Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Bedac dzisiaj u jednago buka naziemnego biernie przysluchiwalem sie rozmowie dwoch graczy, naprawde wiele interesujacych rzeczy mozna sie dowiedziec, natchnelo mnie to do zalozenia tego tematu:).

Mozecie tutaj wpisywac co ciekawsze rozmowy podsluchane w stsach, profach i innych totomixach:)))

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
to zacznij co takiego usłyszales? tongue

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
To z dzisiaj:

"To puszcze za dwojke, a to za trojke, ehhh do tej pory mi szkoda ze nie wszedl ten jeden meczyk, mialem do wygrania 65 zetow"

"Widziales tego siwego? Ku*** on codziennie chyba wygrywa po 50 zetow"

"Ku*** Celtik dzis gra, umieszcze go na wszystkich kuponach"

"Niski kurs mi wyszedl... Okolo 3, a puscilem 12 meczykow, chu**wo"

"Myslisz ze Barca wygra? Placa az zloty szescdziesiat - pewniak"


Z wczoraj:

"Panie, po co pan gra to Dallas - sa pewniejsze mecze..."
Dallas wygralo gladko - kurs okolo 3.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
"oooo....pewniaczek... a tutaj bedzie niespodzianka" tekst starego dziadka jak trzymając ofertę mówił chyba sam do siebie smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Rozmowa dwóch dziadków:
- Ja tu wybrałem 6 meczy i wysylam to za 10 zł, do wygrania mam prawie 100 zł
- Daj spokój z takimi kuponami, nie lepiej puscic 5 kuponow po 2 zl ?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Profek, siedzi dzis 2 mlodych chlopakow, popijaja cole i dumaja nad rozlozonymi kartkami:
1: Oooo, Czelsi!
2: z kim graja?
1: Man..macze...nie wiem zobacz sam
2: aaa, mam
1: Gramy?
2: To zalezy jakim skladem wyjda...
1: A nie wiesy jakim?
2: Nie mam pojecia...
1: Pewnie pelnym, ja gram, a Ty?
2: Ja nie, odpuszczam
1: No cos Ty?? grin

sts
Wchodzi starszy pan, wita sie wylewnie z dziewczyna z punktu:
Pan: Przepraszam ze az tyle ale prosze o wyrozumialosc...
Pani: Nie ma sprawy Panie Stasiu.
(koles wyrzuca na lade 4 karteczki zapisane od gory do dolu)
Pan: Pani da wszystko na jednym i bedziemy w trakcie korygowac.
Pani: ok
(Pani wbija z mozolem Pan co chwila mowi, a nie tu miala byc jedyneczka, a tu remisik, a tu cos tam)
Pani: Gotowe, za ile?
Pan: 2 zlote, i prosze na karte wbic.
Pani: No ale to najpierw trzeba dac, karte:]
Pan: Oj przepraszam, mozna jeszcze raz?? laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
O jaaa akcja z panem Stasiem mnie rozbroila totalnie hehe laugh

U mnie w punkcie byla taka akcje, ze koles ok. 40 przychodzil codziennie i sie pytal o systemy. Ktoregos dnia wyszedl, a 2 panie z okienka:

-Co on znowu chcial, ile razy tu mozna przychodzic sie pytac?
-3 z 6 musialam mu tlumaczyc...
-Przez 15 minut?
-Bo on jakis ciemny jest!

wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
P
pyk Offline
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
"Panie w to sie kur.. nie da wygrac, ja tam tak dla zabawy czasem cos puszcze" powiedzial to dziadek, co niemal codziennie puszcza kilka tasiemcow za 2 zl

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Stary dziadek:

"A to jescze jakiegoś dupniaczka z piłeczki"

Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,390
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,390
Dawno temu to było ale pamiętam do dzis >>

2 młodych kolesi w profie:
- widziałeś?? Milan gra z Interem
- dawaj na Milan bo Inter słabo na wyjazdach gra

:):):)

