Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 72 1 2 36 37 38 39 40 71 72
KIDD #840046 06/01/2007 21:39
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Zapraszam do kupna mojego super ofensywnego obrońcy, lub kto woli super defensywnego pomocnika smile Potrafi zagrać na 4,5 gwiazdki.

Tom Åhsten (31388571)
Lat 27, solidny stan formy, zdrowy
Jest złośliwy, spokojny i uczciwy
Poziom doświadczenia zadowalający, przywódca przeciętny.

Narodowość: Sverige
Wskaźnik TSI: 9 270
Pensja: 10 368 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: FC KOSZYKI
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: fantastyczny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: fantastyczny Podania: kiepski
Skrzydłowy: słaby Defensywa: fantastyczny
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: przeciętny

Bonus: Unibet
KIDD #840049 06/01/2007 21:42
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Originally Posted by KIDD
Tylko z tego co pamiętam to masz 2 rodzaje podań, zastanów się które jest Ci lepiej trenowac.


Spoko, przymierzałem się do treningu podań 1,5 sezonu, kupowałem do tego stosunkowo młodych napadziorów, więc będe trenował krótkie smile

KIDD #840462 07/01/2007 07:33
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
KIDD Ty trenujesz defensywe czy skrzydło ?

Baqu #840465 07/01/2007 07:58
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Kidd trenował defensywe, a teraz trenuje skrzydło smile

...Ja za to mam problem. Wstaje rano z chęcią losowania juniora, a tu komunikat że w tym tygodniu już losowałem :/ Ma ktoś coś takiego dziś??! Czy tylko ja?!

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
25min meczu za nami a mój team 0:1 z beniaminkiem :/ Siedze i się irytuje! :/

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
k...wa przegram mecz z beniaminkiem bo go zlekceważyłem, do tego musiał zagrać MOTS-a, bo wyciągnął na wyjeździe solidny poziom pomocy!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
U mnie dziś wygrana na wyjeździe 1:0 i kolejne 3 pkt cieszą smile które są niezbedne mi do utrzymania w lidze smile

P.S. Też mam ten sam problem z wypromowaniem juniora.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Owszem trenuję skrzydło.

Dziś u mnie wygrana na wyjeździe po 2 kontrach 2-1. Najgroźniejsi rywale podzielili się punktami tak więc prowadzę sobie w lidze z przewagą 2 pkt nad goniącymi mnie rywalami.

KIDD #840844 07/01/2007 11:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Moze zalozymy federacje mecz.pl grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ja już nie mam supka od kilku dni. Poprzedniego miałem rok czasu - wygrałem go w konkursie na forum hattricka, gdzie tylko trzeba było podać dane druzyny i oni losowali supki.

KIDD #840994 07/01/2007 12:31
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Zwyciescy wielen - Spójnia Świdwin 0 - 7

Ja bezproblemowo na wyjeździe i 5 zwycięstwo w 5 meczu. Ale za tydzień gram z 2 drużyną, która też ma 5 zwycięstw i ma dużo lepszy skład więc się szykuję już na pierwszą porażkę.

KIDD #840998 07/01/2007 12:31
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Ja juz moglem promowac:]

Chce ktos 17latka z przecietna skutecznoscia?? hehe
...cos czuje ze dzisiaj wieczorem pojdzie do piachu laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
Jest ktoś chetny na Sparing?

PJ_8 #846544 09/01/2007 15:50
Dołączył: Nov 2006
Posty: 4,649
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 4,649
czy ktos bylby zainteresowany 19 letnim olsniewajacym bramkarzem pod koniec sezonu do sprzedazy ..?

PJ_8 #847495 09/01/2007 19:20
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
Originally Posted by PJ_8
Jest ktoś chetny na Sparing?

gse89 nick smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Originally Posted by tmieszko
Moze zalozymy federacje mecz.pl grin

...pomysl chyba upadl frown

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Originally Posted by Adam_HKS
czy ktos bylby zainteresowany 19 letnim olsniewajacym bramkarzem pod koniec sezonu do sprzedazy ..?
Za ile chcesz sprzedać, ile ma TSI i jakie ma oceny w meczu ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Ktos wie czemu klowna mozna kupic juz za ok. 50tys ??
... kiedys chodzili po ponad 300tys

Czyzby stracili swoja 'moc' :>

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
To pewnie przeoczenie, małeś szczęście bo pewnie nikt w tym momencie takowego nie szukał smile

KIDD #852632 11/01/2007 15:21
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Ponownie zapraszam do kupna mojego super ofensywnego obrońcy, lub kto woli super defensywnego pomocnika Potrafi zagrać na 4,5 gwiazdki. Zeszłem z ceny...

Tom Åhsten (31388571)
Lat 27, solidny stan formy, zdrowy
Jest złośliwy, spokojny i uczciwy
Poziom doświadczenia zadowalający, przywódca przeciętny.

Narodowość: Sverige
Wskaźnik TSI: 9 270
Pensja: 10 368 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: FC KOSZYKI
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: fantastyczny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: fantastyczny Podania: kiepski
Skrzydłowy: słaby Defensywa: fantastyczny
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: przeciętny

Strona 38 z 72 1 2 36 37 38 39 40 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1