|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
U mnie w punkcie są tacy "fachowcy" i ciągle mówią gdzie może być niespodzianka. Tak wymienią może z 10 zdarzeń (może jedno później wejdzie) i następnego dnia tylko: "A nie mówiłem że tu będzie tak. Trzeba było zagrać za x zł i kasa by była"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153 |
dzisiaj w sts: koles skreslil 5 meczy i daje do wyslania, po chwili podchodzi i mowi: -pani sie tu pomylila a kobitka do niego (zmieniajac mu kupon) -to sie jeszcze okaze Chodzilo o mecz Zaragoza - Sewilla zamiast 2 wklepala 1 ps. ciekawe kto sie pomyli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
U moim miescie do sts-u codziennie przychodzi pewnien osobnik kolo 50.
Kiedys stoi z jakim innym podobnym "typerem" i po dosc dlugiej wymianie argumentow Panowie znalezli wspolny typ... I ten owy Pan zapisuje koslawą jedynkę na kartce, a po chwili mowi do drugiego:
Ty popatrz, nie bedzie jedynki bo sie krzywi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Dzis w Toto - Mixie: "Wysle mi Pan kupon?" "A ile prowizji dla mnie?" "A co to jest prowizja?" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Piekary Profesjonał - siedziba hanysowskich dziadków
pisownia autentyczna
" JA TO JE PEWNE , GROMY FUZBAL, LEON PEWNE JE ? OZIM , DWIESTA OZIM..CZISTA!!! CZISTA CZI!!" z Piekar jestes?:D:D ktory punkt na szarleju czy na diamentowej? ^^
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
nie jestem z piekar..jestem zza rzeki :> a punkt tam w pasażu na szarleju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Z Realem to pamiętam taka historyjkę z przed kilku lat (chyba czterech) Rozmawia dwóch kolesi w punkcie i jeden mówi do drugiego: - mam super pewniaka Real z Majorką. Nie ma siły, żeby nie weszło. Pewniak tygodnia. Na to ten drugi: - fajnie tylko, że mecz był wczoraj i Real przegrał 1:5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Kiedys gralem cos z NBA, zobaczyl to jakis facet okolo 50 lat. Rozmowa wygladal mniej/wiecej tak:
kolo: Co grasz? - Denver kolo: A wejdzie to? - Nie wiem kolo: To czemu grasz? - Prof ocenil szanse na lekko ponad 50% a ja im daje blisko 60%, dlatego to gram kolo: Co ty pierdolisz, pytalem sie czy wejdzie. Ten przykład ruuulezzzz ^^ =D Jaaa jak czytam to wszystko, to taki łach odchodzi ^^ hehehe... w sumie przypominajom sie czasy jak sam tak kiedyś robiłem =P ^^ Niewieże że wszyscy tutaj odrazu profesionalnie wiedzieli ze chodzi o procentowe różnice w prawdopodobieństwie a danym kursie ^^ Swoją drogą kasierka kiedyś mojemu koledze pomyłkowo postawiła na underdoga po kursie 5, skapnoł się w drodze do domu lecz jusz poszliśmy na chate bo mu sie nie chciało wracać i za 2 zł wygrał 400 zł =D cieciuch 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
dzisiaj w sts: koles skreslil 5 meczy i daje do wyslania, po chwili podchodzi i mowi: -pani sie tu pomylila a kobitka do niego (zmieniajac mu kupon) -to sie jeszcze okaze Chodzilo o mecz Zaragoza - Sewilla zamiast 2 wklepala 1 ps. ciekawe kto sie pomyli  dobreee 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Siedziałem kiedyś w profie z kumplem, weszło dwóch wyjadaczy - jeden z synkim (ok. 12 lat). Młody chciał się popisać, spisał sobie mecze, dał kupon do wklepania, spojrzał na tablicę i mówi: "To pani jeszcze wpisze [jakiś tam numer] jedyneczkę, oni dobrzy są". Oczywiście kupon za 2 zeta. Odszedł od okienka, podszedł do tablicy i nagle słychać "Ku.rwa!!! To nie jest Bayern!!!" i ciszej: "Co to ku.rwa jest Beveren?" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
[quote=pyk]dzisiaj w sts: koles skreslil 5 meczy i daje do wyslania, po chwili podchodzi i mowi: -pani sie tu pomylila a kobitka do niego (zmieniajac mu kupon) -to sie jeszcze okaze Chodzilo o mecz Zaragoza - Sewilla zamiast 2 wklepala 1 ps. ciekawe kto sie pomyli  ojjj miała racja ale musi miec gula jakby ładna byla to moglby jej czekolade za dobre intnecje kupic 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
Jedna akcja mnie szczególnie powaliła  Podchodzi dziadek do tablicy i wpatrując się w jakieś zdarzenie, nagle wypala 'kur.. co za PRZEKURS!'  Myślałem, że padnę... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
w piatek w stsie ciekawa rozmowa na temat biathlonu: -Ty Ten Czerezow to chyba jakis Rusek, bo takie ruskie nazwisko ma? - Jak Rusek to jest pewnie dobry, bo Ruskie to we wszystko są dobre. no to gramy na niego:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
Dawno temu to było ale pamiętam do dzis >>
2 młodych kolesi w profie: - widziałeś?? Milan gra z Interem - dawaj na Milan bo Inter słabo na wyjazdach gra
:):):) mistrz:) w ogóle dużo dobrych tekstów. przypominają się czasy stsu:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
dzisiaj w sts: koles skreslil 5 meczy i daje do wyslania, po chwili podchodzi i mowi: -pani sie tu pomylila a kobitka do niego (zmieniajac mu kupon) -to sie jeszcze okaze Chodzilo o mecz Zaragoza - Sewilla zamiast 2 wklepala 1 ps. ciekawe kto sie pomyli  No i kto miał rację?? Bardzo często zdarza się właśnie tak, że jak babka zrobi błąd to wchodzi tak jak ona wpisała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
No i kto miał rację?? Bardzo często zdarza się właśnie tak, że jak babka zrobi błąd to wchodzi tak jak ona wpisała  Jak to kto ? Babka oczywiście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Też miałem kiedyś taką sytuacje grałem, że Real z nie pamietam kim będzie remisował po 1 połowie, a babka wbila mi ze bedzie wygrywał... i w 45min Real strzelil na 1:0 i tak nie weszło bo Panathinaikos w Eurolidze przegrał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
mialem raz takiego dziadka ktory uwazal sie za wielkiego znawce 2 ligi szkockiej.....namawial intensywnie na granie na jakas tam druzyne....mowil cos ze obserwuje ich od dawna....ktoregos pieknego dnia wszedlem lekko wkurwiony do sts-ka bo cos mi tam zle poszlo w domciu....oczywiscie natknalem sie na tego dziadka jak tlumaczyl malolatom wlasnie na temat tej swojej druzynki....poniewaz nie mialem na kim sie wyladowac wiec do dziadka mowie ze skoro tak bardzo interesuje sie ta druzyna to niech poda chociaz jedno nazwisko gracza ktory tam gra....dziadek oczywiscie nie potrafil wymienic....caly sts buchnal smiechem...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|