Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Panowie co to za numer 72064??,bo przychodzą mi jakieś dziwne sms??

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Od którejś z nich:

http://sex.xo.pl/smsczat,320,show.html

Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Jak zgrać plik audio odtwarzany w serwisach typu patrz.pl i przerobić go potem na mp3 ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Są programy do nagrywania dźwięku, który aktualnie jest odtwarzany, ale nazw nie pamiętam.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
M.inn
Pinnacle Studio czy
Ulead VideoStudio polecam!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Chodziło mi bardziej o prosty mały programik, a nie jakiś potężny.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 546
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 546
Audiograbber smile łatwy prosty i przyjemny

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Czy na monitorze 20 cali (CRT) można jakoś pozbyć się efektu zbyt małego odświeżania? Mam nowy monitor, ustawłem na 180 Hz ale gdy patrzę na lewą część to wydaje mi się że prawa mruga...
Miał ktoś taki problem?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
Originally Posted by micha$
[...] ustawłem na 180 Hz ale gdy patrzę na lewą część to wydaje mi się że prawa mruga...[...]


Wg mnie takiej częstotliwości odświeżania oko ludzkie nie jest w stanie odróżnić.
To może być jakiś problem z wyświetlaniem obrazu przy takiej częstotliwości odświeżania. Spróbuj ustawić mniejszą.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Taa... Okazało się, że sterowniki mi się nie zainstalowały i te 180 to ściema była. 60 jak nic. Teraz zainstalowałem juz poprawne sterowniki i jadę na 75. Piknie gro!

Dzięki!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
sciagnalem polski film "Pod powierzchnia" i obraz jest do gory kolami, czemu?? brakuje mi kodeka?? jak tak to jakiego?? czy moze jakas opcja jest w allplayerze ktora to odwraca?? pomocy tongue

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Panowie.... macie jakieś teksty/prace na temat "Aliasy-właściwości" ?? Jeśli tak to poproszę. smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Dziabor
sciagnalem polski film "Pod powierzchnia" i obraz jest do gory kolami, czemu?? brakuje mi kodeka?? jak tak to jakiego?? czy moze jakas opcja jest w allplayerze ktora to odwraca?? pomocy tongue

All player shit smile polecam Subedit , masz kodeki stare, mialem to juz kiedys nie raz do gory nogami smirk

Wyrzuc wszystkie kodeki jakie masz, zrob restart, zainstaluj http://www.pobieralnia.pl/plik-432-klite-codec-pack-full.html jak leci i bedzie gitara wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Mógłbyś chociaż uzasadnić czemu AllPlayer to shit. Uważam, że jest jednym z lepszych odtwarzaczy...
Chyba, że mi umknęła np. opcja regulacji obrazu podczas odtwarzania w SubEdit'cie (jasność itp...)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Faktycznie z tym shitem moze troche przesadzilem., ale glownym powodem dlatego tak pisalem bylo zawieszanie sie programu i to nie wina przegrzewajacego procka. Nie wiem czy nowsze all playery maja opcje automatycznego przeskakiwania z filmu na film ( 2 cd), sub edit ma.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Rzeczywiście, jeżeli chodzi o zawiechy to zauważyłem u kumpeli, że przy wyłączaniu jej się zwiesza. Ale tylko u niej.
Co do przeskakiwania to jeżeli nazwa filmu ma kolejne cyferki w nazwie to AllPlayer sam je odtwarza (oglądałem tak całe sezony Pimp My Ride). To działa chyba też z literkami, ale nie jestem pewny.

Z innej beczki:
Jak dostać odpowiedź na raport błędu w Windowsie?
Kiedyś mi się udało po prostu po wejściu na stronę Microsoftu, przekierowało mnie na odpowiedź.
Teraz nie mogę rozkminić jak uzyskać pomoc (m. in. w tym AllPlayerze kumpeli, bo to ciężki przypadek).

Ktoś korzystał z ich odpowiedzi na raporty?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
dzieki Kylo za kodeki, ale AllPlayera nie zmienie:) sentyment zostal smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Nie wiedziałem gdzie to umieścić, ale chyba to miejsce będzie ku temu prawidłowe. Otóż poszukuję stron z torrentami (najlepiej jakby ktoś mógł wysłać mi zaproszenie,byłbym wdzięczny). Chciałbym jeszcze jeśli jest to możliwe poznać jakieś dobre huby dc++. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
J
JP2 Offline
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
Jaki monitor LCD polecicie 19-tka do 1000zł


Bede wdzieczny za każde info
Link mile widziany
Szczególnie potrzebuje do Neta i Ogladania Filmów (Aby smug nie było)
Jaki macie model i czy wam dobrze filmy chodza

Z góry dzieki za każde info
Pozdr

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
J
JP2 Offline
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
torrenty www.ex-torrent.pl [ex-torrent.pl] Super Stronka

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1