Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 26 1 2 19 20 21 22 23 25 26
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Jak ktos MB by cos takiego na ciepło to 6780633

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by haven
Jak ktos MB by cos takiego na ciepło to 6780633
to nie jest temat do ofert! nie widać po nazwie temacie :| ?

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by haven
Jak ktos MB by cos takiego na ciepło to 6780633
to nie jest temat do ofert! nie widać po nazwie tematu :| ?
bład smirk

Dołączył: Oct 2005
Posty: 72
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 72
Originally Posted by _Todd
PS: a paweł czarnota kogoś z was oszukał? może tez się znajdzie wieksza ilość

znany z nicka unibet nie wiem jak teraz tu siedzi...

Wie ktos o tym kolesiu cos wiecej?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Mnie oszukał ten Czarnota, tyle że Adam.
190 zł.
Jest albo z Sosnowca albo z Dąbrowy Górniczej, są dwie opcje.
Przelew poszedł mu na konto w mbanku, więc dane konta mam.
Jakoś nie wybierałem się do niego bo mi się w sumie nie chciało za tą kwote.
Podskocze do niego, jak będzie troche więcej czasu, załatwi się jakiś większy samochód, i znajomi będą chcieli przyrobić.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
oszukał mnie pare dni temu idiota o nicku MooNeY18
nie obchodzi mnie kasa bo gdyby mi na niej zależało nie pożyczał bym mu,ale jestem uprzejmy to pozyczylem mu 10zl mial oddac 20 ale mniejsa o to chcialbym otrzymac jego adres IP jesli ktos ma jego dane osobowe to bylo by bardzo milo smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
pozatym mysle ze nalezy mu sie ban no i radze uwazac na tego gnojka.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
gg tego oszusta to 5141345
MB [email protected]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
nie kumam jak mozna sie kurwić za kilka złoty - juz samo napisanie postow nie jest tego warte.

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Pamieta ktoś sprawę oszustwa przez użytkownika "alfaomega" ? Jeśli tak to prosiłbym o kontakt na PW.

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
UWAGA!

Radzę uważać na użytkownika hippo! Oszukał on z mojego konta 2 osoby - najpierw m_a_r_i_o na 230zł, a następnie NiUNiU na 80zł.

W moim poprzednim poscie zapytałem o użytkownika alfaomega - okazuje się, że hippo to ta sama osoba! - mam jego dane takze jeśli ktoś potrzebuje to pytać na PW.

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Sorry, że 3-ci post z rzedu ale edycja nie działa.

Z tego co teraz zauważyłem to oszukał on wiele osób włamując się na cudze konta.

Myślę, ze można podać namiary na oszusta:

Numer konta:

83 1140 2004 0000 3002 3810 6806

Dane do tego konta:

Nazwa/imię i nazwisko nadawcy
PAWEŁ ANDRZEJ BLADA

Adres nadawcy (ulica)
UL PRZYJACIÓŁ ŻOŁNIERZA 7 M. 34

Kod pocztowy, miejscowość nadawcy
41-200 SOSNOWIEC

Posługiwał się wieloma mailami np. [email protected] czy [email protected] oraz wieloma nazwiskami Paweł Czarnota, Rafał Rakowiecki, Darek Czarnota


Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
A no to pewnie ten sam koles, ja tez dostawalem skany itp z maila "ojro" tyle ze na o2. Nazwisko tez Czarnota, adres ktory mam rowniez z Sosnowca, tyle ze chyba troche inny. Ilu on oszukal ?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Panowie a wy myslicie ze osoba ktora podaje komus dane do oszustw to podaje swoje prawdziwe? Bo mnie sie wydaje ze nie, bo przeciez glupcem kompletnym by byla takowa osoba. Wiec pewnie dane tego konta to osoby ktora albo wogole nieistnieje,albo bez jej zgody ktos na nia utworzyl konto w banku i czuje sie bezpiecznie.Widze po przejrzeniu tematow sprzedazy ze ciagle ktos oszukany byl. I mnie to dziwi boo choc forum przegladam juz dlugo nie potrzebne mi byly zadne wymiany ryzykowne wymiany bez umow prawnych itp.

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
@kajtek - otrzymałem z podanego konta przelew takze dane musza być prawdziwe

- nie ma możliwości zmiany danych założyciela konta bankowego
- nie ma także możliwości utworzenia konta w banku na kogoś dane (musisz posiadać 2 dokumenty potwierdzające tożsamość)

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
chima123 na oba twoje pytanie odpowiem tak:są

ja tutaj czytalem ze tematy dlugo i slyszalem o tzw osobach trzecich. To jest ktos sle Ci kaske z konta ty myslisz ze to ten user z kim rozmawiasz a pieniadze przychodza z innego obcego konta ktorego wlasciciel nie ma pojecia o waszej wymiane.

Zmiany nie ale mozna zostac wspolwlascicielem konta, albo tak jak w temacie Abrama, ktos zna dane do konta bankowego i korzysta bez wiedzy wlasciciela z jego konta osobistego.
A co do utworzenia to jest. bo np mbankowi sle sie dokument osobisty tylko. A dzis zdobyc od kogos dowod na "chwilkie" bardzo latwo.


Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
tfu sle sie ksero dokumentu osobistego a kurierm co przyjezdza nie koniecznie musisz na miejscu podpisywac przy nim umowe bo wystarczy ze odeslesz ja w pozniejszym terminie. TO jest chyba wlasnie troche wada mbbanku

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
W tym przypadku nie ma takiej możliwości, gdyż kilka (może nawet kilkanaście) osób zostało oszukanych z tego konta i jest to na pewno 1 i ta sama osoba.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Ja sie nie znam zbytnio na zabezpieczeniach bankowych itp. ale tak jak Ci pisze moze bys sytuacja ze konto to zostalo zalozone na osobe ktora nie wyrazila na to zgody.A naprawde uwierz ze to bardzo latwe jesli chodzi o banki internetowe.Ja mam np dostep do dokumentow osob ktore skladaja swoje podania w firmie work service. I uwierz mi ze moglbym zrobic co chce z ich danymi i skanami tongue No bo sorki kto bylby na tyle glupi bypodawac swoje dane prawdziwe nie liczac sie z tym ze to wyjdzie.

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
No dobra udaje ci się zdobyć od kogoś dowód, zakłądasz konto na jego dane i jak wiadomo po tej operacji przychodzi pod nasz adres umowa... i co wtedy? Wkradamy się do skrzynki lub mieszkania tej osoby aby odesłać ją spowrotem juz podpisaną? wink

Strona 21 z 26 1 2 19 20 21 22 23 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, poozon), 2,581 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,214
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1