Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
U mnie w punkcie są tacy "fachowcy" i ciągle mówią gdzie może być niespodzianka. Tak wymienią może z 10 zdarzeń (może jedno później wejdzie) i następnego dnia tylko: "A nie mówiłem że tu będzie tak. Trzeba było zagrać za x zł i kasa by była"

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
P
pyk Offline
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
dzisiaj w sts:
koles skreslil 5 meczy i daje do wyslania, po chwili podchodzi i mowi:
-pani sie tu pomylila
a kobitka do niego (zmieniajac mu kupon)
-to sie jeszcze okaze
Chodzilo o mecz Zaragoza - Sewilla zamiast 2 wklepala 1
ps. ciekawe kto sie pomyli wink

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
U moim miescie do sts-u codziennie przychodzi pewnien osobnik kolo 50.

Kiedys stoi z jakim innym podobnym "typerem" i po dosc dlugiej wymianie argumentow Panowie znalezli wspolny typ... I ten owy Pan zapisuje koslawą jedynkę na kartce, a po chwili mowi do drugiego:

Ty popatrz, nie bedzie jedynki bo sie krzywi...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dzis w Toto - Mixie:

"Wysle mi Pan kupon?"
"A ile prowizji dla mnie?"
"A co to jest prowizja?"

grin

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Originally Posted by Svart_Ulv
Piekary Profesjonał - siedziba hanysowskich dziadków

pisownia autentyczna

" JA TO JE PEWNE , GROMY FUZBAL, LEON PEWNE JE ? OZIM , DWIESTA OZIM..CZISTA!!! CZISTA CZI!!"


z Piekar jestes?:D:D
ktory punkt na szarleju czy na diamentowej? ^^

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
nie jestem z piekar..jestem zza rzeki :> a punkt tam w pasażu na szarleju tongue

Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Z Realem to pamiętam taka historyjkę z przed kilku lat (chyba czterech)
Rozmawia dwóch kolesi w punkcie i jeden mówi do drugiego:
- mam super pewniaka Real z Majorką. Nie ma siły, żeby nie weszło. Pewniak tygodnia.
Na to ten drugi:
- fajnie tylko, że mecz był wczoraj i Real przegrał 1:5

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
kiedyś była śmieszna akcja w profie : przyszedł starszy dziadek (koło 70) podchodzi do okienka, kładzie kubek z żółtą cieczą i sie mówi , że chciałby oddac mocz do badania laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Originally Posted by Sagat
Kiedys gralem cos z NBA, zobaczyl to jakis facet okolo 50 lat.
Rozmowa wygladal mniej/wiecej tak:

kolo: Co grasz?
- Denver
kolo: A wejdzie to?
- Nie wiem
kolo: To czemu grasz?
- Prof ocenil szanse na lekko ponad 50% a ja im daje blisko 60%, dlatego to gram
kolo: Co ty pierdolisz, pytalem sie czy wejdzie.


Ten przykład ruuulezzzz ^^ =D

Jaaa jak czytam to wszystko, to taki łach odchodzi ^^ hehehe... w sumie przypominajom sie czasy jak sam tak kiedyś robiłem =P ^^

Niewieże że wszyscy tutaj odrazu profesionalnie wiedzieli ze chodzi o procentowe różnice w prawdopodobieństwie a danym kursie ^^


Swoją drogą kasierka kiedyś mojemu koledze pomyłkowo postawiła na underdoga po kursie 5, skapnoł się w drodze do domu lecz jusz poszliśmy na chate bo mu sie nie chciało wracać i za 2 zł wygrał 400 zł =D cieciuch wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Originally Posted by Marcel
kiedyś była śmieszna akcja w profie : przyszedł starszy dziadek (koło 70) podchodzi do okienka, kładzie kubek z żółtą cieczą i sie mówi , że chciałby oddac mocz do badania laugh laugh laugh

laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by pyk
dzisiaj w sts:
koles skreslil 5 meczy i daje do wyslania, po chwili podchodzi i mowi:
-pani sie tu pomylila
a kobitka do niego (zmieniajac mu kupon)
-to sie jeszcze okaze
Chodzilo o mecz Zaragoza - Sewilla zamiast 2 wklepala 1
ps. ciekawe kto sie pomyli wink

