Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
Bebok #832191 04/01/2007 14:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Ja również dostałem koszulke (chyba XXXXXXXL wink ) oraz karty, które świetnie wygladaja... wielkie dzieki ! smile

Bonus: Unibet
koszałek #832251 04/01/2007 15:24
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Koszulke mam czarną (moze ciemno granatową) z tyłu jest morda jakiegoś kolesia ;0 a ponizej napis:

Ezechiel 25;17
What's your trill?

nie wiem o co chodzi laugh

ale koszulka spoko wink

koszałek #832259 04/01/2007 15:26
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
What's your trill? = A co cię kręci? (lub coś podobnego)

To hasło z kampanii reklamowej Betssona sprzed jakieś... pół roku, może więcej. Bo chyba tego hasła już Betsson tak nie używa jak kiedyś.

Bzyku #832326 04/01/2007 15:39
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
jak ktos ma konto w betssonie to daja 1 ojro na ruletke smile
gdy postawimy cale ojro np na czarne i wygramy to cale 2 ojro jest nasz laugh mozemy je wykorzystac w zakladach, pokerze itp
Pozdrawiam

Bzyku #832339 04/01/2007 15:41
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Originally Posted by Bzyku
What's your trill? = A co cię kręci? (lub coś podobnego)

Tylko o co chodzi z tym 25;17 ? smile

Wynik siatkówki ? wink

rozmus #832352 04/01/2007 15:46
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Originally Posted by nero
jak ktos ma konto w betssonie to daja 1 ojro na ruletke smile
gdy postawimy cale ojro np na czarne i wygramy to cale 2 ojro jest nasz laugh mozemy je wykorzystac w zakladach, pokerze itp
Pozdrawiam

Raz postawiłem na 19-36, wpadło 30, poxniej na czarne, wpadło czarne, poźniej na 1-18 i nie weszło, 2€ do przodu smile Dzieki za info piwo

koszałek #832356 04/01/2007 15:49
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
To cytat z Biblii

Księga Ezechiela, rozdział 25, wers 17

"Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności,
bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek.
Dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, i na tych, którzy chcą zatruć
i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan,kiedy wywrę na tobie swoją zemstę !"


To cytat spopularyzowany przez film "Pulp Fiction" - nie zmieściło by się na koszulce, więc nadrukowali tylko odnośnik, żebyś sam zajrzał i odszyfrował wink

W wolnym tłumaczeniu:

Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
= Naszym ulubionym zajęciem jest wyłapywanie oszustów i kanciarzy na Betsson...

Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. = Chwała tym, którzy uczciwie grają...

Dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan,kiedy wywrę na tobie swoją zemstę = Ale oszustów, kanciarzy i multikontowców czeka sroga zemsta z naszej strony.


Ot, taka przestroga w formie łamigłówki grin

Bzyku #832378 04/01/2007 15:57
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Jestem pod wrażeniem ! laugh

Dzieki laugh Jesteś detektywem? wink

rozmus #832385 04/01/2007 15:59
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Originally Posted by nero
jak ktos ma konto w betssonie to daja 1 ojro na ruletke smile
gdy postawimy cale ojro np na czarne i wygramy to cale 2 ojro jest nasz laugh mozemy je wykorzystac w zakladach, pokerze itp
Pozdrawiam


Haha dzieki za info !!4&#8364; po przelaniu na poera zrobilo sie 5.20$ i ide na pokerka <Lol2>


Pozdro

koszałek #832390 04/01/2007 16:01
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Szlafrok Holmes, do usług cool

Jako moderator na tym forum musiałem przejść wojskowy obóz przetrwania, w którym jedną z nabytych umiejętności było tropienie spamerów, dzieci neo, wielokontowców i osób na forum niepożądanych. Więc to, to pestka wink

P.S. Ale masz szatańską liczbę postów grin


Mi się nie udało na tym kasynie - tzn. po pierwszym kręcidełku miałem 2e, ale nie mogłem ich przelać na konto (tylko 1e mogłem, drugie 1e było zablokowane), więc grałem dalej i mam zero smile

Bzyku #832408 04/01/2007 16:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
Na mojej koszulce jest napis z tyłu: CAPPO di tutti TYPERI.

Ktos dostał jeszcze jakies inne? wink

th0mas #832415 04/01/2007 16:10
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Originally Posted by th0mas
Czy mogę gdzieś sprawdzić historię moich rozdań w tym pokerroomie?
W menu "ststistics" musisz mieć zaznaczoną opcję "enable ststistics" - wtedy historia rozdań będzie zapisywana lokalne na Twoim dysku.
Do przeglądania służą dwie pierwsze opcje w menu "statistics".
Można również używać odpowiedniego softu smile

Pozdrawiam
Milo
---------------------------
Freeroll tylko dla Polaków
Sobota 6 stycznia godzina 20.00

Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
Ja jeszcze koszulki nie dostalem frown

Ale skoro wy dostaliscie to ja tez powinienem lada dzien laugh

Romus1981 #832452 04/01/2007 16:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
No u mnie też nie zapukał listonosz. Chyba, że w szkole byłem.

Zbigniew #832542 04/01/2007 16:40
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Zostawił by awizo

PJ_8 #832643 04/01/2007 16:54
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Originally Posted by PJ_8
Na mojej koszulce jest napis z tyłu: CAPPO di tutti TYPERI.

Ktos dostał jeszcze jakies inne? wink

Moja chyba taka sama. rozmar L pasuje w sam raz smile. Musze tez przyznac ze w porownaniu z koszulami z I4Poker jest duzo lepiej wykonana (o niebo). Fajny braązowy kolor i troszke psujacy calośc Pomarańczowy oczojebny kolnieżyk tongue z tyłu duzy napis "CAPPO di tutti TYPERI".

I tak jak Koszałek wypaśne karty smile. W wypaśnym plastikowym opakowaniu smile

Bebok #832711 04/01/2007 17:07
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Cokolwiek Cappo di tutti typeri znaczy smile

Bebok #832752 04/01/2007 17:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Koszałek, czasem dupki nie zostawiają awizo z tego co wiem :]

Zbigniew #832893 04/01/2007 17:33
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
Cappo di tutti - to okreslenie szafa mafii sycylijskiej wink
a typeri to prawdopodobnie chodzi o typera wink

Zlóż to sobie ladnie do kupy i juz chyba wiesz co wyjdzie wink

Bebok #833196 04/01/2007 19:25
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
ja tez jeszcze nie dostalem niestety mad
jakby byl listonosz to by zostawil raczej awizo ale u mnie nic puchy w skrzynce tylko reklamowki puke

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec, Akhu), 2,598 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,284
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1