Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 26 1 2 21 22 23 24 25 26
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
bo gdzies nabijac trzeba hehe. Ja juz tak jak powiedzialem milcze hehe bo mnie sie oberwie zaraz. Kazow a pisze dlatego bo jak wyzej wspomnailem kiedys sam bylem oskarzony o dokumenty ktorych nie zabralem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
kazow - kajtek pewnie dlatego tak nabija, bo jest nowy (kilka dni) i chce miec duza liczbe przy 'Wiadomości:'

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
my pojedizemy tylko po swoje pieniądze ten ozsust ma grubo po 40 albo podaje sie i korzysta z konta swojego ojca...ktoś nam to napewno wytłumaczy..zapraszam do mnei na priva ugadamy wszystkei szczegóły podliczymy straty...

PS: kto jest z okolic katowic walic od razu ..chim priv

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Originally Posted by kajtek
Ech wiesz takie skany to mozna tak zmienic ze nic si enie bedzie zgadzac dobry program graficzny np Corel i wszystko idzie zmienic tongue Takze to zaden dowod.

Tylko po co ja miałbym je zmieniać !? Do czego ty wogóle dążysz?

A teraz jeszcze parę zdań ode mnie.

Mogę być w błędzie, ale co tam - napiszę co o tym sądze.

hippo i kajtek - jedna i ta sama osoba, analizując formy wypowiedzi widzimy, że są badzo podobne do siebie. (charakterstyczne błędy słowne + hehe, heh).
Jeśli rzeczywiscie ty nim jesteś to może czujesz się teraz winny (wrobiłeś np. swojego kumpla itp. bo widze że jesteś obeznany w temacie jak nikt inny) i próbujesz odciągnąć poszkodowanych od "wymierzenia" mu kary.

Tak ja to widzę. Pisałem już w tej sprawie do Conrada (aby sprawdził i porównał IP), ale nie raczył odowiedzieć. Tyle.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Ja juz tutaj nie pisze bo i po co. Po hehe mowisz ze ja to ta sama osoba tak?? To niezle to a jak mam sie smiac przez napis w internecie hehehe czy moze heh czy moze heehhee?? . Obeznany jestem bo czytam to co piszecie.

Czy ja pisze ze Ty zmieniales? Pisze ze osoba mogla to zmienic by wrzucic zarzuty na kogos obcego.

Juz tu nie pisze, wogole zauwazylem tylko ze osoba ktora nie atatkuje kogos kogo wy podejrzewacie to odrazu jest winna albo gorzej to ta sama osoba lub wspolnik. Niezle to.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
A wogole, bo brak edycji tu widze, jestem przekonany ze dane osoby ktorą macie jako podejrzana to napewno nie dane zlodzieja.bO ktos kto robil takie przekrety nie podalby nikomu swoich danych itp. Tylko nie piszcie ze pisze napewno bo sam nim jestem.

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
kajtek - tak oszukany zmienił za pomocą Corela dane w banku. Świetne!

Jakbys jeszcze nie wiedział to ja zrobiłem ten screen na moim koncie, gdyz otrzymalem kiedys od niego przelew. I dane na 100% pochodzą z podanego wcześniej konta.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Siemka i co, ktoś w końcu zgłosił kiedyś to na Policje? Jakieś oszustwo? Czy nie? Bo tak sobie czytam czytam, wszyscy się wybierają do kogoś tam, inni na Policje a efektów w ogóle nie ma więc jak to jest? smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
No to chim sluchaj koles ktory Cie oszukal wysyla Ci kase i podaje swoje prawdziwe dane ???? przeciez to idiotyzm skonczony niewydaje Ci sie ?? Dlatego mowie ci to poraz ktorys, i wiecej nie pisze bo mnie sie obrywa za to ze sie odzywam, zapewne konto sktorego dostales przelew zostalo zalozone na dane kogos kto nie ma o tym zielonego pojecia albo tak jak wspomniales do mnie jakis "kolega" uzywa konta "kolegi"

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Originally Posted by host
Siemka i co, ktoś w końcu zgłosił kiedyś to na Policje? Jakieś oszustwo? Czy nie? Bo tak sobie czytam czytam, wszyscy się wybierają do kogoś tam, inni na Policje a efektów w ogóle nie ma więc jak to jest? smile

no wlasnie o to host chodzi, mowie o tym maja sprawe na komende do policji oni sobie juz to ustala zalatwia szybciej niz wam sie to wydaje.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
Originally Posted by kajtek
Originally Posted by host
Siemka i co, ktoś w końcu zgłosił kiedyś to na Policje? Jakieś oszustwo? Czy nie? Bo tak sobie czytam czytam, wszyscy się wybierają do kogoś tam, inni na Policje a efektów w ogóle nie ma więc jak to jest? smile

no wlasnie o to host chodzi, mowie o tym maja sprawe na komende do policji oni sobie juz to ustala zalatwia szybciej niz wam sie to wydaje.
oj naogladales sie w11