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
W Białymstoku na Warszawskiej był koleś, który zawsze po wejściu do punktu zaczynał od słów: "No kurfa, znowu jeden mecz nie wszedł". Tak dzień w dzień.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
W toto-mixie mamy ziomka, który od każdego spisuje typy i raz wziął ode mnie i mówi:
-ooo.....to dam,to dam, to dam oooo i jeszcze to dobry kupon
Odchodzę od niego z kuponami i wychodzi z kolejki jakiś inny ziomek a on do niego pokaż co tu puściłeś i do niego:
- ooo...dobre, to też i to
I tak chyba spisał typy od 5 osób i poszedł puścić swoje kupony z naszych typów :D:D

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Stoi gosc przy wywieszonych karteczkach,gapi sie w nie i nagle sie do mnie odezwal ze gra Safina po 2.10. Ja sobie mysle o czym facet gada a ten mi pokazuje palcem mecz Wta laugh A ja mu mowie to jest Dinara Safina jego siostra a ten mocno zdziwiony laugh


Druga akcja jak stal niby expert tenisowy i komentowal glosno kazda z par. I hasla w stylu " ten tu nie pogra bo niby ma serwis ale tutaj na takim korcie licza sie wymiany" Byl akurat Wimbledon laugh

A najlepsze jak gosc komentowal pewna pare i powiedzial tak " Gram na C.Rochusa. On ma dobry serwis wysoki jest bedzie konczyl rywalami atakami " laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
rywala mialo byc smile I rozne akcje inne jak sobie przypomne to napisze smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Kiedys gralem cos z NBA, zobaczyl to jakis facet okolo 50 lat.
Rozmowa wygladal mniej/wiecej tak:

kolo: Co grasz?
- Denver
kolo: A wejdzie to?
- Nie wiem
kolo: To czemu grasz?
- Prof ocenil szanse na lekko ponad 50% a ja im daje blisko 60%, dlatego to gram
kolo: Co ty pierdolisz, pytalem sie czy wejdzie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Teraz ja , gacek laugh dobre!

Wpadam po lekcjach do mixa , obgadujemy z kolegą meczyki , i zatrzymujemy się przy meczu Levski - Barca ( naszej rozmowie przysłuhuje sie dziadek ) , i tak rozmawiamy o tym meczu że Ronaldinho że trzeba wygrać , szukamy argumentów a dziadek... "No tam Raul dobry jest"

2 sytuacje może mniej śmiesznawa

Siedzimy w toto mixie przy stoliku sobie i każdy analizuje nikt sie nie odzywa zapadła taka cisza , obok siedzi jakiś koleś z technikum i taka cisza cisza i nagle on .. patrzy na mecz Davydenki (nie pamietam ktory ale ruski gładko win) i tak mowi do wszystkich " Noo Davydenko tu może być niespodzianka "


Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Mam kolejna z deka śmieszną sytuacje w mixie

Byłem 3 w kolejce jak stanalem o 10:50 (o 12.30 ajax mi kupon zaczynał ) z koleki wyszłem przed 1-szą i musialem usunac ajax laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Piekary Profesjonał - siedziba hanysowskich dziadków

pisownia autentyczna

" JA TO JE PEWNE , GROMY FUZBAL, LEON PEWNE JE ? OZIM , DWIESTA OZIM..CZISTA!!! CZISTA CZI!!"

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Raz w Sts-e stał przede mną pewien koleś co grał osiemnascie meczy za 2 pln kursy od @1.40 do @3.00 , i uciekł mu jeden mecz , wstrzymał kolejke na dobre pary minut i co chwile podchodził do tablicy udawał filozofa i mówił " może ten mecz wywalimy " , " tutaj Pani to dołoży " , " Kurde szkoda że mi to uciekło "

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Stoja przed ofertą podchodzi do mnie kumpel

"Daj jakies pewniaki" - On
"Nie , bedizesz mial potem pretensje " -Ja
"No daj jakiegos pewniaka ty caly czas wygrywasz tyle" (Nalega i nalega)
"Real mozesz dac" - Ja
"Nie co ty Real nie wygra"

laugh

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1