spotkaniu
|
|
|
Link skopiowany do schowka