Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#684208 18/11/2006 20:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Quote
W zeszlym roku Jagodnik stracił 50% w porównaniu z jeszcze poprzednim sezonem

zbyt wiele na ten temat powiedzieć nie mogę , ale widziałem kilka(naście?) razy Jagodnika w akcji i jestem pewny , że w Scafati się przyda i odbuduje formę z 'jeszcze poprzedniego' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> sezonu... już dzisiaj zadebiutuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Go Go Go Scafati! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pomyłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oczywiście nie widziałem Gorana 2 sezony temu w akcji ani razu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

nieporozumienie, my false... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#684209 18/11/2006 21:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
#17 Scafati + over 160 dubel z toto , 2.13 x 7/10

Brak czasu na wpisanie analizy z racji na zapie*dol w domu...

shit. 6 punktow. sorry za typ. scafati dzis fatalnie 3 i taki efekt , win po meczarniach... Jagodnik jednak oslabia zespol narazie... moze pozniej bedzie inaczej...

mupp , jutro sie ustosunkuje...

p.s. poluje na overa Varese.. jak go jutro nie bedzie z Biellą , to zwątpie w średnicę koszy na meczach Varese <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#684210 19/11/2006 09:38
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
wydaje mi sie ze dobrym typem na dzisiaj jest under 155.5 bipop-virtus bologna. virtus wygral w tym sezonie 5 z 6 meczy zdobywaja srednio 71pkt, jednoznaczne jest ze rywale zdobywali ich jeszcze mniej. wdzisiaj graja z bipop- przedostatnia druzyna w tabeli, ktora malo prawdopodobne jest zeby rzucila virtusovi duzo pkt skoro lepsze druzyny nie potrafily tego zrobic.

#684211 19/11/2006 10:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Jak zwykle spóźniony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Benetton - Udine over 155.5 , 6/10 , 1.9 expekt

#684212 19/11/2006 12:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Dubel : Over Biella + win Roma 10/10

jeśli nie dziś over Varese to nigdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#684213 19/11/2006 20:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
[color:"red"]Zapraszam na Quasi Chat.[/color]

Last edited by tomo; 20/11/2006 18:17.
#684214 19/11/2006 22:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Brawo dla Bielli.. długo polowałem na ten overek , wreszcie się udało.

Ciekawie się rozwija sytuacja we Włoszech. Bardzo żałuje że nie zaryzykowałem dziś Montegranaro , choćby za 1j. Graty Exp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

bursztyk vs lega basket [color:"green"]12W| [/color][color:"red"]6L[/color] [color:"green"]+23.9[/color]

Po 18 typach bardzo kiepski bilans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Piona!

#684215 25/11/2006 20:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Na nbiedzielę ciekawie moim zdaniem wygląda overek w meczu Napoli - Varese. Varese to bardzo overowa drużyna, a i Napoli potrafi porzucać, i obrona nie jest ich wielkim atutem. Staty:

Napoli - średni wynik 78-76, u siebie 80-74
Varese - średni wynik 83-80, na wyjeździe 82-85

Czyli wynik powinien wyjść w granicach 81- 79

Linia 157, więc chyba można zaryzykować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#684216 26/11/2006 16:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Tak , rzeczywiście ciekawie wygląda ten over , ja jednak nie do konca ufam drużynie Napoli. Jeśli Varese twardo zagra od pierwszych minut w defensywie ( a na pewno potrafią, mimo overowych wyników ) to moze byc roznie. Za jakieś drobne , 2 lub 3 jednostki warto jednak sprobowac.

Ja na dzis wybralem inny over.

#19 Capo D'Orlando - Biella -> over 157.5 @1.9 6/10

Orlando po dwóch porażkach z rzędu (Scafati @home i Roma away) w tym meczu pokażą ofensywną koszykówkę. Biella z kolei w poprzednią niedzielę rozgromiła u siebie Varese 104-85 , przy dobrej skuteczności. Wątpie żeby dziś miało być inaczej. Linia bardzo przyjemna, spodziewałem się 163.5.

Ciężko z innymi typami.

Myślę że Livorno wzmocnione McPhersonem i Hunterem powalczy w Montegranaro , ale jednak przegra. Premiata to mocna ekipa i nie pozwoli sobie na porażkę z najsłabszą ekipą ligi.

