|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
Kogo to opis  ? "Jazda Lipiiiiiiiiiiiiiiii"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
Lipiniorz?:> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
Trafiony  P.S. Jazda Lipiiiiiiiiiiiii
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Może to juz było, lae nie czytam regularnie tego działu. Pojawił się nowy syf rozsyłany przez gg. Ktoś włamuje się na nasze konta i rozsyła z nich taki link ( NIE KLIKAĆ) : www.jhjhaliwgpee.info [ jhjhaliwgpee.info] . Z tego co się doweidziałem po kliknięci w niego w systemi instaluje się nam podobno coś gorszego niż trojan i umożliwia szperanie nam na kompie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
dziala na IE czy na FF tez?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Tez dostajecie ciagle na GG od znajomych wiadomosci : www.google.pl [ google.pl] ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Może to juz było, lae nie czytam regularnie tego działu. Pojawił się nowy syf rozsyłany przez gg. Ktoś włamuje się na nasze konta i rozsyła z nich taki link ( NIE KLIKAĆ) : www.jhjhaliwgpee.info [ jhjhaliwgpee.info] . Z tego co się doweidziałem po kliknięci w niego w systemi instaluje się nam podobno coś gorszego niż trojan i umożliwia szperanie nam na kompie. To chyba nie jest tak, że ktoś włamuje się na nasze konta, tylko jak już sam klikniesz na ten link to potem automtycznie Twoje gg rozsyła to innym. Ja tak miałem niedawno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ja dostalem od 2 kumpli, oni tego nie wysyliali, to chyba znaczy ze oni maja jakiegos robaka, do mnie narazie nikt sie nie zalil ze wysylam jakies adresy stronek!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
ja dostalem od 2 kumpli, oni tego nie wysyliali, to chyba znaczy ze oni maja jakiegos robaka, do mnie narazie nikt sie nie zalil ze wysylam jakies adresy stronek!! A otworzyłeś ten link?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no od pierwszego... co to znaczy?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
ja również od kilku znajomych dostałem link do www.google.pl [ google.pl] Za pierwszym razem kliknąłem i nic się nie stało. Ani antyvir nic nie wykrył, ani się nic nie zjebało. Po prostu wyskoczyła strona google 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
u mnie kolezanka złapała wirka bo najpierw przyszła wiadomości z linkiem www.hsqvyrpzeh.info/?ucuufy.jpg [ hsqvyrpzeh.info] (nie klikać !!!!!), potem z google.pl  jeszcze sie nie nauczyli żeby nie otwierać tego typu linków :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
no od pierwszego... co to znaczy??  To, że może Ci się coś tam zainstalowało. I teraz Ty będziesz przesyłał to swoim przyjaciołom. Ja taki link otworzyłem niedawno i szybko zaczał się rozsyłac ode mnie, jednakże nie wszyscy z mojej listy go dostali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 93 |
po jakim czasie bede mogl normalnie odbierac wiadomosci???wie ktos???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
po jakim czasie bede mogl normalnie odbierac wiadomosci???wie ktos??? Mi się gg waliło przez kilka dni. Włączało się, wyłączało itd. Wkońcu wyinstalowałem je i zainstalowałem nowszą wersję. Od tego czasu wszystko jest ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
jak narazie nikt sie nie zalil ze mu cos wysylam  wiec moze jest ok  moze moje Zone Alarm Pro nie pozwolilo niczemu wtargnac do mojego gruchota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Hmm a skąd by miało się to świństwo zainstalować. Z głownej strony google  Więc Ci któryz kliknęli na www.google.pl [ google.pl] chyba mogą spać spokojnie. Gorzej jak ktoś kliknie na ten adres http://www.jhjhaliwgpee.info
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166 |
Opis kumpla, smutny ale prawdziwy:
Nawet Pudzianowski mówi lepiej po angielsku niż Kaczyński :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
No właśnie, a najciekawsze jest to że ta domena info jest wogóle nie zarejestrowana...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
tak, dostalem dzisiaj od dwoch kumpli :| nie klikalem, a teraz do nikogo nie dochodza moje wiadomosci  co mam zrobic ? :|
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|