Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 27 1 2 4 5 6 7 8 26 27
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
-> codziennie dzien wygladal praktycznie identycznie... po szkole... kazdy do domu, zostawic plecak... i na boisko.

-> Play-offy grane 1 na 1 z kumplem w kosza. 2 boiska... ja bylem Sonics, on Bulls. Best of seven... dla wygranego puszka Spritea, paczka Laysów... i jakas guma.

-> zapiekanki w sklepiku szkolnym.

-> guma shox. Lody tzw. "pałeczki"...po 30 groszy chyba... poezja.. hehe

-> bajki na polonii 1. Jataman, dajmos, gigi... i majteczki Anny... cubasa...gdzie boisko bylo kula... a strzal kodżiro lecial przez 2 odcinki...

-> wszelkiej masci karty NBA, naklejki pilkarskie i inne badziewia.

-> czasopisma... Kaczor Donald, Magic Basketball, Pro Basket... zawsze spieralem sie z mamą.. ze musza miec oba...a ona mowila, ze w nich to samo piszą... grin bravo sport... jak byly jakies karty... to zawsze kupowalem dwa numery... zeby miec wszystkie karty, naklejki itp.

-> ściepy na kaskade...po meczach. Chodzilo sie po osiedlu i pytalo kazdego " masz kobel ? " laugh kobel - 10groszy.

-> masa chipsów... oczywiscie nie dla samych chipsów... ale tazo.. gwiezdne wojny, pozniej pokemony.

-> granie w kosza w zimę... oczywiscie na dworze. Napierw ubijanie sniegu... zeby sie pilka lepiej odbilaja.

-> mecze tzw. "klasowe" ustawianie pozycji...wiecej niz mecze.

-> codzienne treningi...

-> Francja 98'... podobnie jak ktos wczesniej napisal..znalem wszystkich strzelców, wszystkie minuty... i czesto wieczorem... wizualizowalem sobie wszystkie bramki po kolei.

-> co 2 tygodnie mecze Bobrów Bytom... pamietam jak przyjechal Slask i dach zaczac przeciekac... laugh

->euro 96' ogladane z dziadkiem... gol Poborskiego z ćwierćfinale z Portugalią... chcialoby sie powiedziec... tak to sie wszystko zaczelo. smile...potem polfinal Anglia - Niemcy... ah wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
granie w Pegazusa, łażenie po garażach, bazy w krzakach, żuczanie kamieniami w pociągi, gokarty z desek z kółkami z łożysk, zbieranie karteczek (kiedys był na to szał), godziny w salonie gier na Metal Slugu i Mortal Kombat no i Dragonballe w tvn7 oczywiscie grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
[Linked Image]
...to nasz kumpel od milionów lat.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Jak byłem mniejszy to pamiętam, że fajne było strącanie kasztanów z drzew laugh Zawsze szukało się jakichś fajnych desek do rzucania i strącało się kasztany laugh Syf straszny po tym był całe podwórko w liściach i kasztanach.A deski latały po oknach sąsiadów laugh Fajna zabawa.A tak poza tym, to podpisuję się pod tym, co tutaj wymieniacie.U mnie było to samo.Jakbym czytał jakieś swoje wspomnienia z dzieciństwa.Kopanie w piaskownicy było dobre laugh Kopaliśmy, aż natrafiliśmy na beton smile Cała piaskownica wywrócona do góry nogami.A co do zabaw z zapałkami, to kiedyś podpaliłem śmietnik na dzielnicy laugh Straż pożarna przyjechała.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Bravo sport grin dokladnie Zabielany. Wszystkie numery mialem. naklejki, karty, plakaty - super sprawa wtedy.

w 1 podstawowki zbieralem karteczki. kurde balans to bylo 12 lat temu a doskonale to pamietam. zawsze okladka z tych notesikow byla bardziej drogocenna niz kilka karteczek hehehe (nie chodzi mi o te do segregatorow)
na moim duzym ogrodzie gralo sie w pilke, bramka byla miedzy krzakami, a mama sie zawsze za to wkurzala. potem sobie kosz kupilem i przymocowalem. raz, podobnie jak zabielany, chcialem pograc w kosza w zime. najpierw podjazd caly odniezylem a potem rzuclem wink

zbieralem tez magic basketball, potem zawodnikwo wycinalem sobie (cholera wie po co tongue ). albo kiedys mialem taki album NBA. jeszcze w 1 piatce houston barkley siekal. cala kase na te naklejki wydawalem. byly tylko w 1 kiosku na osiedlu, trzeba bylo daleko po nie isc. cieszylem sie jak glupi jak Jordana znalazlem. kazdy mi zazdroscil.