dobreee laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Siedziałem kiedyś w profie z kumplem, weszło dwóch wyjadaczy - jeden z synkim (ok. 12 lat). Młody chciał się popisać, spisał sobie mecze, dał kupon do wklepania, spojrzał na tablicę i mówi: "To pani jeszcze wpisze [jakiś tam numer] jedyneczkę, oni dobrzy są". Oczywiście kupon za 2 zeta. Odszedł od okienka, podszedł do tablicy i nagle słychać "Ku.rwa!!! To nie jest Bayern!!!" i ciszej: "Co to ku.rwa jest Beveren?"
grin laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Originally Posted by TOM182
[quote=pyk]dzisiaj w sts:
koles skreslil 5 meczy i daje do wyslania, po chwili podchodzi i mowi:
-pani sie tu pomylila
a kobitka do niego (zmieniajac mu kupon)
-to sie jeszcze okaze
Chodzilo o mecz Zaragoza - Sewilla zamiast 2 wklepala 1
ps. ciekawe kto sie pomyli wink

ojjj miała racja ale musi miec gula jakby ładna byla to moglby jej czekolade za dobre intnecje kupic laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Jedna akcja mnie szczególnie powaliła grin Podchodzi dziadek do tablicy i wpatrując się w jakieś zdarzenie, nagle wypala 'kur.. co za PRZEKURS!' laugh Myślałem, że padnę... grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
w piatek w stsie ciekawa rozmowa na temat biathlonu:
-Ty Ten Czerezow to chyba jakis Rusek, bo takie ruskie nazwisko ma?
- Jak Rusek to jest pewnie dobry, bo Ruskie to we wszystko są dobre. no to gramy na niego:)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
Originally Posted by ksiądz Alfons
Dawno temu to było ale pamiętam do dzis >>

2 młodych kolesi w profie:
- widziałeś?? Milan gra z Interem
- dawaj na Milan bo Inter słabo na wyjazdach gra

:):):)

mistrz:)

w ogóle dużo dobrych tekstów. przypominają się czasy stsu:)

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
Originally Posted by pyk
dzisiaj w sts:
koles skreslil 5 meczy i daje do wyslania, po chwili podchodzi i mowi:
-pani sie tu pomylila
a kobitka do niego (zmieniajac mu kupon)
-to sie jeszcze okaze
Chodzilo o mecz Zaragoza - Sewilla zamiast 2 wklepala 1
ps. ciekawe kto sie pomyli wink

No i kto miał rację??
Bardzo często zdarza się właśnie tak, że jak babka zrobi błąd to wchodzi tak jak ona wpisała smile

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Originally Posted by m_k_polska
No i kto miał rację??
Bardzo często zdarza się właśnie tak, że jak babka zrobi błąd to wchodzi tak jak ona wpisała smile

Jak to kto ? Babka oczywiście smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Też miałem kiedyś taką sytuacje grałem, że Real z nie pamietam kim będzie remisował po 1 połowie, a babka wbila mi ze bedzie wygrywał... i w 45min Real strzelil na 1:0 i tak nie weszło bo Panathinaikos w Eurolidze przegrał laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
mialem raz takiego dziadka ktory uwazal sie za wielkiego znawce 2 ligi szkockiej.....namawial intensywnie na granie na jakas tam druzyne....mowil cos ze obserwuje ich od dawna....ktoregos pieknego dnia wszedlem lekko wkurwiony do sts-ka bo cos mi tam zle poszlo w domciu....oczywiscie natknalem sie na tego dziadka jak tlumaczyl malolatom wlasnie na temat tej swojej druzynki....poniewaz nie mialem na kim sie wyladowac wiec do dziadka mowie ze skoro tak bardzo interesuje sie ta druzyna to niech poda chociaz jedno nazwisko gracza ktory tam gra....dziadek oczywiscie nie potrafil wymienic....caly sts buchnal smiechem...

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, betowiec, Sensei, $-man, bukma, poozon), 2,353 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1