|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
[ Linked Image] --- Strona głowna - www.plk.pl [ plk.pl] --- [ Linked Image] Zapraszam :PIWO:
Last edited by tomo; 22/01/2007 22:07.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Powiem Wam szczerze ze totalnie nie mam pomyslu na ta kolejke  Jakie dziwne te mecze patrzac pod katem bukmacherskim. Kursy na faworytow nie zachwycaja szczerze mowiac, linie ustawione bardzo umiejetnie i ciezko sie wstrzelic z u/o, hanicapy tez duze... cholera wie co dac. Gralbym Polpharme w GB @ 1.33, ale kurs nie zachwyca, a poza tym Kager to taka druzyna co zawsze chetnie zrobi jakiegos psikusa w lidze i wygra pomimo ze nie jest faworytem. Niby Czarni tez powinni ograc Polonie bezproblemowo, bo na swojej hali sa naprawde bardzo mocni, ale zespol ze Stolicy Polski wzmocnil sie a Czarni jakby troche spuscili z tonu i sam nie wiem czy ich grac. Turów - Stal dla mnie no bet pod kazdym wzgledem. Slask - Polpak, tez moze byc pod gorke. Niby Slask gra bardzo dobrze taktycznie, a swoja obrona tydzien temu zniszczyl wrecz Turow, ale Polpak tez potrafi grac - prosze mi wierzyc ze drugiego tak slabego meczu jak z Unia chyba juz nie zagraja, nie mozna miec dwoch pod rzad tak slabych meczy pod wzgledem skutecznosci z gry, a jak Polpakowi bedzie pilka siedziala to moze byc ciezko dla Slaska... kurs tez nie zachwyca... lini niebezpiczena. Sam juz nie wiem... Na Znicz kurs do dupy jednym slowem. Liczylem chociaz na jakies 1.2 a tu mizeria... Prokom tez sami wiemy jak traktuje lige i czy po zmiazdzeniu Kageru bedzie im sie chcialo grac na 100% przeciwko Kotwie, z ktora to i tak juz dostali w ciry w tym seoznie. Nie mowie ze Prokom przegra bo to chyba niemozliwe, ale czy pokryje handi tu bym polemizowal. Kotwica ma przyzwoite wyjazdy calkiem, zagra bez presi, a na dodatek Chudeusz mial troche czasu by poznac chlopakow i wniesc do zespolu swoja wlasna koncepcje gry. Przegladam wlasnie oferte z Toto - Mixa, bo ustawili nawet znosne pary w tym tygodniu. I tak - wybralbym Kadziulisa w parze z Harringtonem, ktory ostatnio nie ma najlepszej formy. Owszem, uspokaja gre, ma dobry rzut, ale nie punktuje ostatnio, skupia sie glownie na asystowaniu kolegom z zespolu. Co innego Kadziu ktory jest jednym z czolowych strzelcow zespolu. Moze wziac ciezar zdobywania punktow w tym meczu, bo Pettway bedzie mial na drodze na do kosza dwoch dobrze uzupelniajacych sie zawodnikow - Okafora i Ercegovicia. Kadziulis w Mixie po 2.25 nie wyglada zle generalnie. Moze sprobowac. Podobna sytuacja ma miejsce w meczu Prokom - Kotwica. Arabas do superstrzelb nigdy nie nalezal, a w parze z Dalmau wedlug mnie stoi na straconej pozycji. Przy zalozeniu ze obydwa zespolu skupia sie glownie na ofensywie, to Dalmau moze sporo narzucac. Kurs 1.55 w Mixie. Dunn - Walker tez mozna zagrac na 2, po kursie 1.65. Dunn juz nie jest taki straszny jak go maluja. Wiadomo ze Walker to jedna z trzech strzelb Polonii, zawsze na przyzwoitym poziomie punktowym, czego nie moge powiedziec o Walkerze. Nprawde ciezko powiedziec Panowie. Dziwna kolejka jak juz wyzej wspominalem i trudno cos wybrac. Te pary kto lepszy, to tez na dwoje babka wrozyla. Wiadomo jak to jest. Pozdrawiam i mam nadzieje ze moze Wy cos fajnego wybierzecie  :PIWO: Wojtek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Naprawde ciezko ustawione linie. Natomiast Twoja propozycja na Walkera wydaje mi sie bardzo ciekawa, ale sprawdze jeszcze jak tam jego zdrowko u ziomkow z Wawy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
