|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 7 |
Poszukuje buków netowych z jak najmniejszą minimalną stawką. Chce sobie potestować różne systemy bez zbędnego ryzyka. Wiem że expekt to 0,5 zł BWin 1 zł
Jakie są minimalne stawki u innych buków ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
jak chcesz testowac to otworz sobie excela i graj wirtualnie, a jak chcesz grac i 2 czy 3 pln to za duzo, to zmien hobby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 7 |
Nie ma jak miła i sympatyczna odpowiedź :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 3 |
Bwin od 1zł? Myślałem cały czas, że od 2... Wiem jeszcze, że bah od 1zł napewno.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 570
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 570 |
Jak sie nie myle to Betgun od 1 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
admiralbet.com z tego co pamietam to mieli od 1 centa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265 |
expekt juz chyba 0.50 a nawet 0.10 ale kto bedzie gral za 0.10 ??? ktos chetny ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265 |
przez brak edycji musze pisac post pod postem.
minimalna stawka moim zdaniem to zawsze powinno byc 1zl no bo po co grac za stawke ktora obniza nam laczny kurs spotkan. Ja wiem ze tworzycie takie tasiemce na miliony wygranych ale to i je mozna chociaz grac za 1 zł:):P
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
W betfair można zagrać za 0.01 czy 0.001 $ ..  przy odpowiednim stawkowaniu  W expekcie za takie granie po 0.10 PLN szybko limity można dostać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Eurobet 10 centów ( usd )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
przez brak edycji musze pisac post pod postem.
minimalna stawka moim zdaniem to zawsze powinno byc 1zl no bo po co grac za stawke ktora obniza nam laczny kurs spotkan. Ja wiem ze tworzycie takie tasiemce na miliony wygranych ale to i je mozna chociaz grac za 1 zł:):P a od kiedy to stawka obniża albo podwyższa kurs ?? chyba o czymś nie wiem  pewnie chodzi o to że kurs też jest podawany w złotych..i wtedy 2zł x 0.1zł to wychodzi nam 20 groszy kwadratowych  kolega napisał że chce potestować różne systemy i jak widać nei chce na sucho tylko "na mokro"  więc zrozumiałe jest że chce jak najniższej stawki... pozdrawiam K.
|
|
|
Link skopiowany do schowka