Na BA sporo piszą o meczu Roma - Benetton. Roma osłabiona brakiem Hawkinsa , będzie słabsza w defensywie. Chatman jeszcze nie jest 'wkomponowany' w drużynę i nie sądze by grał dziś pierwsze skrzypce. Handi na Benetton do wzięcia, poza tym under.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#684217 26/11/2006 16:47
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Witam serdecznie.
Dziś próbuję grać na Varese- myslę, że mają fajną ekipę a Napoli zdaje sie lekko przemęczone- mecze co 3 dni to poważne obciążenie dla każdego zespołu
kurs 3.2 zachęca do gry dlatego próbuję

#684218 26/11/2006 19:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
bursztyk vs lega basket [color:"green"]13W| [/color][color:"red"]6L[/color] [color:"green"]+29.3[/color]


Piona!

Dzisiaj fajny dzień we Włoszech.

Livorno się wzmocniło i widać to od razu. Hunter rządzi pod koszem. Za tydzień gramy Livorno win.

strzała!

#684219 27/11/2006 17:54
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Quote
bursztyk vs lega basket [color:"green"]13W| [/color][color:"red"]6L[/color] [color:"green"]+29.3[/color]


Piona!

Dzisiaj fajny dzień we Włoszech.

Livorno się wzmocniło i widać to od razu. Hunter rządzi pod koszem. Za tydzień gramy Livorno win.

strzała!

Dzięki za dobre słowo tongue


PS: a tak na poważnie overek wczorajszy dobry typ z nerwami w końcówce, podziękował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#684220 03/12/2006 13:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
siemka , ponoc to najlepsze forum a nikt jeszcze nic nie napisal o wloskiej kolejce, wszak chcialbym poznac opinie ekspertow co do typow na zwycietwo i handi.
Nie sledze wloskiej ligi, wiec prosze was o pomoc
Prosze o opinie co do meczow CAntu-Climamio i treviso-avvelino Dziekuje

#684221 03/12/2006 13:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Dzisiaj zdecydowałem się na 3 typy.

#20 Teramo - Livorno -> Livorno +7.5 @1.8 BAW 7/10

Tak jak napisałem przed tygodniem, Livorno wzmocnione niezłym jak na warunki włoskie centrem Hunterem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i Paul'em McPherson'em [youtube.com] prezentuje się już zdecydowanie lepiej niż w październiku czy listopadzie. Hunter wypełnił luki pod koszem a McPherson wprowadził dodatkowe opcje w ofensywie.

#21 Biella - Siena -> over 161.5 @1.83 Bet365 6/10

Biella to chyba najbardziej overowa drużyna we Włoszech. Rzuca bardzo wiele punktów i często traci jeszcze więcej. Siena na wyjazdach także nie grzeszy defensywą , więc moim zdaniem możemy się spodziewać w tym meczu 170 punktów

#22 VidiVici Bolonia - Armani Milano -> VidiVici -2 @1.74 8/10
Bolonia prezentuje się w tym sezonie wyśmienicie. Best wspaniale rozgrywa , piłkę do kumpli i efektem tego jest bilans 8-2 i ewidentnie najlepsza gra w lidze w miesiącu listopadzie. Ostatni mecz przegrany po twardej walce w Sienie , dziś będzie inaczej. Mocny i zdecydowany WIN Bolonii..

Sporo jednostek w ruchu... powodzenia!

www.pajacyk.pl [pajacyk.pl]

bursztyk #776846 10/12/2006 16:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
#23 Siena + VidiVici , dla mnie 10/10 @1.6

Siena jest w tym sezonie bardzo , bardzo silna i takie mecze jak ten dzisiejszy to dla niej tylko formalność.

VidiVici podobnie , ostatnio wysoka forma , drużyna świetnie broni co przyda się z ofensywnie grającym Avellino.

Piona!

P.S. Kto zepsuł to forum :>

bursztyk #776913 10/12/2006 17:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Avellino bez Chapela,Darby i Stronga...hc dość niski

zw1 #776959 10/12/2006 17:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
jak rzeczywiscie avelino jest tak bardzo oslabione to mecz powinien byc tylko formalnoscia , bo 3 graczy to jest duzo tym bardziej ze graja z bolognia

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Wie ktoś coś na temat meczu Benetton-Climamio? Climamio ostatnio gra bardzo słabo to chyba warto zagrać Benetton 1.35.

Max11 #840836 07/01/2007 11:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
A Goree już sprawny?

kibuc #841199 07/01/2007 13:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Goree dzis nie zagra... Podobnie jak Lyday.

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1