final nba chicago-utah znalem na pamiec chyba wink

na w-fie granie w mecza klasowego... tu chodzilo o cos wiecej niz wygrana. w wakacje gdy temperatura dochodzila do 30 stopniu latalem za pilka po ulicy, brudny maxymalnie, spocony, zmeczony. do 22 sie gralo, pomimo ze juz pilki nie widzialem hehe.
wyjazdy nad morze z rodzicami, mortal kombat 3 pozycja obowiazkowa - zreszta do dzis jak jestem gdzies nad morzem to w to gram. granie w pokemony na przerwach w szkole. albo stanie w kolejce do sklepiku, tylko po co by spytac sie czy ma pani cos za 20 groszy tongue

apele szkolne, spiewanie takich smiesznych piosenek. w szkole sie dentystki balem jak ognia. zawsze plakalem w podstawowce frown


Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
laugh Zbigniew laugh Jak ta bajka się nazywała? Pamiętam to laugh Dobra była.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Denver, ostatni dinozaur smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Przypomniało mi się jeszcze granie w "jedynki", czyli kopanie piłki z jednej bramki do drugiej w celu strzelenia gola przeciwnikowi.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Denver - ostatni dinozaur.

Miałem od wujka z USA deskorolkę z Denverem.

Przypomniało mi się zbieranie kasztanów, a potem ścieranie na betonie skórki i miało się fajną piłeczkę. Albo kiedyś odkryliśmy, że jak samochód przejedzie po kasztanie to one wybuchają z hukiem tongue To ustawialiśmy bardzo długie rzędy przy przystanku i później szła seria jak z karabinu laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Z atlasow geograficznych wycinalem male flagi zeby przylepiac je na kapsle. Czym wypelnione kapsle preferowaliscie? Plasteliną czy woskiem ze swiecy? Ja wolalem plasteline, ciezsze byly smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Teleranek

5-10-15

Domowe przedszkole laugh

Pi i sigma laugh

Kino nocne w sobote tongue

Z seriali oprócz wyżej wymienionych pamiętam jeszcze:

"Posterunek przy Hill Street"

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Krasnal Hałabała laugh

hahahahaha Stoin wyjasnil wink

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pokolenia - z babcia to ogladalem blush

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
jeszcze Beverly Hills 90210 ogladalem, potem nawet takie zeszyty zrobili.

a podstawowce na technice robilismy na wielkanoc takie koszyczki z pudelku po margarynie smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Pamiętam szedł serial o futbolu amerykańskim (o drużynie Chicago Bulls) i grał tam Mr T. jako Buba. Trener Bernardo ich prowadził, ale tytułu serialu nie pamiętam.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
[Linked Image]

Tygrysia Maska smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Aaaa Zulugula?!? to bylo cos grin

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174


ta bajka wymiatala, ale chodzi o odcinki z lat 80tych

Co tam jeszcze Scobby Doo pewnie i inne Flinstony, misie yogi laugh

W podstawowce codziennie w pilke nozna, lato, zmina, sniegu nawalone, ale to nie przeszkadzalo i gralo sie po kilka godzin dziennie.

No i bojki, w podstawowce czasami kilka bojek w miesiacu laugh Jakos agresywne te szczyle byly wtedt tak mnie sie wydaje.

Teraz jest inaczej, ale szczyle maja wlasciwie wszystko.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Originally Posted by Kylo
Aaaa Zulugula?!? to bylo cos grin
W kraju Zulugula, życie jak poemat, szkoda że takiego kraju nie ma...

Ech, wspomnienia... wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
kurcze az sie lezka w oku kreci po przeczytanoiu tego tematu
szczerze powiedziawszy chcialem cos napisac w tym temacie, ale pozapominalem
teraz to wszystko co czytam wyglada jak moja przeszlosc
oj co ja bym dal aby cofnac sie w czasie.

Strona 6 z 27 1 2 4 5 6 7 8 26 27

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, alfa, poozon), 2,594 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1