|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Widzę że każdy ma swojego najlepszego bramkarza świata  Dla mnie najlepszy jest wciąż Hasek ! Co do dzisiejszej nocy to dostałem niezłe baty: grałem Anaheim, Buffalo i porażkę Vancouver...Anaheim najbardziej mnie rozczarowało 4 porażka z rzędu takiego zespołu, kontuzje nie usprawiedliwiają 4 porażek z rzędu. Orki już mnie wkurzają bardzo bardzo bardzo, a teraz słabiutkie Pantery przeciwko nim..eh może ta nocka będzie lepsza ... oby
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Kurde przegapiłem mecz Philadelphii :/ Chciałem zagrać progresje na ich porażkę, a tu już mecz rozegrany...eh to 4-3 dla Bostonu Trudny mecz do dla mnie to Carolina - Islanders. Pierwsi 3 x lost, drudzy 5 x lost. Mam w progresji Caroline, a Islanders grają coraz lepiej, no i kiedyś muszą wygrać...mam nadzieje że następnym razem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255 |
Calgary - Dallas UNDER 5 Dla gospodarzy w bramce ponownie wystąpi Fin Mika Kiprusoff (2.37, 4 SO). Dla gości bronił dziś będzie Marty Turco (2.19 GAA, 4 SO). Obydwu Panów nie trzeba przedstawiać - ligowa czołówka. W pełni ufam obydwu i naprawdę żadko mnie zawodzą. Dodatkowo gospodarze bez lidera zespołu i najlepszego strzelca Jarome Iginli (23 gole i 30 asyst). Dla gości w dalszym ciągu nie zagrają Modano, Lindros, Ott i Morrow. Obydwie drużyny grają solidnie w lini defensywnej i mają doskonałych bramkarzy w świetnej formie - cóż innego grać tu jeśli nie under? Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Wreszcie super nocka...po koszmarnej wczorajszej dziś dla mnie rewelacja. Buffalo i Carolina wygrały wreszcie, i skończyły mi progresje. Calgary też.  Dziś w nocy znowu duża dawka meczów. Ja postawie na pewno na porażkę Kojotów!. Mimo że Chicago przegrało w kiepskim stylu wczoraj z Neshvile, to argumentem dla mnie jest 5 kolejnych zwycięstw Phoenix! Wcześniej najdłuższa ich passa to 3 WIN, teraz mają 5! Myślę że w najbliższych 2 meczach ta passa się skończy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982 |
Jedyne pocieszenie upatruje w tym że Dallas też bez czołowych graczy a do bramki Płomieni wraca (prawdopodobnie najlepszy bramkarz swiata) Miikka Kiprusoff. Wielcy mają z reguły wielkie powroty. Calgary 1.80 (Ot+SO)  Miikka, Miikka i jeszcze raz Kiprusoff !!! Wspaniale zagrał fiński bramkarz. Mecz cały czas na styku i dopiero 2 minuty 17 sekund przed końcem trzeciej tercji bramka na 3-2. Potem jeszcze formalność- empty neter Tanguaya (cios dla tych co grali under). Nie wiem czy Calgary pędzi teraz bez maszynisty i czy w związku z tym wokolei sie w najbliższym czasie, ale ciesze sie, że ja tym pociągiem nigdzie już jechać nie musze. pozdrawiam [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Witam! Wczorajszą noc odpuściłem i może nawet lepiej, bo nie miałem twórczej weny. Dziś tylko to:
Chicago-Phoenix 1 (OT+SH) 1.91 4j. B&W Chicago-Phoenix under 5,5 1.91 3j. B&W Co do zwycięzcy to upatruje w nim drużynę gospodarzy. Dwie ostatnie przegrane na własnym lodzie, w tym z Nashville prawie pogrom. Czas troche powalczyć a tego Jastrzębiom chyba nie można w tym sezonie odmówić. Under dlatego, że widzę tu raczej zacięte spotkanie a i historia pojedynków tych drużyn na lodzie w Chicago także za tą opcją "przemawia"...
Ottawa-Philadelphia over 6 1.95 2j. B&W Pittsburgh-TBL over 6 1.83 3j. B&W
Ostatnio: 5-1 (+8,69j.) Stan: 212W-256L-6 (+83,56j.)
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36 |
Witam Nhl jest bardzo specyficzną ligą. Jak dla mnie trzeba zęby na niej zjeść jak Lemex żeby w dłuższym czasie zarabiać. Większość tu osób gra progresje licząc na brak seri win/lose jakiejś drużyny. Ja za drobne pieniążki testuje na amerykańskich bukach czy kursy na dogi nie są zawyzane narazie po 39 typach wygląda to następująco: 39 typów zagranych na same Dogi w systemie moneyline kazdy po 5 j zagrano za 195j wygrano 232j zysk 37j yield1=18,97% yield2=15,94% Podałem 2 typy yieldu gdzie 1 liczony jest zysk tzw od dołu czyli od zainwestowanej kasy a yield 2 jest zuyskiem od góry czyli od wygranej kasy. Będe to testował na płaskiej stawce 5 j do konca sezonu i zobaczymy czy bulmacherzy przeszacowują kursy na faworytów czy nie. Ja myśle że jak tak to minimalnie więc płakanie że faworyt po kursie 1,95 nie wszedł jest troszke bez sensu bo ten faworyt ma 50% prawdopodobieństwo na wejscie. Pozdrawiam i życze wygranych oraz remisu SJS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
od kiedy przeprowadzasz test ?
jak rozumiem grasz na wszystkie dogi ? czy wybierasz sobie stpotkania ( jezeli tak to w jaki sposób ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Panowie, moim skromnym zdaniem, osoby mało doświadczonej w NHL (hahahahahaha), proponuję nie używać określenia faworyt i będzie po kłopocie.