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
nie ogladam tego tongue a widzicie nawet policja sie myli sprawa Gubalówki i tych oprychow ze Szczcina jednak moga byc nie winni choc wszystko swiadczylo przeciwko nim tongue

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
ja byłem zgłosic ale nei mialem pełnych danych i powiedzili że za mała kwota...( raptem kolo 400zl) a teraz jest wiecej osób wiec bedzie dużo latwiej ..pan Unibet to dokladnie ta sama osoba która tu kiedys siedziała pzreglądnijcie sobie posty...

wszysstkim którzy bronią takich lamusów CHWDP ( pewnie sami dymacie tu ludzi) kwestia czasu kiedy was los dopadnie...w końcu internet jest tak anonimowy ze praktycznie 95% osób kończy tak samo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
O czym Wy w ogóle piszecie? Mija 0,5 roku od założenia tego tematu a Wy dalej się zastanawiacie co zrobić? smile Pytam się czy ktoś kiedyś zgłaszał, że ktoś kogoś oszukał w temacie wymian czy nie? Czytając wypowiedzi, zbieramy się chłopaki, ja mogę jechać, pogróżki słowne itp itd. są śmieszne, bo tylko gadacie a nic nie robicie...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
aha PS: widze że podejrzanego bronią osoby które miały wcześniej tu zarzuty vide host kajtek..w sumie się ne dziwie ..poczekamy az was ten pan wydyma i pogadamy.Kajtek nie każdy jest dzieckiem i daje sie dymać non stop...musisz tez to zrozumieć..wiadomo to tylko pieniądze ale niektórzy na te pieniądze charuja po 12h dziennie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Originally Posted by _Todd
ja byłem zgłosic ale nei mialem pełnych danych i powiedzili że za mała kwota...( raptem kolo 400zl) a teraz jest wiecej osób wiec bedzie dużo latwiej ..pan Unibet to dokladnie ta sama osoba która tu kiedys siedziała pzreglądnijcie sobie posty...

wszysstkim którzy bronią takich lamusów CHWDP ( pewnie sami dymacie tu ludzi) kwestia czasu kiedy was los dopadnie...w końcu internet jest tak anonimowy ze praktycznie 95% osób kończy tak samo

Jeżeli 400 zł to nic dla nich i za to sprawy nie robią to tylko brać i wyłudzać.... Doskonale dałeś do zrozumienia naciągaczom, że bez przypału mogą kiwać ludzi na mniejsze kwoty smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Bo host jest jeszcze taka prawda ze policja dziala szybko ale tutaj jeszcze jest sprawa umowy niepisemnej i jej traktowania w literze prawa. Przeciez ja moge komu obiecac ze dam mu dzis milion ale wpierw on mi przesle 2 zl. Czy nastąpilo tu oszukanie?? BO napewno nie kradziez. Jesli nie bylo kradziezy za samą naiwnosc osoby ktora uwierzyla nie ma kary. Takie panstwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
host bo nie każdy sie chwali tutaj wyczynami i daje pole do popisu...ja znam 2 osoby co jzu kase odebraly....fakt od rodzicow bo to szczyle po 17 lat były ale odebrali....

nikt nikogo nie sstraszy...tylko zbieramy dane bo ta osoba pewnie dalej tu siedzi i sie wmienia teraz moz ejuz nie pod nickiem unibet ale innym...

a chyba każdy chciałbym miec zdrowe forum a nei zamykany temat o wymaonach co 3 dni bo ktos zostal oszukany

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Originally Posted by _Todd
aha PS: widze że podejrzanego bronią osoby które miały wcześniej tu zarzuty vide host kajtek..w sumie się ne dziwie ..poczekamy az was ten pan wydyma i pogadamy.Kajtek nie każdy jest dzieckiem i daje sie dymać non stop...musisz tez to zrozumieć..wiadomo to tylko pieniądze ale niektórzy na te pieniądze charuja po 12h dziennie.

Ty Todd zważaj sobie... to tak samo jak ja bym założył drugiego nicka na forum i napisał, Todd wisisz mi kasę i Cię zaczął besztać. O tak dla fazy bo mi się nudzi. Jak nie masz podstaw do osądzania mnie to zrywaj się ode mnie. Po drugie ja nie daje się wydymać dla takich cweli.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Originally Posted by _Todd
aha PS: widze że podejrzanego bronią osoby które miały wcześniej tu zarzuty vide host kajtek..w sumie się ne dziwie ..poczekamy az was ten pan wydyma i pogadamy.Kajtek nie każdy jest dzieckiem i daje sie dymać non stop...musisz tez to zrozumieć..wiadomo to tylko pieniądze ale niektórzy na te pieniądze charuja po 12h dziennie.

moze moj nick jakis dziecinny ale ja mam 26 lat i pracuje wiec rozumiem dobrze ze dniowka to raptem 50 zl. Co innego jak sie wygrywa a nie pracuje a co innego jak sie gra i pracuje

Strona 23 z 26 1 2 21 22 23 24 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1