|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
W zeszlym roku Jagodnik stracił 50% w porównaniu z jeszcze poprzednim sezonem zbyt wiele na ten temat powiedzieć nie mogę , ale widziałem kilka(naście?) razy Jagodnika w akcji i jestem pewny , że w Scafati się przyda i odbuduje formę z 'jeszcze poprzedniego' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> sezonu... już dzisiaj zadebiutuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Go Go Go Scafati! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pomyłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oczywiście nie widziałem Gorana 2 sezony temu w akcji ani razu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> nieporozumienie, my false... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
#17 Scafati + over 160 dubel z toto , 2.13 x 7/10
Brak czasu na wpisanie analizy z racji na zapie*dol w domu... shit. 6 punktow. sorry za typ. scafati dzis fatalnie 3 i taki efekt , win po meczarniach... Jagodnik jednak oslabia zespol narazie... moze pozniej bedzie inaczej... mupp , jutro sie ustosunkuje... p.s. poluje na overa Varese.. jak go jutro nie bedzie z Biellą , to zwątpie w średnicę koszy na meczach Varese <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
wydaje mi sie ze dobrym typem na dzisiaj jest under 155.5 bipop-virtus bologna. virtus wygral w tym sezonie 5 z 6 meczy zdobywaja srednio 71pkt, jednoznaczne jest ze rywale zdobywali ich jeszcze mniej. wdzisiaj graja z bipop- przedostatnia druzyna w tabeli, ktora malo prawdopodobne jest zeby rzucila virtusovi duzo pkt skoro lepsze druzyny nie potrafily tego zrobic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Jak zwykle spóźniony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Benetton - Udine over 155.5 , 6/10 , 1.9 expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Dubel : Over Biella + win Roma 10/10
jeśli nie dziś over Varese to nigdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
[color:"red"]Zapraszam na Quasi Chat.[/color]
Last edited by tomo; 20/11/2006 18:17.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Brawo dla Bielli.. długo polowałem na ten overek , wreszcie się udało.
Ciekawie się rozwija sytuacja we Włoszech. Bardzo żałuje że nie zaryzykowałem dziś Montegranaro , choćby za 1j. Graty Exp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
bursztyk vs lega basket [color:"green"]12W| [/color][color:"red"]6L[/color] [color:"green"]+23.9[/color]
Po 18 typach bardzo kiepski bilans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Piona!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Na nbiedzielę ciekawie moim zdaniem wygląda overek w meczu Napoli - Varese. Varese to bardzo overowa drużyna, a i Napoli potrafi porzucać, i obrona nie jest ich wielkim atutem. Staty:
Napoli - średni wynik 78-76, u siebie 80-74 Varese - średni wynik 83-80, na wyjeździe 82-85
Czyli wynik powinien wyjść w granicach 81- 79
Linia 157, więc chyba można zaryzykować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Tak , rzeczywiście ciekawie wygląda ten over , ja jednak nie do konca ufam drużynie Napoli. Jeśli Varese twardo zagra od pierwszych minut w defensywie ( a na pewno potrafią, mimo overowych wyników ) to moze byc roznie. Za jakieś drobne , 2 lub 3 jednostki warto jednak sprobowac.
Ja na dzis wybralem inny over.
#19 Capo D'Orlando - Biella -> over 157.5 @1.9 6/10
Orlando po dwóch porażkach z rzędu (Scafati @home i Roma away) w tym meczu pokażą ofensywną koszykówkę. Biella z kolei w poprzednią niedzielę rozgromiła u siebie Varese 104-85 , przy dobrej skuteczności. Wątpie żeby dziś miało być inaczej. Linia bardzo przyjemna, spodziewałem się 163.5.
Ciężko z innymi typami.
Myślę że Livorno wzmocnione McPhersonem i Hunterem powalczy w Montegranaro , ale jednak przegra. Premiata to mocna ekipa i nie pozwoli sobie na porażkę z najsłabszą ekipą ligi.
