Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
saviolka #852025 11/01/2007 10:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by saviolka
"Przekroczony został limit ryzyka lub strat"(taki komunikat mi wyskakuje) o co chodzi ? nie moge nic postawic-to jakis rodzaj zabezpieczenia? I dziwne bo strata wcale nie byla duża hmm - moze ktos cos wie na ten temat??


moze chciales obstawic wydarzenie odbywajace sie na terenie australi?

Bonus: Unibet
pacyfista #852188 11/01/2007 12:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Na koncie masz limit na dane wydarzenie (ile możesz maks. stracić). Gdzieś to w profilu można sprawdzić. Jeśli chcesz to podnieść to wystarczy szybki telefon do nich i od ręki to załatwiają.

Conrad #852807 11/01/2007 16:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Wam tez bf teraz dziala jak z dupy wysrane?

Probuje od 10min cos obstawic i predkosc jakbym na modemie lecial..
To samo pod Firefoxem i IE, reset nie pomaga, lacze mam 1.5mb wsio inne dziala git ehhh

agr1 #852848 11/01/2007 16:53
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by agr1
Wam tez bf teraz dziala jak z dupy wysrane?

Probuje od 10min cos obstawic i predkosc jakbym na modemie lecial..
To samo pod Firefoxem i IE, reset nie pomaga, lacze mam 1.5mb wsio inne dziala git ehhh

U mnie to samo.

Conrad #853412 11/01/2007 18:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
to nie to - chodzilo wlasnie o te zdarzenia na terytorium australi (tenisa postawic nie moglem a wszystko inne tak) w kazdym razienie wiem o co chodzi z ta australia (pewnie jakies prawo)

saviolka #855383 12/01/2007 15:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Strasznie długo Betfair rozlicza biathlon smirk

oli #856187 12/01/2007 20:05
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Nie wiem jak rozlicza ale wiem ze od 2 dni chodzi straaasznie wolno. Czyżby PiS zakłócał łącza? laugh laugh

connor #856381 12/01/2007 20:45
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Originally Posted by Sagat
Originally Posted by kurson
próba stawiania w jednym szeregu mansion i betfair jest cokolwiek śmieszna. smile

Kurson to nie o to chodzi, dla Ciebie jest smieszna poniewaz trafiaja z oferta do Ciebie. Dla amerykancow betfair bedzie smieszny poniewaz oferta na us sports jest slaba w porownaniu z mansion. W punktu widzenia Europy, wiekszosc wybiera betfair. Pozdr.

Fakt - US Sports to nie moja ulubiona dziedzina, ale po przeczytaniu Twojego postu postanowiłem "wjechać" do tej "bogatej" oferty na NBA, NHL, NFL w mansion oraz do "słabej" oferty na te same sporty w betfair. I powiem Ci, że chyba nie zdajesz sobie sprawy jak się mylisz.
Nie znam interfejsu mansion, być może gdzieś jest przycisk do rozwijania menu oferty, ale jeśli nie ma takowego i oferta jest taka jak znalazłem, to jest to ... prawdziwa kicha ... Jeśli błądzę - sprowadźcie mnie na drogę prawdy. smile
BTW - gdzie w mansion sprawdza się obrót na danym rynku?

Pierwszy z brzegu mecz w NBA:

Dallas @ Indiana

mansion:

aż 3 typy zakładów:

12$ 1.57 Odds 2.62 1,235$
749$ 1.96 -4 Handicap +4 1.98 121$
870$ 1.90 Ov 186 Totals Un 186 2.00 25$

betfair:

tylko 6 typów zakładów:

Handicap 1 kwarty
Indiana +4.5
Kursy 1 połowy
Kursy meczu
Punkty w 1 połowie
Suma punktów

Płynność w obu przypadkach (na tych 3 rynkach) - taka sobie (na pewno betfair nie odstaje), kursy lepsze na betfair.

Poza tym betfair ma codzienne akumulatory NBA ...