Vancouver-Florida Skusił mnie kurs na ten mecz, bo we wcześniejszych rozważaniach nie zakładałem, że będzie ponad 2,0. Orki punktują od 6 spotkań i wierząc w "spiskową teorię dziejów", teraz powinni lada moment przegrać i to najlepiej z rywalem dużo słabszym i najlepiej z innej Konferencji, aby w wyniku swego braku zaangażowania nie wzmacniać rywali do "8". Florida spełnia wszystkie takie wymagania, aby ograć Vancouver, który czeka jeszcze derbowy mecz z Minnesotą i potem sesja wyjazdowa do:Toronto, Montrealu, Ottawy i Buffalo. Pantery kończą wizytę w Kanadzie i urwały punkt Płomieniom w OT, a w Edmonton dostali lanie 1:4. Czyż Orki, które przewodzą najrówniejszej chyba Dywizji nie sprostają Floridzie? Czyż Orki, które po dogrywkach pokonały u siebie 4:3 Carolinę i 3:2 Washington, maja wystąpić w roli dostarczyciela horrorów własnym kibicom? Ekipy z Southeast Division rozegrały w Northwest Division 14 spotkań z czego 2 mecze wygrał Washington(5:3 z Colorado i 4:2 z Calgary) i Tampa wygrała w Minnesocie 3:2. W dogrywkach przegrały Carolina(z Orkami 4:3), Washington(po 3:2 z Orkami i Dzikusami), oraz wspomniana wcześniej Florida w Calgary 5:4. Wynika z tego, że jednak ekipy z Zachodu w tej fazie rozgrywek lepiej radziły sobie z rywalami ze Wschodu. Zaufam Zachodowi, bo jednak w mojej opinii więcej dobrego płynie z Zachodu niż ze Wschodu, z którego nawet wiatr nie wróży nic dobrego. Typ:1 Over 5.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36 |
Witam Baqu test robie od 02-01-2006 i gram wszystkie dogi. Będe go prowadził do końca sezonu zasadniczego żeby mieć jakąś próbę większej ilości typów. Narazie wyniki moim zdaniem są świetne ale poszło za mało meczy. Pozatym takie perełki jak win columbus u kaczorów pieknie zwiekszają zysk. Lemex własnie dlatego że w nhl druzyny typowane przez bukmacherów na faworytów przegrywają postanowiłem spróbować sprawdzić jak jest z szacowaniem szans przez buków. A robie to w jaskini lwa czyli u buków amerykanskich którzy powinni najlepiej szacować kursy wydażeń. Co do meczu Vancouver-Florida to zgodze się z lemexem ze warto dać 1 pozatym u buków popularnych ze wzgledu na progresje na lose Vancouver kurs moze być naprawdę smakowity.
Pozdrawiam Mirek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 138 |
lepiej późno niż wcale.. mój debiut w tym dziale Anaheim Ducks - Detroit Red Wings 1 @2 + under 6 @1.67 Kaczory, mimo, że są liderem Western Conference od kilku spotkań nie grają na poziomie adekwatnym do zajmowanej pozycji. 5 porażek w ostatnich 6 meczach. W ostatnim meczu z Columbus wydawało się już, że zażegnali kryzys, gdy po 2 tercji schodzili z lodowiska prowadząc 2-0. Jednak w ostatnich 20 minutach goście zdemolowali defensywę Kaczek wygrywając 3 tercję aż 4-1 [mimo, że Anaheim prowadziło już 3-0] :shock: Można to oczywiście usprawiedliwiać kontuzjami 2 podstawowych bramkarzy, ale bądź co bądź.. nie przegrywa się wygranego już meczu i to tracąc 3 bramki w odstępie 2,5 minuty. Dzisiaj we własnej hali podejmują Detroit Red Wings, którzy również mają złą passę.. Porażki 4-6 z San Jose Sharks i 2-4 z LA Kings [obydwie na wyjazdach] nie nastrajają pozytywnie ich kibiców. Na pewno będą zdeterminowani, ale w Anaheim gospodarze radzą sobie wybornie z Detroit. Na ostatnie 8 meczy ulegli im tylko raz. Ducks w domu 15-3-4, a ich rywale z Detroit na wyjazdach słabo 11-8-2. Goście legitymują się najlepszą obroną w lidze [stracili do tej pory zaledwie 98 bramek, co daje średnią 2,4 bramki na mecz], gospodarze drugi najlepszy atak w lidze [147 bramek i średnia 3,5 bramki na spotkanie]. Myślę, że Selanne i spółka staną na wysokości zadania i wygrają ten mecz. O under 6 bramki jestem spokojny. Taki wynik w konfrontacji między tymi zespołami zdarza się bardzo bardzo rzadko, a w obecnej dyspozycji jest wręcz prawie niemożliwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255 |
