Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#828573 03/01/2007 14:18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Pomoc w zadaniach domowych

Bonus: Unibet
Maxero #828576 03/01/2007 14:19
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Z powietrza pobierają go tylko rośliny motylkowe ??

Maxero #828581 03/01/2007 14:20
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Kto skoczy z psem i wyrzuci śmieci?

Maxero #828591 03/01/2007 14:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Ludzie, czy nawet najprostrzych rzeczy nie mozecie samo zrobic? Odpowiedz na to pytanie znalazlem w 10sekund. Tyle trwalo skopiowanie pytania, wklejenie do google.pl i wejscie na jakas strone.
Odpowiedz: azot.

Zachecam do samodzielnosci. To sie potem bardzo przydaje w zyciu ....
Aha, jeszcze polecam google smile

rivex #828599 03/01/2007 14:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
rivex, ja bym podał jeszcze adres: http://www.google.pl/ bo tego też mogą nie wiedzieć...

wink

rivex #828602 03/01/2007 14:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
właśnie że nic na googlach nie ma
tongue

Maxero #828629 03/01/2007 14:33
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Z powietrza pobierają go tylko rośliny motylkowe tongue

Maxero #828717 03/01/2007 15:02
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by delpiero13
właśnie że nic na googlach nie ma
tongue


A czytac to Ty umiesz? Bo ja odpowiedz zamiescilem w poscie ...

rivex #828734 03/01/2007 15:07
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Kiedyś to trzeba było grzebać w domowym księgozbiorze, albo zapieprzać do biblioteki!
Teraz wszystko jest w sieci, a co niektórym i tak się nie chce szukać...

Ach ta dzisiejsza młodzieć wink

Emrod #828880 03/01/2007 15:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by rivex
Originally Posted by delpiero13
właśnie że nic na googlach nie ma
tongue


A czytac to Ty umiesz? Bo ja odpowiedz zamiescilem w poscie ...

co chcesz nick: delpiero"13" mowi wszystko laugh laugh laugh laugh

Cholo #828895 03/01/2007 15:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Dobra to ja też mam takie zadanie domowe z Historii myśli ekonomicznej.Muszę napisac referat na temat: "Ewolucja poglądów na temat roli kapitalisty-menedżera w procesie gospodarowania".

Za nic nie chce mi się tego robic.Ma ktos moze cos na ten temat? smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by Randall
Dobra to ja też mam takie zadanie domowe z Historii myśli ekonomicznej.Muszę napisac referat na temat: "Ewolucja poglądów na temat roli kapitalisty-menedżera w procesie gospodarowania".

Za nic nie chce mi się tego robic.Ma ktos moze cos na ten temat? smile

http://free.polbox.pl/t/tomx1/index9.htm

tu masz ten temat laugh

Cholo #829188 03/01/2007 17:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
też to znalazłem, ale koleś chce 30 zł za pracę.Nie mam zamiaru płacic.Jeśli już będzie trzeba to sam napiszę.

Dołączył: May 2006
Posty: 265
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 265
Witam, mam problem z takim oto zadankiem:

Wyznacz równanie krzywej, jaką opisuje wierzchołek paraboli o równaniu y=x2-2(m-3)x+m+4, jesli m jest parametrem rzeczywistym.

Z góry dziekuje za pomoc
pozdrawiam
matt

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
need help :
Samochód osobowy o masie 1,3 t rusza z meijsca ze stałym przyspieszeniem i po upływie 15 s osiąge prędkość o wartości v=108 km/h. W ciągu kolejnych 90 s porusza sie ruchem jednostajnym, a następnie hamuje ze stałym opóźnieniem. Czas hamowania wynosi 20 s.
a)Narysuj wykres zalezności wartości prędkości od czasu.
b) Oblicz średnią szybkośc samochodu.
c)Narysuj wykres zależności przyspieszenia od czasu
d)Oblicz wartość sił działających na samochjód w poszczególnych etapach ruchu.
e)Oblicz zmiane pędu samochodu, która wystąpiła w ciągu 2 min i 5 sek

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194

pytanie brzmi tak :
W wierszu Ten czas poeta przewidywał przejście do legendy . Jak rozumiał wówczas swój "mit" ?
Przypomnij sobie istotę kreowania mitów w czasach nowożytnych . Jakie elementy zycia i tworczosci Baczynskiego moga sprzyjać funkcjonowaniu jego mitu obecnie ?

a o to i ten wiersz :
Krzysztof Kamil Baczyński


Miła moja, kochana. taki to mroczny czas.
Ciemna noc, tak już dawno ciemna noc, a bez gwiazd,
po której drzew upiory wydarte ziemi - drżą.
Smutne nieba nad nami jak krzyż złamanych rąk.
Głowy dudnią po ziemi, noce schodzą do dnia,
dni do nocy odchodzą, odchodzi czas we snach.

A serca - tak ich mało, a usta - tyle ich.
My sami - tacy mali, krok jeszcze - przejdziem w mit.
My sami - takie chmurki u skrzyżowania dróg,
gdzie armaty stuleci i krzyż, a na nim Bóg.
Te sznury, czy z szubienic? długie, na końcu dzwon -
to chyba dzwon przestrzeni. I taka słabość rąk.
I ulatuje - słyszę - ta moc jak piasek w szkle
zegarów starodawnych. Budzimy się we śnie
bez głosu i bez mocy i słychać, dudni sznur
okutych maszyn burzy. Niebo krwawe, do róży
podobne - leży na nas jak pokolenia gór.
I płynie mrok. Jest cisza. Łamanych czaszek trzask;
i wiatr zahuczy czasem, i wiek przywali głazem.
Nie stanie naszych serc. Taki to mroczny czas.

10 IX 1942

bardzo prosze o pomoc !!! laugh
dajcie jakies pomysly

Mr.Eco #841837 07/01/2007 15:59
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Kylo #841973 07/01/2007 16:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
No to popatrze smile dzieki piwo

ale dobrze by bylo gdybym jeszcze pytanie zrozumial laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Mateusz099
Witam, mam problem z takim oto zadankiem:

Wyznacz równanie krzywej, jaką opisuje wierzchołek paraboli o równaniu y=x2-2(m-3)x+m+4, jesli m jest parametrem rzeczywistym.

Z góry dziekuje za pomoc
pozdrawiam
matt

Na kiedy to potrzebujesz?
Jak wrócę do domu to zerknę, bo teraz to pamiętam tylko, że się liczyło dwie delty (równania i od m).

micha$ #843018 07/01/2007 19:28
Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
Potrzebuje jakas analize finansowa z obliczeniami jakieies firmy obojetnie jakiej

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, forty), 1,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1