|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, mój bilans grudnia: 8 win; 61 lost; overall 69; SR 12%,profit -35,26 seria:LLLLLLLLLLWLLLLLWLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLWWLLLLLLWLLLLLLLLLLLLWWLLLWLL
A na dzisiejsze zmagania w SOUTHWELL moje typy-
1.00- JUST JAMES - win ( 2,62 WH ) 1.35- LOYAL TYCCON - win ( 6,50 WH ) 3.15- HITS ONLY HEAVEN - place ( 5,5 Betfair )
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Witam w nowym roku
dzis gram w taki sposób
3.45 Grand Palace, EW 3:15 Gentleman's Dea, WIN - absolutny faworyt tego biegu, jak do tej pory niepokonany. kurs symboliczy @ evens. 1.35 Tag Team, WIN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Witam!
Nie mogę zaliczyć swojego debiutu z typami na forum do udanego.... Miesiąc zakończył się dla mnie fatalnym wynikiem...Najgorszym w mojej prawie trzyletniej historii z wyścigami... Ale na szczęście nie był to dla mnie debiut, jeśli chodzi o granie koni, więc wynik roczny: +545,06j, jest dla mnie doskonały! Dokładne podsumowanie grudnia umieszczę dzisiaj, lub jutro, a teraz kończąc życzę wszystkim wspaniałych wyników i sukcesów w 2007 roku!
Na dzisiaj:
01/ 01/01/2007 2.15 Cheltenham Le Volfoni 1,00pkt WIN @5,47 betfair 02/ 01/01/2007 2.50 Cheltenham Beare Necessities 1,75pkt WIN @4,00 Paddy Power
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Przespałem kilka dzisiejszych gonitw, ale udało mi sie znaleźć jeszcze kilka typów, które można jeszcze obstawić.
W styczniu wszystkie moje typy będę grał jak dotychczas EW rozliczając każdy typ po 2,5 jedn. czyli każdy zakład za 1,25 jedn.
Na dzisiaj 3 typy:
Exeter: 15:25 ALRIGHT NOW M'LAD - kurs 5,2 - 2,14; 16:00 ORION EXPRESS - 12,5 - 3,45;
Catterick: 15:00 HIMALAYAN TRAIL - 5 - 2,24.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Witam!
Jeszcze jedna propozycja z mojej strony na Cheltenham,więc o 2,15 mam dwa konie w stawce....
03/ 01/01/2007 2.15 Cheltenham Nozic 1,00pkt WIN @4,50 Ladbrokes
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Pierwszy dzień nowego roku nie przyniósł znaczących zysków:
3 typy: 1 x I m; 1 x III m (niepłatne); 1 x bm.
Zysk dzienny: + 1,55 jedn.
Po 32 dniach:
Stan: 159,78 jedn.
94 win; 137 lost; overall 231; SR 40%; profit + 59,78; yield + 25,7%.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Po pierwszym dniu stycznia mój bilans: 1 win; 2 lost; overall 3; SR 33%,profit +0,62 seria:WLL
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Witam!
Czegoś podobnego nie miałem nigdy! Taka seria pecha jest niemal niemożliwa!!!! Pomijam fakt, że dzisiaj wytypowane przeze mnie konie, zajmowały drugie i dwa razy trzecie miejsce, ale to, że na dwadzieścia kilka ostatnich wygrał tylko jeden, to jest już porażka.... Każda seria kiedyś się kończy i wiem, że z typowaniem jest jak z sinusoidą, najważniejsze, żeby miała ona cały czas wygląd rosnący... Jeżeli chodzi o moje wyniki proszę o cierpliwość, która potrzebna jest w każdej dziedzinie typowanego sportu, a w wyścigach, szczególnie. Gram każdego wytypowanego przeze mnie konia, i te wyniki nie są dla mnie jedynie złym stanem na papierze, powodują przede wszystkim bardzo dużą stratę finansową, ale mój kapitał został podzielony na 100j. więc jest jeszcze dosyć duży,a zaletą grania wyścigów jest między innymi to, że odrobienie dużej straty to czasami kwestia 3-4 trafnych typów, które w końcu nadejdą!
podsumowanie po 01/01/2007:
typy: 3; stawka: 3,75 pkt; zysk: -3,75pkt; yield: -100,00%
GLuck!
podsumowanie grudnia za chwilę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
podsumowanie po grudniu 2006:
typy: 51; stawka: 80,35 pkt; zysk: -28,92pkt; yield: -36,00%
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Dzisiaj 5 typów:
Southwell: 13:20 DYSONIC - kurs 9,8 - 3,55; 15:55 VILLA BIANCA'S - 12 - 2,6; 16:25 FORMIDABLE WILL - 4,1 - 1,63.
