Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062


3 stycznia (środa) 17.20 - sztafeta kobiet
4 stycznia (czwartek) 17.20 - sztafeta mężczyzn
5 stycznia (piątek) 14.15 - sprint kobiet
6 stycznia (sobota) 14.15 - sprint mężczyzn
7 stycznia (niedziela) 11.30 - pościg kobiet
7 stycznia (niedziela) 14.15 - pościg mężczyzn


Zaczynamy sztafetą kobiet - jutro o 17.20.

Faworytkami są Niemki, choc mały eksperyment z chimeryczną Hitzer na trzeciej zmianie może różnie się skończyć. Rosjanki z Iourievą na pierwszej, i pewnie Rosjanie liczą na niewielkie starty po dwóch pierwszych zmianach.
Cienko wyglądają Ukrainki z "odświeżoną" byłą mistrzynią świata juniorek Tetianą Rud, tu można coś spróbowac zagrać przeciwko. Trochę lepiej ostatnio strzelały Chinki i trenerzy zdecydowali się wystawić na pierwszej zmianie lepiej strzelającą Kong.
Będą wysoko.

Jednak kursów na razie nie ma zbyt wiele, 1.50 na win Niemek to jednak za mało

Za miesiąc będą się odbywały krajowe mistrzostwa, które stanowią główne eliminacje do Mistrzostw Świata. Forma czołowych ekip będzie coraz wyższa, i raczej coraz mniej niespodzianek.

Last edited by pixies; 02/01/2007 23:28.
Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Tak tylko że każda do tej pory z dobieranych jako 4-ta Niemek była rownież himeryczna i zawalała sztafetę... dlatego ciągle próbują trenerzy kogoś nowego.
Nie ma Szwedek (ciekawe czemu smirk) a Norweżki w pełnym składzie już.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Post deleted by g00niek

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
J
JP2 Offline
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163

Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Post deleted by g00niek

Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Post deleted by g00niek

Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Post deleted by g00niek

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Mens 4x7.5km Relay - Oberhof/GER - Outright Winner

NIEMCY @ 2,6 SB
ROSJA @ 2,75 SB
i jako taki sure bet gotowy, no chyba ze oprocz tych druzyn ktoras sprawi niespodzianke.

Na poczatek lista startowa:
Rosja: TCHEREZOV Ivan, TCHOUDOV Maxim, IAROCHENKO Dmitri, KRUGLOV Nikolay
Niemcy: ROESCH Michael, FISCHER Sven, BIRNBACHER Andreas, GREIS Michael
Norwegia: BJOERNDALEN Ole Einar, BERGER Lars, SVENDSEN Emil Hegle, HANEVOLD Halvard

hmm...moze by tak jeszcze Francuzow dodac. Ale nie, oni musieliby miec co najmniej 2 Poiree aby przy zlym strzelaniu odrobic to w biegu. Korci mnie aby zagrac Rusów. Rowniez wysoki kurs cos ponad 2,8. Maja wyrownany sklad, dosyc dobrze biegaja, no i [racej] nie popelniaja takich strzelniczych farfocli jak Niemki/Niemcy.
Norwegowie to tylko O.E.Bjeorndalen, potem 2och ktorzy moga kompletnie 'spalic' sztafete, no i na koniec solidny, ale wikowy Hanevold.
Teraz Niemcy. Ilekroc zawody rozgrywane sa w Niemczech tylekroc to gospodarze sa faworytami i co sie tu dziwic, sa od wiekow w swiatowej czolowce, solidny sklad. Minusem moze byc tu Birnbacher, 3 zmiana to moze psychicznie nie wytrzymac. Gdyby nie fakt ze Niemcy startuja w Oberhofie to postawilbym na Rosjan, a tak to Niemcy or Rosja wink

Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
no to moze idac tropem kolegi OJRO moze zagrac 2 zaklady
1. win niemcy + rosja 1-3
2 win rosja + niemcy 1-3
wtedy mamy kursy powyzej 3 a ryzyko chyba duzo wieksze nie jest ? oby tylko nie wiało tak jak wczoraj podczas sztafety pań. i pozostanie tylko sledzic czy aby norwegowie nie zniweczą tego podstepnego planu
pzdr

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Typy z ostatnich zawodów:

T . Sikora - S. Rozhkov
Kurs: 1.90 4/10 Bwin

R. Wick - S. Fourcade
Kurs 1.40 5/10 Bwin

Białorus - Ukraina 1.40 Bwin 4/10

Germany - Russia 1.50
Czech Republic - Ukraine 1.75
AKO 2.63 5/10 Exp

Wyszło: 18j
Zysk/Strata: -5.4j

Bilans od pocztaku sezonu:
Ilosc kuponów (trafione/nietrafione) : 8/3
Ilosc typow (trafione/nietrafione) : 14/3
Stawka : 41.5
Zysk/Strata : + 18.635

