|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Tam gdzie każą podawać Swifta zapisuje się tylko 10 pierwszych liter, może na niektóre Swifty to starcza, ale np mbanku ma 11 liter i zawsze ostatnia się nie zapisuje... Każdy zresztą może sobie to sprawdzić w my account w danych konta, albo details wypłaty jeżeli taką już zlecał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Witam Dostalem dzisiaj od nich czek, i mam pytanko w ktorym banku najlepiej zrealizowac taki czek . Na czeku widnieje bank Barcalys. Pozdroo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
no rejestruje w tym buku 'new bank account' bo nie mam jeszcze. no i takie pola mam:
Client Address: Nickname: Account number: Account holder name: Bank name: Branch number: Bank Address: Swift code or bic:
no i pytanie co tam macie powpisywane, skad mozna zdobyc niektore kody typu swift. najlepiej jakby ktos podał na swoim przykładzie. ja mam w pko bank polski
dziekuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Witam Dostalem dzisiaj od nich czek, i mam pytanko w ktorym banku najlepiej zrealizowac taki czek . Na czeku widnieje bank Barcalys. Pozdroo Mialem kiedys czek z zagranicy i normalnie nie moglem u nas odebrac,u nas w banku powiedzieli,ze musza wyslac jakies incaso tam za granice do tego banku, zeby posprawdzac autentycznosc czeku, a to kosztuje chyba 100zl minimum. Idz do jakiegos banku i sie popytaj, najlepiej do PKO.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
A i to trwa podobno od 4 - 10 tygodni, w moim przypadku to trwalo 5 tygodni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
w bank adres trzeba glownego oddzialu? account holder name co tu wpisac? nickname? login z ibetx? branch number?
zalezy mi na czasie, dziekuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929 |
cholera ja nie zdazylem :-/ Znow nie maja srodkow w Netellerze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
no wlasnie ja mam 46 Euro do wplaty i mi pisze cos takeigo..:/Merchant does not have enough funds available for that payout.czyli co mamczekac czy jak??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
witam, orientuje sie ktos czy wogole bedzie jeszcze kaska wyplacana z ibetxa..?? i czy byl juz wczenisje taki cwhilowy przestoj w wyplata
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Mi odpisali, że zajmą się dopisywaniem kasy do mojego konta  Coś czuję, że za 2-3 tygodnie dopiero odpiszą....to może na wielkanoc wypłacę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
tak byly juz przestoje.. zdaje sie ze malo osob wplaca netelerem a bardzo duzo wyplaca
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
siemka, co mam im wyslac bo ich nie rozumem nwet jak przetlumaczylem..pomowzcie..; In order to be able to get your money from your account you will need to add your bank or card details to your account, Aby moc wybrac pieniadze z Twojego konta bedziesz musial dodac szczegoly Twojego banku albo karty do Twojego konta
which ever you have sent over to us. z ktorego kiedykolweik cos do nas wysylales
Once you have completed this, you email us, so that we can activate this to your iBetX account, so that you can withdraw your funds. Jesli juz bedziesz mial to skompletowane, wyslij nam maila, wtedy bedziemy mogli aktywowac Twoje iBetX konto, wiec bedziesz mogl wyplacic srodki.
Best Regards najlepsze pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
siemka, co mam im wyslac bo ich nie rozumem nwet jak przetlumaczylem..pomowzcie..; In order to be able to get your money from your account you will need to add your bank or card details to your account, Aby moc wybrac pieniadze z Twojego konta bedziesz musial dodac szczegoly Twojego banku albo karty do Twojego konta
which ever you have sent over to us. z ktorego kiedykolweik cos do nas wysylales
Once you have completed this, you email us, so that we can activate this to your iBetX account, so that you can withdraw your funds. Jesli juz bedziesz mial to skompletowane, wyslij nam maila, wtedy bedziemy mogli aktywowac Twoje iBetX konto, wiec bedziesz mogl wyplacic srodki.
Best Regards najlepsze pozdrowienia o ile sprawa wciaz aktualna, to musisz w "my account" po kliknieciu w withdraw funds dodac dane swojej kary albo konta na ktore chcesz wyplacic kase, potem sles im e-maila oni weryfikuja te dane (podobnie jak z weryfikacja konta) zlecasz wyplate i czekasz az ksa pojawi sie na karcie albo koncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
a jak chce na netellera wyplacic to co mam wpisac??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 15 |
Na netellera narazie nie wyplacisz. Nie maja kasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
dopachal sie ktos do suportu i dowiedzial moze kiedy mozna sie spodziewac kasy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Czekalem mniej wiecej miesiac, ale kasa jest wreszcie na moim koncie  Troche meczaca ta wyplata, ale ciezko nawet narzekac jak daja kase za darmo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
ale wyplacales przelewem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Tak, przelewem bankowym, na konto w mbanku.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|