|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Panowie co to za numer 72064??,bo przychodzą mi jakieś dziwne sms??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Od którejś z nich:
http://sex.xo.pl/smsczat,320,show.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Jak zgrać plik audio odtwarzany w serwisach typu patrz.pl i przerobić go potem na mp3 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Są programy do nagrywania dźwięku, który aktualnie jest odtwarzany, ale nazw nie pamiętam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
M.inn Pinnacle Studio czy Ulead VideoStudio polecam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Chodziło mi bardziej o prosty mały programik, a nie jakiś potężny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 546
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 546 |
Audiograbber  łatwy prosty i przyjemny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Czy na monitorze 20 cali (CRT) można jakoś pozbyć się efektu zbyt małego odświeżania? Mam nowy monitor, ustawłem na 180 Hz ale gdy patrzę na lewą część to wydaje mi się że prawa mruga... Miał ktoś taki problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
[...] ustawłem na 180 Hz ale gdy patrzę na lewą część to wydaje mi się że prawa mruga...[...] Wg mnie takiej częstotliwości odświeżania oko ludzkie nie jest w stanie odróżnić. To może być jakiś problem z wyświetlaniem obrazu przy takiej częstotliwości odświeżania. Spróbuj ustawić mniejszą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Taa... Okazało się, że sterowniki mi się nie zainstalowały i te 180 to ściema była. 60 jak nic. Teraz zainstalowałem juz poprawne sterowniki i jadę na 75. Piknie gro!
Dzięki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
sciagnalem polski film "Pod powierzchnia" i obraz jest do gory kolami, czemu?? brakuje mi kodeka?? jak tak to jakiego?? czy moze jakas opcja jest w allplayerze ktora to odwraca?? pomocy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
Panowie.... macie jakieś teksty/prace na temat "Aliasy-właściwości" ?? Jeśli tak to poproszę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
sciagnalem polski film "Pod powierzchnia" i obraz jest do gory kolami, czemu?? brakuje mi kodeka?? jak tak to jakiego?? czy moze jakas opcja jest w allplayerze ktora to odwraca?? pomocy  All player shit  polecam Subedit , masz kodeki stare, mialem to juz kiedys nie raz do gory nogami  Wyrzuc wszystkie kodeki jakie masz, zrob restart, zainstaluj http://www.pobieralnia.pl/plik-432-klite-codec-pack-full.html jak leci i bedzie gitara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Mógłbyś chociaż uzasadnić czemu AllPlayer to shit. Uważam, że jest jednym z lepszych odtwarzaczy... Chyba, że mi umknęła np. opcja regulacji obrazu podczas odtwarzania w SubEdit'cie (jasność itp...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Faktycznie z tym shitem moze troche przesadzilem., ale glownym powodem dlatego tak pisalem bylo zawieszanie sie programu i to nie wina przegrzewajacego procka. Nie wiem czy nowsze all playery maja opcje automatycznego przeskakiwania z filmu na film ( 2 cd), sub edit ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Rzeczywiście, jeżeli chodzi o zawiechy to zauważyłem u kumpeli, że przy wyłączaniu jej się zwiesza. Ale tylko u niej. Co do przeskakiwania to jeżeli nazwa filmu ma kolejne cyferki w nazwie to AllPlayer sam je odtwarza (oglądałem tak całe sezony Pimp My Ride). To działa chyba też z literkami, ale nie jestem pewny.
Z innej beczki: Jak dostać odpowiedź na raport błędu w Windowsie? Kiedyś mi się udało po prostu po wejściu na stronę Microsoftu, przekierowało mnie na odpowiedź. Teraz nie mogę rozkminić jak uzyskać pomoc (m. in. w tym AllPlayerze kumpeli, bo to ciężki przypadek).
Ktoś korzystał z ich odpowiedzi na raporty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
dzieki Kylo za kodeki, ale AllPlayera nie zmienie:) sentyment zostal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Nie wiedziałem gdzie to umieścić, ale chyba to miejsce będzie ku temu prawidłowe. Otóż poszukuję stron z torrentami (najlepiej jakby ktoś mógł wysłać mi zaproszenie,byłbym wdzięczny). Chciałbym jeszcze jeśli jest to możliwe poznać jakieś dobre huby dc++. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163 |
Jaki monitor LCD polecicie 19-tka do 1000zł
Bede wdzieczny za każde info Link mile widziany Szczególnie potrzebuje do Neta i Ogladania Filmów (Aby smug nie było) Jaki macie model i czy wam dobrze filmy chodza
Z góry dzieki za każde info Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|