Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
codi #841329 07/01/2007 14:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Goree i Lyday najprawdopodobniej dziś nie zagrają, jednak zapomniałeć codi dodać , że Benetton zakontraktował świetnego jak na warunki włoskie centra , Erazema Lorbeka (ex Unicaja , Climamio) oraz Prestona Shumperta (ex Climamio)

Dzisiaj każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo Benettonu będzie dla mnie prawdziwą niespodzianką. Po trzech porażkach w lidze , pora na zwycięstwo , zwłaszcza że przeciwnikiem słabiutka Clima, która również ma drobne kłopoty z zawodnikami. Thomas (najważniejsze ogniwo pod koszem) ma gorączkę, Edney jest chory , a Bluthental ma kontuzję, a mecz zostanie rozegrany w Palaverde , gdzie Benetton nie zwykł przegrywać meczu za meczem. 4. porażka ligowa , będzie katastrofą , a katastrofy nie będzie wink
Jednak mimo kontuzji chyba wszyscy dziś zagrają.

Info własne + BA wink

Bonus: Unibet
bursztyk #841707 07/01/2007 15:37
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Originally Posted by bursztyk
Goree i Lyday najprawdopodobniej dziś nie zagrają, jednak zapomniałeć codi dodać , że Benetton zakontraktował świetnego jak na warunki włoskie centra , Erazema Lorbeka (ex Unicaja , Climamio) oraz Prestona Shumperta (ex Climamio)

Dzisiaj każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo Benettonu będzie dla mnie prawdziwą niespodzianką. Po trzech porażkach w lidze , pora na zwycięstwo , zwłaszcza że przeciwnikiem słabiutka Clima, która również ma drobne kłopoty z zawodnikami. Thomas (najważniejsze ogniwo pod koszem) ma gorączkę, Edney jest chory , a Bluthental ma kontuzję, a mecz zostanie rozegrany w Palaverde , gdzie Benetton nie zwykł przegrywać meczu za meczem. 4. porażka ligowa , będzie katastrofą , a katastrofy nie będzie wink
Jednak mimo kontuzji chyba wszyscy dziś zagrają.

Info własne + BA wink

Hmm, Benetton grał co prawda ostatnio z czołowką: Montepaschi, Orlando, Milano, ale patrząc na rozmiary porażek, nie wygląda to zbyt obiecująco.

Kogo miałeś na myśli, pisząc, że mimo kontuzji wszyscy zagrają i z jakiego źródła akurat ta informacja?



Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Trochę niezrozumiale to zdanie napisalem tongue

Miałem na myśli Thomasa , Bluthentala i Edneya.

bursztyk #843056 07/01/2007 19:40
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
Dwa dobre ruchy Bennetonu, Lorbek to wciąż znakomity prospect i jeden z ciekawszych wysokich graczy młodego pokolenia, a gra z Goree może mu wyjść jedynie na plus, z kolei Schumpert, choć nie stanowi zagrożenia w ofensywie, daje niezłą obronę na dwójce. Tylko czy dziś wystąpią?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
Post deleted by tomo

hooltek #844285 08/01/2007 15:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Zgadza się wink z Bipop nie będzie o zwycięstwo trudno tongue

bursztyk #861219 14/01/2007 13:36
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
co sadzicie o tym aby dzis zagrac na Benneton ? graja ze słaba ekipa,a w koncu musza przerwac passe porazek..wszystko mi wskazuje na win Treviso..a kurs w granciach 1,50 tongue

hooltek #862026 14/01/2007 16:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Dla mnie Benetton jest dziś murowanym kandydatem do zwycięstwa.
Pierwszym argumentem jest powrót po kontuzji Terrel'a Lyday'a, który wnosi bardzo dużo do zespołu.. Shumpert i Lorbek powinni być już 'w miarę' zgrani z zespołem... Bipop jest po prostu słaby, bo jaka ma być drużyna oparta głównie na egoistycznej gwiazdce?

