|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Mam pytanie: Wczoraj zagrałem w konkursie NBA meczyk na Denver Nuggets, ale się nie odbył. Śnieżyca, chyba przeszkodziła...
Czy typ zostanie potraktowany jako "zwrot", czy liczy się a wynik będzie prawomocny, kiedy mecz zostanie rozegrany?
Z poważaniem,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
 sorki panowie ... przed swietami mnostwo zajesc + praca .. dzis wieczorem bedzie cały ranking pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Memphis-San Antonio Typ: UNDER 212 Kurs: 2,04 Buk: Pinnacle
WYNIK: 96-110 co łącznie daje 206 punktów, tak więc mój tyo powinien być trafiony.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Kewin co ile uaktualniasz ranking?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
dzis bedzie aktualne podsumowanie .. ostatnio troche mam na głowie .. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Bo źle patrzysz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Mam pytanie bo nie widziałem, by zostało to wymienione wśród dostępnych zakładów. Czy można podawać jako bet do rankingu zakład o/u na daną drużynę? Domyślam się, żę można, ale chciałem się upewnić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Mam pytanie bo nie widziałem, by zostało to wymienione wśród dostępnych zakładów. Czy można podawać jako bet do rankingu zakład o/u na daną drużynę? Domyślam się, żę można, ale chciałem się upewnić. tak można
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
dzis bedzie aktualne podsumowanie .. Mamba fatima, jest ale nima 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
 nie wiem czemu ale skasowały sie wszystkie podliczenia od 17.01  musze na nocow wprowadzic je do skryptu .. jutro postaram sie wszystko uzupełnić
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Kewin szeryfie musisz troszkę nadrobić rankinigi bo są duże zaległości z góry dzięki pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Panowie własnie fakt ze niepodliczacie RANKINGU sprawia ze coraz wiecej osób wogóle rezygnuje z udziału w tej zabawie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Panowie własnie fakt ze niepodliczacie RANKINGU sprawia ze coraz wiecej osób wogóle rezygnuje z udziału w tej zabawie.... obawiam sie ze to nie głowny powod rezygnacji z rankigu .. wczesniej podliczenia byly regularnie a wiele osob mialo przerwe w podawaniu typu wieksza niz 21 dni ... prawda jest ze ostatnio nazbieralo sie sporo zaleglosci ... mam nadzieje ze juz dzis wieczorem a najpozniej jutro do poludnia wszystko wyjdzie na prosta .... cierpliwosci pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Jestem w szoku .. po spisaniu wszystkich typow na papier wyszło 13 stron  dzis na 14 do pracy tak wiec.. ile mi sie uda podliczyc to wkleje ... reszte bede uzupelnial w nocy lub jutro z rana sorka .. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Tak to jest jak ma się zaległości :/ Postaraj się Kewinie robić rank na bieżąco ( taka moja mała rada )...napewno znajdziesz na to chwile wieczorkiem lub rano. Przeanalizowanie typów + wpisanie ich do arkusza zajmuje raptem kilkanaście minut z tego co wiem ( to chyba niewiele ) Dla chcącego nic trudnego ... no chyba że czas Ci na to nie pozwala to ... :] Pozdro i do pracy Modzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 977 |
Przy okazji jak podliczasz ranking, to bede wdzieczny jak bys umiesil kazdego usera jaka passe ma, czy 5W czy 4L to tez wazne jest. pozdrawiam i czekamy z niecierpliwoscia na ranking
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
wow jest ranking wreszcie  Kewin [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
było ciezko .. ale dałem rade  co do serii W/L to musze Cie zmartwic RobiNET .. nie ma miejsca w skrypcie na ta statystyke ..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|