Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#859113 13/01/2007 16:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
1:00 Philadelphia @ Charlotte

1:30 Boston @ Detroit

2:00 Washington @ San Antonio

2:00 New Jersey @ Minnesota

2:30 Memphis @ Chicago

2:30 N.O./Okla. City @ Milwaukee

3:00 Miami @ Utah

3:00 Orlando @ Phoenix

4:00 Houston @ Sacramento

4:30 Cleveland @ L.A. Clippers



=============================

uwaga Gospodarze na drugim miejscu.
uwaga Prosze podawać sensowne informacje.
uwaga Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 20
Hej, typerzy, do działa ;-)

1)Utah-Miami 1 @1.3 Pozycja Utah, zwlaszcza u siebie bardzo mocna. Miami natomiast jest w serii wyjazdow na zachod, ostatnio zaskakująco wygrali w Denver, ale dzisiaj nie będą mieli argumentów.Liczę na dobrą obronę, średnią skuteczność innych (poza DWadem) oraz rozkład statystyczny ;-) Można spróbować handi Utah-7,5

2) Minnesota-NJNets 1 @1.57 Pierwszy mecz NJN wygrali 100-92, to niewiele. Minn gra dobrze, jak wszyscy mowia od czasu powrotu starych pilek ;-) Nieoczekiwanie mają dodatni bilans i nieźle stoja w klasyfikacji. NJN ostatnio niezłe mecze, ale bilans ujemny. To jeszcze nic nie znaczy, ale: MIN chcą się odegrać, wczoraj bardzo dobrze sobie radzili w MEM mimo braku Sprewella i Cassela. No i wreszcie w MINN jest zimno ;-) i podobno przyjezdnym to przeszkadza.

Over 185,5 pkt @ 1.9 Co prawda w historri mało było overów, ale ostatie mecze, oraz wczorajszy pokaz Minesoty (szybkie, krotkie akcje) dały do myślenia. Linia wyjątkowo niska, ale jak NJN zdobędą ok 90 pkt, to szansa na over bardzo duża.

3) Millwauke-NOHornets 2 @ 2.8 Może mala niespodzianka ? Hornets w pełnym składzie, Bucks jeszcze z kontuzjami. Nie wiem czy zagrają dzisiaj "nowi" ale nawet jeśli to nie liczę na ich dobre zgranie (moze za 2-3 mecze). NO ma ostatnio 2WIN i liczę na dobrą postawę dzisiaj. Widać że dobrze sobie radzą. Jedyny minus typu to długa seria porażek MIL. Jak sie zepną i nie zrobią zawodu kibcom, to maja duze szanse na wygraną.

pozdrawiam

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
panowie fachowcy od nba - ile jeszcze potrwa seria overowa niedżwiadków - do już chyba wystarczająco jest długa ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Dobrywieczor passa zla trwa wiec podam cos co powinno skonczyc sie po mojej myslilaugh

SPortingbet
Chicago vs Memphis under 222.5 kurs 1.91 6/10
coz 222 punkty , dla mnie zawsze jest to duzo , wiadomo miski graja by rzucic jak najwiecej a nie zeby mecz wygrac, wczoraj super skuteczni w kazdym elemencie gry do tego szybkie akcje i zdobyli chyba 110 pts o ile sie nie myle nie wazne ,troche satystykiw ostatnich 4 miesiacach miski na wyjezdzie tylko raz przekroczylo linie 222.5 pts
Byki , coz ostatnio mnie zawodza, dzis mysle ze chcicago pobroni troche i choc mysle ze mecz bedzie rozgrywany w szybkim tempie to to skutecznosc bedzie zdecydowanie mniejsza , to jest chicago slyszalem ze to jeden z lepszych defenesywnych teamow , chicago slabo ostatnie gra , wiec mysle ze under jak najbardziej do ugrania w koncu memphis moze zechce wygrac mecz i zacznie bronic , bo lkuczem do zwyciestwa zawsze jest obron
Dziekuje pozdrawiam

