Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#860888 14/01/2007 10:43
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
kosz 14/01 kosz

19:05 Dallas @ Toronto

3:05 Denver @ Portland


====================

uwaga Gospodarze na drugim miejscu.
uwaga Prosze podawać sensowne informacje.
uwaga Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
Słusznym wyborem na dziś wydaje mi się postawienie na dwie przyjezdne drużyny. Oczywiście wszyscy zdajemy sobie sprawę iż procentowo granie na własnym terenie zwiększa w NBA szanse na zwycięstwo. Jednak zauważyłem, że od czasu do czasu ta tendencja ulega zachwianiu przy kolejkach kiedy odbywa się mało meczy (2-5). Często liga zestawia wtedy z sobą znacznie silniejsze drużyny gości w stosunku do gospodarzy chyba z tego względu aby urozmaicić w ten sposób widowisko. Poza tym przy małych próbach częściej dochodzi do odchyleń od normy co wiadomo ze statystyki.

<b>Toronto - Dallas </b>

Rozpatrując to spotkanie wynik predestynujący drużynę z Teksasu nie jest dla mnie oczywisty i kurs 1.58 jest na skraju opłacalności. Oczywiście granie zawsze z serią nigdy przeciwko niej, statystyka spotkań między tymi drużynami:
1/29/06 TOR 98 @ DAL 117 DAL -10 192.5 DAL/O
02/25/06 TOR 113 @ DAL 115 DAL -9.5 198 TOR/O
11/28/05 DAL 93 @ TOR 91 DAL -8 203 TOR/U
03/07/05 TOR 105 @ DAL 113 DAL -4.0 199 DAL/O
02/06/05 DAL 122 @ TOR 113 DAL -5.5 206 DAL/O
12/15/03 TOR 94 @ DAL 111 DAL -10.0 205.5 DAL/U
11/06/03 DAL 71 @ TOR 77 DAL -3.5 184.5 TOR/U

czyli 6 wygranych pod rząd Dallas czy ich obecne serie w lidze przemawiają jednoznacznie za tą ekipą.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
Toronto to jednak w tym sezonie bardzo mocny zespół, przede wszystkim perspektywiczny przez co w każdym spotkaniu nieobliczalny. PG to fenomenalny superszybki Ford który jest moim zdaniem obecnie jednym z najlepszych rozgrywających w lidze, na pewno takim którego chciałbym mieć w swoim zespole, bardziej nawet od uznanego Nasha czy Millera. Peterson wraz z Parkerem stanowią dobry duet rzucających obrońców. I mimo tego że słabo w tej drużynie wygląda pozycja SF to posiadanie chyba najciekawszego PF w NBA jakim jest Bosh może tą lukę zrekompensować. Dochodzi jeszcze Bargniani który stał się naprawdę bardzo wartościowym zawodnikiem i Garbajosa którego choć osobiście sam nie doceniam można zaliczyć do czynników mogących wpłynąć na przebieg tego spotkania.

Poza Grahamem i Harrisem nie ma absencji. Ostatni mecz Dallas wygrało i to bez Dirka jednak sądzę że w tym spotkaniu jego dyspozycja będzie kluczem do zwycięstwa Dallas. Jeżeli sieknie 30 punktów co powinno zaprocentować również słabszą dyspozycją bezpośreniego rywala w tym meczu czyli Bosha to Dallas wygrają to spotkanie. Jeśli jednak ciężar gry zostanie przeniesiony na obwód po stronie Dallas to istnieje realna możliwość zwycięstwa Raptorów.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
Portland - Denver

Za Denver poza porównaniem możliwości samych drużyn przemawia jeszcze bilans:
Denver 17 17 0.500 5.5 5-11 2-2 10-10 7-7 3-7 L 2

Otóż wynika z niego tyle że Denver na wyjeżdzie jest 7-7 co jest bardzo dobrym wynikiem. Poza Houston jedynie naprawdę TOP 5 ligi ma dodatni blians AWAY! Poza tym możemy się spodziwać dobrej postawy AI który musi budować swoją pozycję przed przybyciem CA 22 lutego. Denver walczy o miejsce na trudnym zachodzie gdzie bilans 17-17 jest mizernym wynikiem toteż musi wygrywać z drużynami takimi jak Portland (jakim w ogóle cudem oni mają 15 zwycięstw przy 9 Memphis). Każda pozycja jest na korzyść Denver. Również bilans spotkań między drużynami podobny jak w parze Dallas Toronto.

Pozdro

Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
sorry za niegramatyczność Otóż wynika z niego tyle że Denver na wyjeżdzie jest 7-7 co jest bardzo dobrym wynikiem. powtórzenia itd

Każda pozycja jest na korzyść Denver - tu chodzi mi o pozycje na boisku

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
a co myslicie o overze toronto dallas , linia 193 wydaje sie byc prawdopodobna do przeskoczenia ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
nie ruszałbym tego ze względu na zmianę stylu gry dallas które gra bardziej defensywnie. Szczególnie w tym meczu nie mogą sobie pozwolić na wymianę ciosów z Toronto ponieważ jest to zespół który ma czym odpowiedzieć.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, poozon, cigar, 11kera11, Lukasz111), 1,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1