Ojro na wstepie powiem ze tak średniu mi sie twój "siurek" podoba ;)) hehe. Zask jaki Ci on daje to raptem 33% a równie dobrze zawody moim zdaniem moge wygrac Norwedzy. Wczoraj podczas startu pań bardzo wiało i jesli tak bedzie i dzis konkurs moze byc troszke loteryjny, wiec i atwiej o niespodzianke a przy odrobinie szczescia na taka stac np. francje, Czechy czy Austrie. Moim zdaniem lepiej wiec zagrac na Norwegie kurs na to ze beda w pierwszej trójce w unibecie to az 1.45. Co do tego czy sie moga spalic czy zle strzelac niebede na ten temat z toba polemizował gdyz takowe gdybanie mozna przypisa do kazdej reprezentacji. W kazdym razie zycze Ci powodzenia z typi typami mnie tam zadowoli 3 miejsce Norwegii smile

Norwegia 1-3
kurs: 1.45 unibet 6/10

Zainteresowały mnie jeszcze pary:
Czechy -Białoruś
kurs 1.40 STS 5/10

Austria - Ukraina
kurs: 1.45 STS 5/10

Jako, ze mam troszke mało czasu to bardzo skrótowo. Czesi ciagle mieszaja składem w porównaniu z ich ostatnim wystepem zabraknie Vitka i Soukupa, ale sztafeta zastapia ich mam nazieje godnie Dostal i holubec wiec jesli ktorys z zaodników niepograzy sie na strzelnicy pmoga znów powalczyc o jedna z czołowych pozycji. Białorusini lepiej od czechów wypadaja na stzrelnicy, ale biegaja nieporównywalnie słabiej, a jezeli dzis znów warunki beda trudne to tym gorzej dla białorusinów.

Druga para bardzo podobnie jak powyzsza. Strzelanie przewaga Ukrainy, bieg - Austria. U ukrainców zabraknie dodatkowo Bilanienki.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
jak sie zapatrujecie na pare

POLSKA - SLOWENIA 1

dzisaij postawilem to na podstawie krotkiej analiy wink ale zaczynam miec teraz watpliwosci.

mysle ze najwazniejsza bedzie 1 zmiana na niej plywaczyk z kompletnie niedoswiadczonym doklem. pozniej ziemianin slaby biegacz z niego ale moze na strzelnicy nie straci, najwazniejsza trzecia zmiana a na niej sikora i tu musi odskoczyc i zrobic przewage bodzianie.

jakie jest wawsze zdanie na ten temat

Dołączył: Aug 2006
Posty: 181
@
member
member
@ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 181
Dziadek Ziemianin oprocz tego ,ze czlapie na trasie to ostatnio rowniez slabo strzela ale Plywaczyk powinien wypracowac taka przewage zeby Wiesiek mial z czego tracic :)ostatecznie przeciez to Sikora ma zalatwic sprawe boje sie troche Bodziany bo chlop sie strasznie denerwuje jak sie zbliza do strzelnicy szczegolnie kiedy jest szansa na przyzwoite miejsce.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 181
@
member
member
@ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 181
Originally Posted by Ojro
Mens 4x7.5km Relay - Oberhof/GER - Outright Winner

NIEMCY @ 2,6 SB
ROSJA @ 2,75 SB
i jako taki sure bet gotowy, no chyba ze oprocz tych druzyn ktoras sprawi niespodzianke.

Niespodzianka to bedzie jesli nie wygra Norwegia smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
tak jest rzadko bo rzadko sie zgadzam z panem @@&&&@@ ale dzis akurat musze... na pierwszej zmianie Ole Einar... mozna z bardzo duzym prawdopodobienstwem zalozyc ze odjedzie wszystkim... potem "paleczke" przejmuje Berger... biegowo dorzuci kolejnych kilkanascie sekund, a co do strzelnicy... hmm... wydaje mi sie ze spokojnie samemu bez rywali sie skupi i rund karnych nie bedzie... po dwoch zmianach beda mieli ponad minute przewagi... jezeli Rosjanie i Niemcy beda rywalizowali o 2 miejsce beda strzelac ramie w ramie wiadomo dochodze nerwy oraz pudla ... Norwegio po win!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Panowie ktos wie jakie wiatry dzis maja byc?
bo bez tej informacji to nie ma sie co brac za analize

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Pogoda w Oberhofie ---> http://weather.yahoo.com/forecast/GMXX4105.html

Wygląda na to, że będzie wiać: SW 20 mph

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
dzieki Valverde to ja olewam chyba, ze jakies UD sie pogra

Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
Brawo kolego OJRO ja sie skusiłem ale w swojeje wersji jednak Twoje przypuszczenia idealne !

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
kurcze panowie potrzebuje info jak na swojej zmianie spisala sie natalia sokolova nie chodzi mi o liczbe pudel tylko o wynik biegowy najlepiej linka poprosuolbym
z gory dziekuje!!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by czuczu1910
kurcze panowie potrzebuje info jak na swojej zmianie spisala sie natalia sokolova nie chodzi mi o liczbe pudel tylko o wynik biegowy najlepiej linka poprosuolbym
z gory dziekuje!!


Tutaj [data.biathlonworld.com]

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, forty, ANZELMO, kamel, burbon, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,525
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1