Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
Quote
Witam!
Sezony pilkarskie powoli sie zaczynają, a w temacie cisza. Ruszamy w tym sezonie, czy czekamy na powrot Pelego?

Ruszamy, (btw. chcialem Ci wyslac priva, ale sie nie dalo - masz przepelniona skrzynke). Zaoferowales rowniez pomoc, z ktorej prawdopodobnie skorzystam.
Z Pelem sytuacja jest taka, ze jest w wojsku, wiec nie bedzie sie mogl zajac liga w najblizszym sezonie. Rozgrywki poprowadzimy sami. Rozpoczna sie one w drugiej polowie wrzesnia. Na poczatku wrzesnia oglosimy zapisy.
Pele powiedzial, ze bedzie kontaktowal sie z WZB Milenium, w sprawie dalszego sponsoringu.
To chyba tyle. Do zobaczenia we wrzesniu!

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Witam. Jak bedzie potrzebna pomoc to jestem do dyspozycji.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
ja też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Witam wszystkich zagladajacych tu do dzialu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> po dlugich namyslach podaje komunikat odnosnie kolejnego sezonu rozgrywek:
KOLEJNY SEZON ROZPOCZNIE SIE W STYCZNIU



Teraz zwracam sie do osob, ktore maja "troszke" czasu i wyrazaja chec pomocy...chodzi o to aby ten dzial tak zupelnie nie spal i mam propozycje rozegrania rozgrywek pucharowych. Jesli jest ktos chetny do pomocy to bardzo prosze o kontakt po przez Prywatna Wiadomosc najpozniej do niedzieli do godziny 12, wowczas bedzie wiadomo czy mozna z "czyms" ruszyc".

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
styczen hura

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
No właśnie styczeń będzie następna edycja czy raczej można pomarzyć?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Pele gdzieś znikł laugh napisałem mu priva że mogę udzielić pomocy ale coś się nie odzywa smirk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Pele wygrzewa się się na południowo-amerykańskich plażach bawiąc się do samego rana w towarzystwie ślicznych laseczek popijając najdroższe drinki latino smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Witam wszytskich bardzo serdecznie i przepraszam za tą moja spora nieobecnosc...od razu mowie ze nie wygrzewalem sie nigdzie ;)Teraz kilka spraw odnośnie LIGI 7R. Moja propozycja wyglada następująco:

1. Nie zaczynamy w stycznu nowego sezonu ligowego!

2. Z poczatkiem lutego rozpoczynamy rozgrywki "PUCHAR 7R"

Aby rozgrywki sie rozpoczely wiadomo potrzebni sa uczesnicy i od ilosci uczestnikow zalezalaby forma rozgrwek. Na obecna chwile jestem za taka forma rozgrywek iż dzielimy wg pewnego klucza (o tym pozniej) zgloszonych uczestnikow i rozgrywamy "remisowe pojedynki" w grupach 6 osobowych kazdy z kazdym po jednym spotkaniu, z grupy wychodzi okreslona liczba graczy i gra systemem pucharowym az do finalu...

3. Rozpoczecie rozgrywk "PUCHAR 7R" to wg moich planow bylby wstep do dalszego dzialania na przyszly sezon czyli ruszenia od sierpnia/wrzesnia z kolejnym "naszym" sezonem ligowym. Temat przez dlugi okres byl "zawieszony" i wg mnie trzeba troszke rozruszac sie i na nowo przyciagnac ludzi chetnych do gry w remisy. Rozgrywki "PUCHAR 7R" nie będą mialy zadnego wpywu na podzial ligowy w nowym sezonie ktory mialby ruszyc w sierpniu/wrzesniu. W owych rozgrywkach ligowych obowiazywalby podzial na ligi tak jak zakonczylismy ostatni sezon...

4. Ten punkt jest zapewne dla wielu najwazniejszy wink "PUCHAR 7R" to czysta zabawa i gra tylko dla przyjemnosci tzn. nie bedzie zadnych nagrod. Na rozgrywki ligowe mam nadzieje ze uda sie powrocic do nagrod z poprzedniego sezonu.

5. Aby "PUCHAR 7R" ruszyl i byl sprawnie prowadzony bede potrzebowal pomocy, na obecna chwile zlosil swoja chec pomocy uzytkownik katowiczanin i jesli sa chetni do pomocy to prosze o zglaszanie sie na PW.

pozdrawiam

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, aker, burbon, forty, rafal08, JelineK, kamel, Lukasz111, betowiec, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,761 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1