NHL

Atlanta Thrashers v New Jersey Devils

mansion:

148 2.40 Odds 1.67 3,189
60 1.50 +1.5 Handicap -1.5 2.88 140
62 2.04 Ov 5.5 Totals Un 5.5 1.88 163

betfair:

Kursy meczu O
Money Line (z dogrywką) O

Na NHL w mansion ma wiekszą ofertę (3:2) i płynność też lepszą smirk

NFL

Pierwszy z brzegu mecz:

Indianapolis Colts v Baltimore Ravens

mansion:

9,676 2.80 Odds 1.53 216
26 1.88 +5 Handicap -5 2.07 50
64 1.91 +4.5 Handicap -4.5 2.02 51
60 1.97 +4 Handicap -4 2.00 3,612
54 2.03 +3.5 Handicap -3.5 1.90 65
55 2.21 +3 Handicap -3 1.76 73
18 1.95 Ov 42 Totals Un 42 1.97 19
4,148 1.93 Ov 41.5 Totals Un 41.5 2.02 20

betfair:

Handicap do Przerwy O
Indianapolis +3.5pkt O
Indianapolis Points O
J Lewis Rushing Yds O
Kursy meczu O
Margines zwycięstwa O
M Harrison Rec Yds O
P Manning Passing Yds O
S McNair Passing Yds O
Suma punktów O
Total Baltimore Pts O
Wynik do Przerwy/Wynik Końcowy

Na kluczowych rynkach płynność lepsza na betfair (lub jak określił Conrad "limity" wink )

No i gdzie ta przewaga mansion w ofercie na US Sports?
Być może o czymś nie wiem. Jeśli tak, chętnie przeczytam, jeśli nie, to mansion nie zobaczy większych pieniędzy na exchange jeszcze dłuuuuuugi czas.

Natomiast jeśli chodzi o ofertę na "europejskie" sporty, w tym piłkę nożną, to ... pozwolisz, że daruję sobie komentarz wink - wszak jesteśmy w UE. smile

kurson #861180 14/01/2007 13:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
Na,który adres wysyłaliście emaila aby zweryfikowac to konto australijskie

[email protected]
[email protected]

czy na jeszcze jakiś inny

Staram sie zawsze sam radzić sobie z takimi rzeczami,ale dziś strona jakoś strasznie wolno sie ładuje i zanim to znajde to mnie coś trafi


rafal08 #861211 14/01/2007 13:30
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
U mnie w liscie, ktory dostalem kazali wyslac na [email protected]

Wyslalem i po krotkim czasie juz konto australisjkie bylo zweryfikowane smile

szymonez #861215 14/01/2007 13:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
Dzięki szymonez

czyli na taki wysyłam

[email protected]

Może sie jeszcze komuś przyda.
Ale mogliby odrazu weryfikować jeśli sie gra u nich ponad rok lub więcej.

szymonez #863035 15/01/2007 09:36
Dołączył: Dec 2004
Posty: 16
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 16
Chce wplacic kase za pomoca przelewu bankowego. NIe wiecie co mam wpisac w tytule przelewu?

rambo #863059 15/01/2007 09:49
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
napisz do nich maila i sie zapytaj smile

rambo #863091 15/01/2007 10:15
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by rambo
Chce wplacic kase za pomoca przelewu bankowego. NIe wiecie co mam wpisac w tytule przelewu?

Twój numer referencyjny.

Szewa #863938 15/01/2007 19:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
jak długo idzie kasa przelewem bankowym na konto w BF?

maxdax #863944 15/01/2007 19:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
Originally Posted by maxdax
jak długo idzie kasa przelewem bankowym na konto w BF?


Ile czasu mineło u Was od czasu wysłania danych do czasu weryfikacji konta australijskiego

rafal08 #863970 15/01/2007 19:15
Dołączył: Nov 2006
Posty: 32
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 32
U mnie 18h. A co do przelewu to 1-3dni.

Ry$$ #863996 15/01/2007 19:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Mam do was prosbe: gdzies mi zniknal w ulubionych link do kalkulatora betfair, chodzi o to zeby mozna bylo liczyc sobie stawki za jakie trzeba postawic back/lay do all greena. moze ktos pomoze i podrzuci link/linki.
Z gory dzieki.

rafal08 #864185 15/01/2007 20:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by rafal08
Dzięki szymonez

czyli na taki wysyłam

[email protected]

Może sie jeszcze komuś przyda.
Ale mogliby odrazu weryfikować jeśli sie gra u nich ponad rok lub więcej.

ten adres, ktory jest podany byl tylko dla tych, ktorzy dostali list....

http://service.betfair.info/info_polish.html - tu masz caly opis, trzeba wyslac na [email protected] weryfikuja w ciagu 2-3 godzin, ale jak wyslesz teraz to pewnie rano bedziesz mial zweryfikowane dopiero...

yaaho #866928 16/01/2007 13:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by maxdax
jak długo idzie kasa przelewem bankowym na konto w BF?

2-5 dni bankowych. Zazwyczaj jest na 2-3 dzień, wyślij mail'a z dokładnymi
danymi (nzawa użytkownika, data i kwota wpłaty), a szybciej załatwią jakby
co. crazy

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1