|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
dzięki to dobra informacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265 |
Zeby nie ich ogolna opinia to bym chetnie u nich gral a tak to czart wart. Kursy ostatnio maja lepsze jesli chce sie grac na niespodzianki przyklad dzis Prokom 2.7 a w betgunie np 2.15 w Sts 2.10 do tego podatek to mamy prokom za okolo 1.85 hehe.
PAnowei czy jest jakas osoba ktora nie miala problemow wyplatami z tego buka??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Zeby nie ich ogolna opinia to bym chetnie u nich gral a tak to czart wart. Kursy ostatnio maja lepsze jesli chce sie grac na niespodzianki przyklad dzis Prokom 2.7 a w betgunie np 2.15 w Sts 2.10 do tego podatek to mamy prokom za okolo 1.85 hehe.
PAnowei czy jest jakas osoba ktora nie miala problemow wyplatami z tego buka?? ja nigdy nie mialem problemow...ale ja tam nie gram juz gdzies od roku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 88 |
ja nie miałem żadnych problemów. a jestem tam od dwóch lat. jak nie będziesz miał więcej niż 1 konta oraz nie wypłącał bonusa przed obróceniem, to też nie będziesz miał problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Ja tez nie mialem zadnych problemow z nimi oprocz tego, ze daja limit 5 euro na zaklad po pewnym czasie. U mnie trwalo to dosc dlugo (w propownaniu z tym co czasem czytam) i udalo mi sie w tym czasie sporo ugrac. Po potwierdzeniu tozsamosci dokumentami wyplaty bez problemu.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
zmienił się kod SWIFT mBanku...
a w bwin jest zapisane w historii ostatnie konto i stary numer SWIFT, którego nie można zmienić...
czy ktoś już pisał do bwin maila z tą informacją, żeby zmienić ten numer, bo inaczej mogą być problemy z wypłatą...
czy robili jakieś problemy? czy bezproblemowo się tym zajęli?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Czy aktualny kod Swift to: BREXPLPWMUL ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
panowie co z playit? mam tam 350 euro a przerzuca mi na baw na ktorym mam zero jak mam odzyskac pieniadze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja gram w bwin (dawniej baw) od 2.5 lat nieprzerwanie bez jakichkolwiek problemów  a tak się składa, że akurat z tego buka co miesiąc wypłacam znaczną część kapitału 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Czy aktualny kod Swift to: BREXPLPWMUL ? jeżeli pytasz o mBankt to TAK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11 |
Bwin akceptuje wplaty ekarta Mbanku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
kiedys nie - teraz nie wiem czy ich polityka wzgledem mBanku sie zmienila
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11 |
Odpowiedzieli z supportu: Uprzejmie informujemy, że honorowane przez nas karty kredytowe to:
- VISA/VISA ELECTRON - VISA ELECTRON - MASTERCARD - DINERS.
Od każdej wplaty za pomocą karty kredytowej pobierana jest prowizja w wysokosci 2%.
Przypominamy, że jedna karta kredytowa może zostac uzyta do wplat wylacznie na jedno konto zakladow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405 |
mam konto w mBanku, chcialem przelac teraz pieniadze, wpisalem wszystkie dane, oraz kwote jaka chce przelac, ale obok pojawil sie komunikat "Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji." - moze mi ktos pomoc?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
jak długo idzie przelew na konto (inteligo)?
dojdzie w ciągu tygodnia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Czy aktualny kod Swift to: BREXPLPWMUL ? jeżeli pytasz o mBankt to TAK  a nie czasem kod BIC/SWIFT BRE Banku: BREXPLPWMBK zmienił się, na to wychodzi stąd moje obawy o wypłatę w bwin, bo oni mają w pamięci stary kod
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
zlecilem wyplate z bwin do MB w otatni wtorek kasy jak nie bylo na koncie tak nie ma do dzissiaj no wiecie ile idzie przelew????//
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
zlecilem wyplate z bwin do MB w otatni wtorek kasy jak nie bylo na koncie tak nie ma do dzissiaj no wiecie ile idzie przelew????//
|
|
|
Link skopiowany do schowka