|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
pisalem ze chodzi o zagraniczna piosenke  odnosnie tej piosenki z dziecmi moze to Daz Sampson - Tennage life
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
pisalem ze chodzi o zagraniczna piosenke  odnosnie tej piosenki z dziecmi moze to Daz Sampson - Tennage life 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
kojarzy moze ktos teledysk w ktorym wokalistka w krotkich,czarnych włosach, z tatuazem na lewym ramieniu jedzie czerwonym cabrio przez pustynie(czy cos takiego)  chyba juz namierzylem wokalistke- jest nia chyba Lene Marlin, ale tytulu utworu nie znalazlem jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Radek, muszę cię uświadomić. To jest naprawdę powód do wstydu  Popsułeś mi cały wieczór przez to :/ Zamknąłem się w sobie i mam problemy z określeniem własnej osobowości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Radek, muszę cię uświadomić. To jest naprawdę powód do wstydu  Popsułeś mi cały wieczór przez to :/ Zamknąłem się w sobie i mam problemy z określeniem własnej osobowości  ja tez wole posłuchac sobie seksownych kobiecych głosów Nelly Furtado , Nicole czy Beyonce albo Kate Ryan  albo Stereolize  jeden z jej tekstów "Nie potrzebuje Twojego przypominającego ser rozumu. Po prostu kocham twoje zwinne mięsko Pieprz mnie i jedz moje gówno I bądź pierwszy na mojej liście frajerów" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Hej szukam takich kawalkow ,gdyby ktos cos mial bylbym wdzieczny : Wet fingers - Hifi superstar mp3. J.Timberlake - Let me talk to you mp3. Akon feat S.Dogg - I wanna love you mp3. Fedde le grand - Put your hands up for detroit mp3. David guetta vs The egg - Dont let me go mp3. Fergie - Fergalicious mp3. Dzieki jakby ktos posiadal wyzej wymienione kawalki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Szukam jednego kawalka:
Eric Clapton - Tears In Heaven
ma ktos ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
poszukuje sciezki z Pulp Fiction
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
poszukuje sciezki z Pulp Fiction prawdopodobnie posiadam takowa, zaraz spakuje i zuploaduje powinna byc jeszcze dzis na serverze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Poszukuję tego kawałka
Megara vs Dj Lee - Outside world
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
poszukuje sciezki z Pulp Fiction prawdopodobnie posiadam takowa, zaraz spakuje i zuploaduje powinna byc jeszcze dzis na serverze tepsa przyspieszyla neostrade wiec wszystko chodzi dwa razy wolniej, dzis nie dam rady tego zrobic ale do jutrzejszego popoludnia powinno byc gotowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
poszukuje sciezki z Pulp Fiction prawdopodobnie posiadam takowa, zaraz spakuje i zuploaduje powinna byc jeszcze dzis na serverze tepsa przyspieszyla neostrade wiec wszystko chodzi dwa razy wolniej, dzis nie dam rady tego zrobic ale do jutrzejszego popoludnia powinno byc gotowe spoko, poczekam dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846 |
poszukuje: Eminem, 50 Cent, Lloyd Banks - "You Don't Know"pewnie wszyscy to maja tylko ja nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
poszukuje sciezki z Pulp Fiction prawdopodobnie posiadam takowa, zaraz spakuje i zuploaduje powinna byc jeszcze dzis na serverze tepsa przyspieszyla neostrade wiec wszystko chodzi dwa razy wolniej, dzis nie dam rady tego zrobic ale do jutrzejszego popoludnia powinno byc gotowe spoko, poczekam dzieki http://rapidshare.com/files/10921651/Pulp_Fiction.rar.htmlnie wiem czy to o to chodzilo ale tylko to mialem (16 utworow)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
Poszukuje: Pakito - "Online Alert" z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Dzięki Kylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Poszukuje: Pakito - "Online Alert" z góry dzięki. Wczesniej podawalem link do calego albumu - tam jest ten utwor.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Now That We Are Free-Gladiator & Izzu
posiada ktos ta nute?? na bearsharze nie znajduje :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|