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by crossmen
panowie fachowcy od nba - ile jeszcze potrwa seria overowa niedżwiadków - do już chyba wystarczająco jest długa ?

mimo, że za fachowca się nie uważam odpowiem

jaka overowa seria ? chodzi Ci o obecną ? przecież to ich dopiero 2 over po underowym spotkaniu jaki stoczyli z San Antonio.

pozdrawiam smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by bodescu_wampir
w koncu memphis moze zechce wygrac mecz i zacznie bronic , bo lkuczem do zwyciestwa zawsze jest obron

z tym się nie zgodzę, gdyż podając przykład chociażby Phoenix - czy taka ekipa nie chce wygrywać nie stosując obrony ? to oczywiste, że chce, tyle, że u nich kluczem do wygranej wprowadzenie jest własnie w spotkaniu z przeciwnikiem braku obrony, gdyż prawie jak nikt inny mają umiejętności w szybkim kontrakatu i sytuacjach 1 na 1 i to wykorzystują.

acha i dodam od siebie, że nie patrzyłbym na statystyki Miśków O/U ze spotkań przed zmianą trenera, gdyż wraz z nowym szkoleniowcem zmieniła się jak pewnie zauważyliście taktyka gry zespołu ( typowe run&gun ), i porownanie imho obecnych spotkan do tych z poczatku sezonu itp. jest moim zdaniem nie na miejscu i może wprowadzić w duży misz masz.


Baqu #859943 13/01/2007 20:26
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by crossmen
panowie fachowcy od nba - ile jeszcze potrwa seria overowa niedżwiadków - do już chyba wystarczająco jest długa ?

mimo, że za fachowca się nie uważam odpowiem

jaka overowa seria ? chodzi Ci o obecną ? przecież to ich dopiero 2 over po underowym spotkaniu jaki stoczyli z San Antonio.

pozdrawiam smile


sorry faktycznie - żle napisałem - chodzi mi złapanie undera pon. 200 pkt - bo to dla nich i tak wysoka poprzeczka
myślę , że nadarza się okazja bo byki u siebie niżle bronią i nie powinni dać sobie wrzucic za dużo - szczególnie , że sz po 2 porażkach u siebie - więc koncetracja na maxa
pozdro - dzięki za wyłapanie błędu

Baqu #859952 13/01/2007 20:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by bodescu_wampir
w koncu memphis moze zechce wygrac mecz i zacznie bronic , bo lkuczem do zwyciestwa zawsze jest obron

z tym się nie zgodzę, gdyż podając przykład chociażby Phoenix - czy taka ekipa nie chce wygrywać nie stosując obrony ? to oczywiste, że chce, tyle, że u nich kluczem do wygranej wprowadzenie jest własnie w spotkaniu z przeciwnikiem braku obrony, gdyż prawie jak nikt inny mają umiejętności w szybkim kontrakatu i sytuacjach 1 na 1 i to wykorzystują.

acha i dodam od siebie, że nie patrzyłbym na statystyki Miśków O/U ze spotkań przed zmianą trenera, gdyż wraz z nowym szkoleniowcem zmieniła się jak pewnie zauważyliście taktyka gry zespołu ( typowe run&gun ), i porownanie imho obecnych spotkan do tych z poczatku sezonu itp. jest moim zdaniem nie na miejscu i może wprowadzić w duży misz masz.
zgodze sie z Toba zle uwzglednilem to , w przypadku chcicago kluczem bedzie obrona , to prawda ze przed zmiana trenera miski nie rzucaly tak duzo dlatego statystykom nie mozna wierzyc, ;licze na to ze chicago bedzie bronic i sami nie beda rzucac tak jak wilki, po prostu rozegrtaja mecz pod swoje dyktando

