Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#846375 09/01/2007 14:03
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Witam! Czy ma ktoś może do zaoferowania jakąś prace w Poznaniu lub okolicach trzeba sie oderwac od tej bukamcherki. Prosze priv.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 260
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 260
Gazeta do reki, ogloszenia w necie, tu nie posredniak wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
w sobotę jest dodatek z pracą w Głosie Wielkopolskim, w poniedziałek w Wyborczej.

Jaka praca Cię interesuje? Sam nic nie mam do zaoferowania, ale napiszę gdzie szukać wink

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Jest robota papierkowa.
15 zlociszy na godzine.
Praca od reki.
normalnie 5 dni w tygodniu, wolne soboty, miesiec plattnego urlopu.
Nie wymaga doswiadczenia.
Ma jeden feler, wiekszosc czasu pracy to praca na dworze
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

. Trzepanie workow po cemencie grin

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Nie chciałem zakładać nowego tematu,dlatego zapytam w tym topicu,bo sprawa jest związana z pracą.

Mam stałą pracę na cały etat.Mam jednak okazję coś dorobić na 1/2 lub 1/4 etatu.Kluczowa jest jednak sprawa-czy mój dodatkowy pracodawca musiałby płacić za mnie ZUS (tu zaznaczam że to opłaca mój podstawowy pracodawca)?Jeżeli nawet nie,to czy czy może wchodzą jakieś inne dodatkowe opłaty ze strony pracodawcy?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Biszop - to i tak niezłe to co napisałeś, bo u nas w Szczecinie większość ogłoszeń z robotą papierkową okazuje się akwizycją.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,594
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,594
Originally Posted by El Camino
Nie chciałem zakładać nowego tematu,dlatego zapytam w tym topicu,bo sprawa jest związana z pracą.

Mam stałą pracę na cały etat.Mam jednak okazję coś dorobić na 1/2 lub 1/4 etatu.Kluczowa jest jednak sprawa-czy mój dodatkowy pracodawca musiałby płacić za mnie ZUS (tu zaznaczam że to opłaca mój podstawowy pracodawca)?Jeżeli nawet nie,to czy czy może wchodzą jakieś inne dodatkowe opłaty ze strony pracodawcy?
Jeśli zatrudni Cię na ćwiartkę lub pół etatu, to będzie musiał płacić wszystkie świadczenia (ubezpieczenie społeczne, zdrowotne itd.). Będzie to w sumie korzystne dla Ciebie (dodatkowe składki na ZUS, więcej kasy do pomnażania przez OFE).

Ale możesz też powiedzieć pracodawcy, żeby zatrudnił Cię na umowę-zlecenie tongue I zaproponować mu, że że w tym momencie ponoszone przez niego koszty pracy będą niższe.

Przy kwocie 1000 zł brutto, pracując na umowę zlecenie dostaniesz 848 zł na rękę (albo nawet 905 zł, gdy w grę wchodzą prawa autorskie). Przy ćwiartce etatu - ok. 715 zł, a rzeczywiste koszty pracodawcy będą jeszcze ok. 30% wyższe...

faith #851878 11/01/2007 07:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Albo mogą "krakowskimk targiem" oszczędności pracodawcy walnąć na pół. i El Camino będzie szczęśliwszy i pracodawca.
Ale praca na umowę zlecenie ma też duuużo minusów


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, rymoholik, forty, alfa, Lukasz111, cigar), 1,926 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,293
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1