Ottawa - Philaelphia OVER 6 Dla gospodarzy bronił będzie Szwajcar Martin Gerber (3.29 GAA). Dla gości Fin Antero Nittymaki (3.28 GAA). Mamy tutaj dwóch zupełnie przeciętnych bramkarzy, który dosyć często przytrafiają się wpadki. Sens grają przed własną publicznością bardzo ofensywnie i dużo atakują - z jednej strony powinni strzelić kilka bramek - z drugiej zaś jest to spora szansa dla gości na dołożenie kilku trafień, tymbardziej, że tak jak pisałem wcześniej Ottawa nie ma najlepszego bramkarza. Sądze, że w tym spotkaniu padnie więcej niż 6 bramek i tak też zdecydowałem się zagrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255 |
Montreal - New Jersey UNDER 5,5 W bramce gospodarzy stanie dziś Francuz Cristobal Huer (2.45 GAA, 2 SO). Dla gości ponownie bronił będzie niesamowity Martin Brodeur (2.12 GAA, 6 SO). Brodeur wraca do swojej rodzinnej wiadomości - w starciach z Canadiens radzi sobie po prostu fenomenalnie (1.77 GAA w 48 spotkaniach!). Devils i Canadiens w tym sezonie grali ze sobą dwukrotnie, dwa razy padł wynik underowy (1:2, 1:2OT). Obydwie drużyny mają bardzo mocnych bramkarzy i lubią grę defensywną stąd zdecydował się postawić tutaj na undera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 117 |
Witam Montreal-New Jersey 1 2.40 Montreal wczoraj przegrał z Rangersami po nerwowym meczu, w którym wynik do końca sie ważył.Niestety David Aebischer jest bez formy. Dziś ma bronić Huet i w tym upatruje szanse że Montreal wygra. Poza tym stawiam na Detrot w starciu z Anaheim, które z Bryzgalovem w bramce to inny zespól.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Dziś myślę że warto zacząć grać progresje na porażkę Pingwinów. Penguins mają serię 3 zwycięstw z rzędu - wcześniej 5x Lost - 5 x Win i 3x Lost.
Wniosek jest jeden. Pingwiny grają seriami. Mimo super ataku z Crosbym i Małkinem, mają bardzo przeciętną defensywę, więc przewiduje w najbliższych 2 meczach porażkę, tym bardziej że grają z nieobliczalną Tampą 2 razy z rzędu, raz u siebie raz na wyjeździe.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
witam tommego lee śledzisz jeszcze remisy rekinów ? osobiście najbardziej nie lubię "seryjnych drużyn" - można się szybko wyłożyć - jak miałbym coś wrzucić to progresję na lose dom orek - mają już serię 6 bez wtopy a to jak na nich dużo .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Witam - dawno mnie nie było, chyba z półtora miesiąca, ale postanowiłem zawitać. NHL już w pełnym gazie i zaczyna robić się coraz ciekawiej. Na forum też parę zmian dostrzegam.
Co dzisiaj? Na razie tylko mecze że tak powiem popołudniowe:
Linie na bramki proponwane przez buki (w nawiasie moje własne)
Ottawa-Philadelphia 6 (6,5) Montreal-NJ Devils 5,5 (5,5) Chicago-Phoenix 5,5 (4,5)
Typy: (w nawiasie bramkarze) 1. Ottawa-Philadelphia over 6 1,95 Bwin 4/10 (Gerber-Niitymaki) 2. Chicago-Phoenix under 5,5 1,91 Bwin 7/10 (Khabibulin-Joseph/Tellqvist)
Z 1x2 NJ Devils i Philadelphia MoneyLine wydają mi się wartościowe przy tych kursach jakie mamy.
Bilans: 35-25-5 +11,89
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
generalnie nie gram zakładów under/over - ale doradzam koledze grać over - u buków tam gdzie wynik liczy się z dogrywką( 10 bet,gamebookers ) a under tam gdzie bez dogrywki ( bwin , expekt,betgun) pozdro , życzę wygranych - ta ottawa podoba mi się na dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Masz całkowitą rację, pamiętam o tym, ale coś mi nie wchodziła ofera GB jak pisałem ten post. Buki jednak też to uwzględniają i z reguły tam gdzie nie wliczają dogrywki kursy są odpowiednio wyższe/niższe.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Z wieczornych: Linie (w nawiasie własne)
Pittsburgh-Tampa Bay 6 (6,5) Anaheim-Detroit 6 (6,5) Vancouver-Florida 5,5 (?)
Z reguły nie ruszam meczy między konferencjami
Typy:
1. Pittsburgh-Tampa Bay over 6 1,75 5/10 GB (Fleury-Holmqvist) 2. Anaheim-Detroit over 6 2,29 5/10 GB (Bryzgalov-Hasek)
Bilans: 36-26-5 +8,69
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|