Na BA sporo piszą o meczu Roma - Benetton. Roma osłabiona brakiem Hawkinsa , będzie słabsza w defensywie. Chatman jeszcze nie jest 'wkomponowany' w drużynę i nie sądze by grał dziś pierwsze skrzypce. Handi na Benetton do wzięcia, poza tym under.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Witam serdecznie. Dziś próbuję grać na Varese- myslę, że mają fajną ekipę a Napoli zdaje sie lekko przemęczone- mecze co 3 dni to poważne obciążenie dla każdego zespołu kurs 3.2 zachęca do gry dlatego próbuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
bursztyk vs lega basket [color:"green"]13W| [/color][color:"red"]6L[/color] [color:"green"]+29.3[/color]
Piona!
Dzisiaj fajny dzień we Włoszech.
Livorno się wzmocniło i widać to od razu. Hunter rządzi pod koszem. Za tydzień gramy Livorno win.
strzała!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
bursztyk vs lega basket [color:"green"]13W| [/color][color:"red"]6L[/color] [color:"green"]+29.3[/color]
Piona!
Dzisiaj fajny dzień we Włoszech.
Livorno się wzmocniło i widać to od razu. Hunter rządzi pod koszem. Za tydzień gramy Livorno win.
strzała! Dzięki za dobre słowo  PS: a tak na poważnie overek wczorajszy dobry typ z nerwami w końcówce, podziękował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
siemka , ponoc to najlepsze forum a nikt jeszcze nic nie napisal o wloskiej kolejce, wszak chcialbym poznac opinie ekspertow co do typow na zwycietwo i handi. Nie sledze wloskiej ligi, wiec prosze was o pomoc Prosze o opinie co do meczow CAntu-Climamio i treviso-avvelino Dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Dzisiaj zdecydowałem się na 3 typy. #20 Teramo - Livorno -> Livorno +7.5 @1.8 BAW 7/10 Tak jak napisałem przed tygodniem, Livorno wzmocnione niezłym jak na warunki włoskie centrem Hunterem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i Paul'em McPherson'em [ youtube.com] prezentuje się już zdecydowanie lepiej niż w październiku czy listopadzie. Hunter wypełnił luki pod koszem a McPherson wprowadził dodatkowe opcje w ofensywie. #21 Biella - Siena -> over 161.5 @1.83 Bet365 6/10 Biella to chyba najbardziej overowa drużyna we Włoszech. Rzuca bardzo wiele punktów i często traci jeszcze więcej. Siena na wyjazdach także nie grzeszy defensywą , więc moim zdaniem możemy się spodziewać w tym meczu 170 punktów #22 VidiVici Bolonia - Armani Milano -> VidiVici -2 @1.74 8/10 Bolonia prezentuje się w tym sezonie wyśmienicie. Best wspaniale rozgrywa , piłkę do kumpli i efektem tego jest bilans 8-2 i ewidentnie najlepsza gra w lidze w miesiącu listopadzie. Ostatni mecz przegrany po twardej walce w Sienie , dziś będzie inaczej. Mocny i zdecydowany WIN Bolonii.. Sporo jednostek w ruchu... powodzenia! www.pajacyk.pl [ pajacyk.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
#23 Siena + VidiVici , dla mnie 10/10 @1.6
Siena jest w tym sezonie bardzo , bardzo silna i takie mecze jak ten dzisiejszy to dla niej tylko formalność.
VidiVici podobnie , ostatnio wysoka forma , drużyna świetnie broni co przyda się z ofensywnie grającym Avellino.
Piona!
P.S. Kto zepsuł to forum :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Avellino bez Chapela,Darby i Stronga...hc dość niski
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
jak rzeczywiscie avelino jest tak bardzo oslabione to mecz powinien byc tylko formalnoscia , bo 3 graczy to jest duzo tym bardziej ze graja z bolognia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Wie ktoś coś na temat meczu Benetton-Climamio? Climamio ostatnio gra bardzo słabo to chyba warto zagrać Benetton 1.35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Goree dzis nie zagra... Podobnie jak Lyday.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|