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Może ktoś jeszcze nie wie, ale dziś w Bykach nie wystąpi Andres Nocioni - kara za łokcia w meczu z Nets. A i Ben Wallace nie jest w pełni zdrów, choć powinien zagrać. Memphis @5.37 hmm... smile

Skiper #860000 13/01/2007 20:49
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
na bet4e - masz 5.60 na miśki - czyzby dziś taki suprais - choc hala w chicago do zdobycia to nie byle co

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Nastepny mecz Bucks vs NO City 2 2.7
Bucsk-No City (+4.5) 1.47
Nastepny mecz z serii szpital .... vs (tym razem szpital)
Jak wiadomo w obydwoch ekipach wiecej chyba kontuzji nich zawodnikowlaugh
Tutaj krotko , kazdy wynik moze byc mozliwy druzyny bez swoich gwiazd , ja sklaniam sie do oklahomy z uwagi na to ze ostatnio dobre mecze dosc rowno grajacy zawodnicy , a w bucks rewelacyjnie zagral bogut 24 zbiorki do tego chlopak dolozyl 20 pts , sadze ze dzis tak dobrze juz nie zagra i bucks mimo ze sa u siebie nie poradza sobie z oklahoma handi 4.5 biore na oklahome bo jezeli nie wygraja to mysle ze mecz bedzie na styku a handi 4.5 to jakis zapas zawsze jest

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Jakoś nie chce mi się wierzyć by dziś znów Chicago miało polec przed własną publiką . W moim odczuciu dziś się zrehabilitują za porażkę z NJ , jednak zastanawiam się teraz nad handi (-9.5) trochę jak dla mnie jest zbyt wysoki .

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Hehe mam niezłe info: Za każdym razem jak Bulls zdobywają ponad 100p, każdy z widzów dostaje darmowego Big Maca laugh czyli zapewne nawet jak będą spokojnie prowadzić na pewno chętnie ponakręcają swoje akcje aby zadowolić kibiców. Kilka lat temu podobna 'promocja' była w Dallas...

Skiper #860049 13/01/2007 21:03
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Skipper
Może ktoś jeszcze nie wie, ale dziś w Bykach nie wystąpi Andres Nocioni - kara za łokcia w meczu z Nets. A i Ben Wallace nie jest w pełni zdrów, choć powinien zagrać. Memphis @5.37 hmm... smile

oOo dzięki Skippi piwo w takim razie zastanowie się nad handy

Baqu #860109 13/01/2007 21:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Pomimo braków kadrowych bulls... moim zdaniem nie warto szukac niepodzianki tam, gdzie jej nie bedzie. grin

Jak dla mnie Miśki to jest najglupszy zespol z NBA. Po tym co wczoraj widzialem... to blush Przeciez oni wogole nie maja zadnych zagrywek... cala gra ich opiera sie na pojedynkach indywidualnych...tylko, ze problem w tym, ze oni tych indywidualnosci z prawdziwego zdarzenia nie maja. Pilka do Gasola...i albo 1 na 1, albo przy podwojeniu jakies odegranie na zewnatrz. Rzadko im wyjdzie jakis "pikenrol"...albo Miller wyjdzie po zaslonie na rzut za 3. Choc najczesciej konczy to sie tak, ze Mike musi rzucac z 8 metra przez rece. Taka marna imitacja Suns... takie Suns przez Nasha...czyli sieroty...zagubione dzieci we mgle. Niby probuja narzucic swoj styl gry...dosc sprawnym przenoszeniem sie z obrony do ataku, ale co z tego...jaki styl oni moga narzucic ? Jak tam naprawde tego stylu nie maja. Tak wyglada ich gra w ataku... ktos moglby pomyslec, ze gorzej byc nie moze. Nic bardziej mylnego. W defensywie jest jeszcze gorzej. Na Streetballach sie lepiej broni. Jakikolwiek brak przekazywania, nawet nie probuja sie przebijac przez zaslony, anemiczni... a na dodatek daja sobie zbierac sporo pilek pod wlasnym koszem. Slabo zastawiają. Ogolnie katastrofa. Byki maja na tyle silny, wyrownany sklad...ze z latwoscia powinni przeskoczyc handi..w granicach 10 punktów, nawet w obliczu braku Nocioniego i niepewnego wystepu Big Bena. A pozatym byki nawet jak wysoko prowadza, to rzadko odpuszczaja... maja chec gry, i upokorzenia rywali. Jak wygrywaja u siebie, to czesto roznica 15-30 punktów. Mój typ: Bulls -10. smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Zabielany
Pomimo braków kadrowych bulls... moim zdaniem nie warto szukac niepodzianki tam, gdzie jej nie bedzie. grin
(...)
A pozatym byki nawetjak wysoko prowadza, to rzadko odpuszczaja... maja chec gry, i upokorzenia rywali. Jak wygrywaja u siebie, to czesto roznica 15-30 punktów. Mój typ: Bulls -10. smile