shane co do prokomu to ja spodziewam sie pogromu kotwa zagra w tym samym skladzie co ostatnio wiec poza bigusem pod koszem dziura a ze "polak " nordgaard jest kontuzjowany wiec dluzej beda musieli grac wojcik i dylewicz wiec prokom zdominuje deske jak hamilton " zaopiekuje sie" hughesem to pogrom kotwy bardzo realny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
zgadzam się z przedmówcami - wyjątkowo ciężka kolejka. Prokom w zasadzie pewniak, ale kurs tragedia, a handi... chyba wejdzie, ale ja tego nie gram. Śląsk wygra z Polpakiem (nawet się wybieram na mecz) tylko też kurs mizerny, a linia bardzo niska.... mecz na pewno bedzie underowy, ale czy aż tak? Moim zdaniem też nie do grania. Polpharma u siebie powinna wygrać z Kagerem, ale kurs 1,3 też nie zachęca, Kager aż tak słaby nie jest a Polpharmie zdarzają sie wpadki. \ Chciałem grać over w meczy Polpharma-Kager, ale linia wysoka... imo wszystko powinna wejść i to chyba jedyny w miarę rozsądny typ na tą kolejkę (ale small stake)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Występ Tima Kisnera w meczu Śląsk - Polpak stoi pod znakiem zapytania. Podczas treningu podkręcił kostkę. Zdarza mu się to już drugi raz w ciągu tygodnia. Taki sam problem spotkał go przed spotkaniem z Turowem. Jeśli wystąpi na pewno nie będzie w 100% sprawny.
Mimo wszystko uważam, że Polpak nie ma czego szukać we Wrocławiu, chodz kursy na pewno nie zachęcają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
EC Slupsk - Polonia 2 4.15 stawka 1/10
in plus
-Slaba forma Energii -Gdzies musi byc dzisiaj niespodzianka -Polonia wzmocniona 2 nowymi zawodnikami(chociaz czy Szybilla to wzmocnienie?) -Gra Poloni wyglada tak...''robta co chceta'' no i jak bedzie ta szalona gra wychodzic no to wygrywaja(prokom)
in minus
-Presja na Czarnych aby wygrywac po ostatnich nie zadowalajacych wynikach -Poukladana gra...bynajmniej bardziej niz w Polonii -Dom -Badz co badz dluzsza lawka
Ale za mala stawke ...w celu znalezienia zonka na dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No i pojechalem do Toto - Mixa cos obstawic. Na dzis zdecydowalem sie na Znicz z handicapem. Sam nie wiem czemu, ale mysle ze w koncu zespol z Jaroslawia musi sie przełamac i pokazac ze sa w stanie wygrac zdecydowana roznica punktow. Dzis jest do tego odpowiedni mecz. Unia nadal nie prezentuje nic ciekawego. To ze dlugo stawiali opor Polpakowi wynikalo ze zagrali chyba na 110% swoich mozliwosci, a takze slabej skutecznosci z gry druzyny ze Swiecia. Handicap jest wysoki bo musza wygrac minimum 13 pkt, ale chyba zadanie jest do zrobienia. Licze na dobre spotkanie Ibrahima, ktory bedzie chcial pokazac ze oddanie go do Znicza nie bylo dobrym posunieciem wlodarzy "Jaskołek". Kurs na Znicz z handi to tradycyjnie 1.90  Do tego dodalem z dzisiejszych meczy (a w zasadzie par zawodnikow) Kadziulisa i Walkera o ktorych pisalem w moim wczesniejszym poscie. Kupon wcale nie stoi na straconej pozycji, ale chyba tylko ostre strzelanie w Starogardzie mnie uratuje i gra zespolowa Grega Harringtona. Niech go Crowe czesto zastepuje  Co do jutrzejszych meczy to zgadzam sie z jarko 33. Typ na Prokom z handi wyglada bardzo rozsadnie, a na pewno lepiej niz pozostaje mecze na jutro. Czarni mi cuchnac zacietym meczem, tak samo mecz Slaska... :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