WIN Benetton wink

bursztyk #862096 14/01/2007 17:14
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
tak wiec poszedl singielek na Benetton wink

hooltek #863344 15/01/2007 12:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
No to wygląda na to, ze Benetton potrzebowal Lorbeka, a Lorbek potrzebował Benettonu. No no no

muppet #883861 21/01/2007 17:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
ale dzisiaj cicho - że czasu mało - 10min. - jeden kupon w exp-ie:
system: 1 pewniak + 2/3 pokaż szczegóły kuponu

N 21/01/07 18:15 Air Avellino - Lottomatica Roma 2 (-3.5) 1.90 pewniak
N 21/01/07 18:15 Eldo Napoli - Pallacanestro Cantu
powyżej/poniżej Wło. A1 Basket powyzej 154.5 punktow 1.90
N 21/01/07 18:15 Upea C. d'Orlando - Whirlpool Varese powyzej 154.5 punktow 1.90
N 21/01/07 20:30 TDS Livorno - Benetton Treviso 2 (-5.0) 1.90

KRAJAN #883868 21/01/2007 17:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
hehehh smile

KRAJAN ja też dziś Roma + Benetton :>

Powodzenia piwo

bursztyk #884081 21/01/2007 18:10
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by bursztyk
hehehh smile

KRAJAN ja też dziś Roma + Benetton :>

Powodzenia piwo


Może być ciężko, bo ja też to zagrałem, a to ostatnie dwa mecze na moim kuponie.


Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
ale tu cicho frown co sadzicie dzios o climamio??? ponoc psłabione czy to prawda???

$port #903536 28/01/2007 15:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Dzisiaj zdecydowałem się na dubelek :

Roma + Benetton @1.85 bwin

Roma - Milano

Lottomatica prowadzona przez Repesę jest drużyną bardzo solidną... Prowadzona przez Chatman'a i Hawkins'a , którzy ostatnio są w znakomitej formie , są groźni dla każdego , a zwłaszcza w PallaLottomatica... W tym sezonie skład został wyjątkowo mądrze zbudowany : z jednej strony Hawkins i Chatman , z drugiej Askrabić i Bodiroga... Co ważne , ten mecz jest ważny dla Romy , ponieważ jedynie wygrana zapewni Romom grin udział w Pucharze Włoch...
Zgoła odmienne nastroje w Mediolanie... Milano po niezłym początku sezonu (mimo wszystko , głównie dobry terminarz ma wpływ na wysokie miejsce Milanu w tabeli) , wyraźnie cieniuje... Porażka we własnej hali ze Sieną , czy też sromotna porażka w Napoli (58-84) potwierdzają moją opinię... Sporo mówi się że Milano potrzebuje zmiennika dla Watsona i Blaira... testowany nie tak dawno Jurak po paru dniach został odesłany do domu... Mówi się również o słabej postawie Bulleriego , który to miał być wielkim liderem Milano , a dotychczas gra bardzo słabo...
W obydwu zespołach bez absencji...
Podsumowując , myślę że będąca w wyśmienitej formie Roma, ma przewagę nad Milano i dzisiaj będzie górą...


Benetton - Napoli

W Palaverde zagra Benetton z Napoli... Benetton w pełnym składzie , ze świetnymi Shumpertem i Lorbekiem, wracającym w dobrej formie po kontuzji Goree... Benetton również potrzebuje tego zwycięstwa by dostać się do Pucharu Włoch... Sporo mówi się we Włoszech o możliwym układzie między oboma klubami.. grin Otóż Napoli miałoby odpuścić mecz w lidze , w zamian za odpuszczenie meczu w Eurolidze przez Benetton, wówczas Benetton zagra w Pucharze Włoch , a Napoli będzie miało zapewnione TOP16... zresztą mówiąc o odpuszczaniu , warto przypomnieć sobie również pierwszy mecz w Eurolidze tych ekip (wtedy Napoli zwyciężyło w Treviso, długo nie chciałem wierzyć w spisek grin ale jednak jest to bardzo bardzo możliwe...)