Ayr: 14:40 THE WHISPERER - 1,95 - 1,14; 15:10 BAFFLING SECRET - 5,2 - 2,5.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Kolejny dzień wyścigowy w SOUTHWELL (płaskie) i moje tpy: 12.20- EGYPTIAN LORD - place (3,15 Betfair) 12.50- TEN PROPHETS - win (7,4 Betfair) 01.20- DAN'S HEIR - win (8,2 Betfair) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Witam!
Na dzisiaj:
04/ 02/01/2007 12.20 Southwell Gifted Lass 1,00pkt WIN @5,50 Paddy Power 05/ 02/01/2007 2.20 Southwell Miss Holly 1,00pkt WIN @3,25 Paddy Power
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Witam!
Pech mnie nie opuszcza, chociaż dzisiejszy winer przyniósł profit dzienny...Miss Holly przegrała o włos z Marią Antonią, szczerze mówiąc miałem dylemat, kogo wybrać...niestety ponownie się pomyliłem...które to już drugie miejsce!!!!
podsumowanie po 02/01/2007:
typy: 5; stawka: 5,75 pkt; zysk: -0,25pkt; yield: -4,35%
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Dla mnie fatalny dzień, ani jednego trafienia.
5 typów: 1 x III m (niepłatne); 1 x IV m; 2 x bm; 1 koń wycofany.
Strata dzienna: - 10 jedn.
Po 33 dniach:
Stan: 149,78 jedn.
94 win; 145 lost; overall 239; SR 39%; profit + 49,78; yield + 20,5%.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Witam!Zaznaczam,że dopiero zbieram wiedzę na temat wyścigów konnych samemu dotychczas nie grając,ale idę następującym trybem:ze stron www.gg.com/tips/oraz [ gg.com] www.tipsterdatabase.com wybieram powtarzające się tam typy na dany dzień i analizuję ich efektywność.Np.dziś na 10 w/w metodą dobrane typy z torów w Ayr,Southwell i Folkestone wygrały 4 konie,2 zajęły IIm.a 1 był III./2 konie zostały wycofane/.Może w tym szaleństwie jest metoda?Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Pragnę sprostować wcześniejszą infofmację:moje porównanie typów dotyczy strony http://www.gg.com/tips/ze stroną wwww.bookiebusters.net/racing/ i na dziś zgodnych jest 9 faworytów/Kempton:12.40 Telltime,14.20 Fantasy Defender,Lingfield:13.40 Fulvio,15.15 Wait for the Will,15.45 Blacktoft,Wetherby:12.20 All for Luck,14.00 Arumun,14.30 Tabora,15.35 Theatre Girl/.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Witam stałych bywalców, jednoczesnie pragne podzielic sie typami na dzisijeszy dzien - mam niespokojne drzenie w zoładku a to oznacza, ze wygram lub... problemy gastryczne.
2:45 Lin - Hollow Jo, WIN, obecnie 8.2 betfair
3:55 Kem - Galantos, WIN, obecnie 5.1 betfair
czekam z niecierpliwoscia na typy pozostałych kolegów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
edi8,
Każdy typer ma własne metody selekcjonowania koni, takie, które mogą mu przynieść jakikolwiek zysk. Jeżeli zauważyłeś jakąś prawidłowość potwierdzającą to w dłuższym okresie czasu, to warto ją tu przedstawić. Ale jeżeli jest to przypadłość jednostkowa to nie ma sensu się za bardzo tym podniecać. Też miałem w poł. listopada taki dzień, że na 5 postawionych typów koni wszystkie zajęły pierwsze miejsca. Dlatego też (jeżeli masz czas i ochotę) prześledź swoją metodę, obstawiając "na sucho" przez przynajmniej 10 dni z uwzględnieniem ewentualnych wypłat. Jeżeli wyniki będą zachęcające podziel się nimi. Typy preferowane na necie to przeważnie pierwsze gry z niskimi kursami i wypłatami, stąd moje obawy co do zysku.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, wpierw mój bilans: 1 win; 5 lost; overall 6; SR 17%,profit -3,62 seria:WLLLLL A na dzisiaj: KEMPTON- 12.40 - DADDY COOL -place (3,75 Betfair) 01.50 - SHAHEER - win ( 11,0 Betfair)
LINGFIELD- 1.05 - A NOD AND A WINK - win (4,1 Betfair) Ps. Alki, HOLLOW JO - jestem za ściga się z DICHOH GALANTOS - ode mnie po rozwagę SYNONYMY
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Dzisiaj skromnie - tylko 1 typ:
Kempton: 15:55 DIAMOND LIGHT - kurs 16 - 5,8.
Na zwycięstwo tego konia specjalnie nie liczę, ale jeżeli zajmie płatne miejsce (a ma takie możliwości) to korzyści będą znaczące.
Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|