Akurat dość nietrafiony argument...tylko w styczniu stracili 18p przewagi z Nets, 12p z Houston, znowu 18p z Nets i 15p z Phoenix, to 4 z 6 meczy w tym miesiącu grin Statystyki wszystkie na korzyść Bulls, 18-1-1 ATS u siebie, Memphis ATS na wyjeździe 1-17-0. Do tego Memphis 0-11 w drugim meczu jak mają 2 gry z rzędu. Ja zagrałem jednak gości za 4.60, niestety kurs w ciągu 10min opadł dramatycznie, stawka ok.1/3 tradycyjnej.

Skiper #860317 13/01/2007 22:46
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Skipper mialem raczej na mysli taka sytuacje... w ktorej byki prowadzą +20... na 6 minut do konca... gra 5 rezerwowych(no moze nie Gordon grin) a spotkanie konczy sie +5-9.

z Netsami +18 ? laugh Zapomniales dodac... ze to prowadzenie bylo w 4 minucie meczu przy wyniku .... 18-0. smile Juz do przerwy Byki przegrywaly.

Z houston +12 tez do przerwy.

Wogole przewaga +10/+15 ...ma jakies znaczenie w NBA... o ile do konca zostaly 3 sekundy. W innym wypadku jest do odrobienia. wink

Jezeli nie zagra dzisiaj Nocioni(100%) oraz Deng i Wallace to kurs na misie pewnie wartosciowy, ale ja wciaz upieram sie przy swoim. Bulls -10. smile




Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Spoko oczywiście, ale po czym poznaje się klasowy zespół.....że tej przewagi nie traci, bo w/w mecze zakończyły się porażkami Bulls. Ja swą nikłą szansę upatruję też w niezłej grze podkoszowej Memphis, w ogóle ta ekipa ma sporo wysokich grajów...powyżej 6-8 wzrostu mają 5 typa co regularnie grają...sam Mike Miller ma 6-8 a obrońcy obwodowi w Chcago za wysocy nie są. Jest jeszcze jeden czynnik dla którego ich dziś pyknąłem, a mianowicie to że ostatnio coś lepiej wyniki wchodzą a wtedy wiadomo człowiek bardziej skłonny do ryzyka, zwłaszcza że kurs dziś ewidentnie przeszacowany - po jakieś 2,3 bym tego nie ruszał.

Aleśmy mecz zanalizowali laugh

Skiper #860409 13/01/2007 23:17
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
Spotkanie Milwaukee vs. NO/Okla. City przełożone z powodu ulewnych deszczów.

Yakuza #860706 14/01/2007 09:11
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
no to się byki pięknie spisały - wysoka wygrana - ilość punktów w końcu under piękny u miśków pon. 200 pkt - każdy z widzów dostał po big macu - przekroczona granica 100 pkt , choć mam jedno pytanko co się stało z 4 kwartą wynik 14-9 - to co oni na stojąco grali czy z połowy rzucali całą kwartę ?

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1