|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ja dostałem "Cappo di tutti typeri" - Dziękuję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Ja rowniez pustki w skrzynce pocztowej ale mozliwe ze poszla na adres zamieszkania bo Krakowski wprowadzilem dopiero w dniu turnieju. Trzeba bedzie zadzwonic do domownikow zeby sprawdzili skrzynke w moim mieszkaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Ja dostalem z Ezechielem,podziekowal  kolejna czarna koszulka do kolekcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Mam pytanie odnośnie tych ticketów z Freerola dla Polaków. Czy istnieje jakiś deadline, do którego należy go wykorzystać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547 |
Tak jest nie wiem ile czasu dokladnie zaloguj sie na stronke wejdz w moje konto->moje turnieje i tam masz date do ktorego trzeba go wykorzystac to jest pare miesiecy przynajmniej gdy ja wygralem ostatnio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Cappo di tutti typeri doszła. Heh, trochę za duża jest, ale sam taką chciałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
No to chyba tylko ja zostałem bez koszulki - może w domu czeka na mnie awizo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
ja tez nie dostalem koszulki :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Juz mam Ezechiela jest super dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
do mnie tez w koncu dotarła, dzieki !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
No to teraz chyba naprawdę zostałem sam bez koszulki  Powlokę się jeszcze dzisiaj na pocztę może listonoszowi nie chciało się awiza zostawić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547 |
Czyzby jutro turniej tylko dla polakow na betssonie bo mam jakis niezidentyfikowany ticket o wartosci 0+0$ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
no własnie też widziałem tego ticketa na swoim koncie i nie czaje bazy  fajnie jakby jutro był ten turniejek , ale to pewnie juz wcześniej Milo by o tym poinformował. Ale chętnie bym sobie zagrał. A gdyby był on faktycznie turek "tylko dla Polaków" to juz w ogóle gitarka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547 |
A ja juz swoj ticket zidentyfikowalem  Nie to nie tur dla polakow to tur z wpisowym 10+1 S&G lub inny, ale dziwne nie do kazdego turku mozna go uzyc  pewnie wydam go na dzisiejszy royal z pula 15 000$ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Ja tez mam jakis ticket wazny do 15 wiec mzoe ten turniej dla Polaków bedzie w ponedzialek bo juz raz tak bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Romus bilet o wartosci 0 wydasz na turniej z wpisowym na jakas kwote?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547 |
Data ważności: Wartość Opis Nastepny 2007-01-15 01:00 0.00 USD RM Ticket to USD RM $0 + $0 (Freeroll) Następne dostępne turnieje Sam sie dziwie cHaBeR ale ide tam gdzie mam niebieska strzaleczke  . To prawdopodobnie nagroda za lige, a moze sie myle 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
raczej na pewno - przecież zająłeś trzecie miejsce, a za to był ticket ja też dziś dostałem - ten za 20$ spieniężyłem na headsup, a za ten za 10 zagrałem turniej, ale bez powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Ja też mam taki jak Romuś a nigdzie nie mogę się dostać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547 |
Jakis problem jest bo mi tez strzaleczki znikaly  Wyrejestrowalem sie przerazony patrze, ze juz mi zostaly tylko 2 strzaleczki  Rejestruje sie jeszcze raz do tego samego turka i mi pisze, ze mam niewykorzystany bilet czy chcem wykorzystac wybierasz yes  i kasy na koncie nie ubywa wiec poprobuj 
|
|
|
Link skopiowany do schowka