Są to 2 mecze ważne dla ekip które wybrałem , w dodatku grają one we własnych halach...

Benetton + Roma @1.85 8/10

Powodzenia!

bursztyk #903759 28/01/2007 16:39
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
ja tak sobie mysle o udine,nei jest to typ ani nic poki co,ani jeszce nie wiem czy zagram,typowe rozważania.Nic nie wygrali do tej pory chyba na wyjezdzie....Ale ostatni bdb mecz z climamio,co prawda było dużo trójek z ich strony,co nie zdarza sie żadnemu zespołowi za często,ale zawsze ,było to wazne dla morale.
kurs 2.35 kusi mnie ,tak na przełamanie delikatnie puścić.
Jacob Jaacks i mutombo nie zagrają dla udine i ogólnie plusów zdaje sienie mieć taki zakład wogóle laugh ale jednak kusiii

Kacpro #905045 28/01/2007 21:10
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
fart że nie zagrałem tego udine laugh

Kacpro #924112 02/02/2007 22:43
Dołączył: Jan 2007
Posty: 742
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 742
siena - bipop 1 1,10
Czy siena bedzie grala pelnym skladem?
Jak mozna to poprosze o ocene tego meczu poniewaz nie orintuje sie za bardzo z jezyka wloskiego wiec na stronce sieny niewiele wyczytam.:)
POzdrawiam

kudzior #988754 24/02/2007 22:09
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Czy ktos moglby podzielic sie informacja dot. dwoch spotkań (składy, absencje, aktualna forma druzyn,itp.):

1. Climamio Bolognia-Angelica Biella
2. Eldo Napoli-Emilia Bipop Reggio

Czy śmiało mozna grac na zwycięstwo gospodarzy w obu przypadkach ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 46
V
newbie
newbie
V Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 46
11.03.2007 godz 12
*** Climamio-VidiVici Bologna ***
typ: under 160.5 (gamebookers); 161.5 (expekt)

Choc wydaje sie na pierwszy rzut oka ze graja ze soba typowo overowe druzyny to wydaje mi sie ze linia na ten mecz jest ustawiona jednak za wysoko. Nie pierwszy raz kursy linie w meczu VidiVici sa ustawiane na tak wysokim poziomie przeciwko druzynom grajacy ofensywny basket, co w wiekszosci przypadkow okazywalo sie bledem (Orlando, Udine, Napolo, Biella, Armani) I nie pierwszy raz korzystam z takiej okazji. Dlaczego gram w tym meczu under?
1) to sa derby, czyli bedzie walka, nie ma mowy o odpuszczeniu, braku zaangazowania, latwych pozycjach rzutowych;
2) ostatnie spotkanie miedzy nimi: 64-60, bardzo niski wynik
3) dwie bardzo wyrownane druzyny, wiec watpie zeby jedna z nich miala odskoczyc na jakas wieksza roznice punktow, stad przewiduje szanowanie pilki i wolne, dokladne akcje - napewno VidiVici nie pozwoli sobie na radosny basket, bo zdaja sobie sprawe ze taka wymiana ciosow moze sie dla nich skonczyc niedobrze;
4) wypowiedzi trenera VidiVici Markovskiego: 'Limitare le loro triple e sfruttare la panchina lunga' - ograniczyc ich rzuty za trzy i wykorzystac dluga lawke: interepretuje to jako zapowiedz zneutralizowania najgrozniejszej broni Climamio czyli celnych rzutow za 3 a jezeli w tym meczu bedzie malo trojek to nie widze szans dla overa;

Jedyna moja watpliwosc budzi mozliwosc dogrywki i duzej liczby fauli (szczegolnie w koncowce), co automatycznie stwarza mozliwosc latwych punktow z linii rzutow wolnych. Tym niemniej jednak gram undera i wydaje mi sie ze wynik w granicach 150 punktow to naprawde max w tym meczu.



Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1