unia dzis zagra oslabiona w zniczu niema 1 rozgrywajacego moliny 2 rozgrywajacego malesevica wysokiego vukcevica pod koszem w skladzie sa 4 juniorzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ja bym tak nie szalał z handi na Znicza Shane  Choć oczywiscie chciałbym aby wygrali jak najbardziej zdecydowanie i pewnie. Dziś rozmawiałem z kolega, z kolei dobrym kumplem gracza Unii. Przyjechali podobno bardzo zmobilizowani gdyz $ ma byc do odbioru za  nawet nie wiadomo ktory rok. Oby Znicz wygral ale czy wygra i pokryje handi to nie wiem .. Ja bym tego nie brał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No i Znicz z handi wszedl bez problemow. Szkoda reszty typow. Pare z mojej strony kompletnie nie trafione. Mowilem juz kiedys ze to loteria, a skusilem sie na to tylko i wylacznie ze juz chyba naprawde nie mialem co grac... :| Dalem na Walkera i Kadziulisa, a Ci Panowie jak na zlosc zanotowali przerazliwie niska skutecznosc z gry. No coz. Jak pech to pech. Co ja za to moge. Dobrze ze nie tykalem Polpharmy. Bo byl under jak rozniez zwyciestwo Kageru - ten mecz mi smierdzial od poczatku, a jak sie okazalo ten smrod byl prawdziwy  Jutro puszcze jako single Prokom z handi, a takze Dalmau - Arabas na 1 @ 1.55 chyba. Nic innego do glowy mi nie przychodzi... :| Pozdrawiam :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nie wierzyłem do końca ze Znicz wygra tak łatwo z handi, w szczególnosci po tym co dziś usłyszałem  Ale cieszy oczywiście okazale zwycięstwo lokalnej drużyny  Na jutro chyba tez zagram singlem Prokom, ten team w ostatnich latach działa jak magnes i na mnie chyba też tak podziałał. @Shane - a kto pisał ze juz nigdy pojedynków kto lepszy z dwójki graczy ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
@Shane - a kto pisał ze juz nigdy pojedynków kto lepszy z dwójki graczy ??  Masz racje! Nie tykam tego! Dzieki za kopa w dupe, czasami tak trzeba! :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 742
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 742 |
Prokom - Kotwica (+13) typ 1 - czy to jest pewniak? Co Myślicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Prokom - Kotwica (+13) typ 1 - czy to jest pewniak? Co Myślicie?  idz do jakiegos "ziemniaka" tam siedza przy stoliku eksperci z ołówkami oni ci odpowiedzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
witam... dzis mecz BOT Turów - Gipsar Stal moim zdaniem pewna wygrana Turowa po ostatniej zaciete walce na slasku przegrali , czas na pokazanie sie z nieco lepszej strony przed wlasna publicznascia! kurd 1,3 nie zachecajacy ale mysle ze na podwyzszenie kursu w sam raz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No ja takiego meczu jak Turow - Stal po kursie 1.30 za nic bym nie dotykal...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
No ja takiego meczu jak Turow - Stal po kursie 1.30 za nic bym nie dotykal... Shane witaj  ja dlatego zastanawiam sie nad Stalowka +7 w totomixie po kursie 1.9 czemu nie  oraz mysle nad overkiem moze chodz tu duzo do myslenia mi to daje ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Dla mnie w tym meczu moze zdarzyc sie wszystko. Moze wygrac Stal, moze wygrac Turow. Turow moze rozniesc Stal 20 pkt, jak rowniez przegrac 10 pkt. Cholera wie.
Tak samo over/under. Turow obrone ma zajebista, ale w meczu Stal - Polpak druzyna z Osw zabila Polpak wlasnie defensywa.
Ciezko stwierdzic. Moze byc over, jesli trojki beda siedziec. Dla mnie cholernie ciezki mecz. Stal chlopcami do bicia nie jest...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
to ja coś dorzucę - widzi mi się mimo wszystko overek w meczu Stali, Turów zajebista defensywa,m ale ostatnio przegral więc może troszkę zmienią styl, a Stal, jakby nie patrzeć raczej overowa, linia dosyć niska, za średnią stawkę gram + do tego Śląsk i Prokom, Idę na mecz Śląska więc postawię sobie jeszcze parę różnych zakładów żeby mi się lepiej oglądało :P, ale to jeszcze pomyślę, chciałem over w Śląsku, linia bardzo nisko, ale kurde obie drużyny ultradefensywne, a underów nie lubię grac  więc jeszcze nie wiem, może coś z H2H w toto ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|