Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#863086 15/01/2007 10:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
ATLANTA-BOSTON 1.49 13.0 2.68 1.34 2.22 20:00
koszDETROIT-MINNES. 1.64 12.0 2.34 1.44 1.95 21:30
koszG.STATE-LA.CLIP. 1.79 12.0 2.09 1.56 1.78
koszCHARLOT.-MILWAU. 1.53 13.0 2.57 1.37 2.14 19:00
koszCHICAGO-S.ANTON. 2.14 12.0 1.76 1.81 1.53 20:00
koszL.A.LAKERS-MIAMI 1.49 13.0 2.68 1.34 2.22
koszMEMPHIS-PHOENIX 3.35 13.0 1.34 2.67 1.21
koszN.JERSEY-INDIANA 1.68 12.0 2.27 1.47 1.90 21:30
koszN.YORK-SACRAM. 1.88 12.0 1.98 1.62 1.70 19:00
koszPHILAD.-TORONTO 1.83 12.0 2.03 1.59 1.74 20:00
koszWASHINGTON-UTAH 1.79 12.0 2.09 1.56 1.78 19:00

Dzisiejsze pary i kursy z profa...ciekawe mecze.

Atlanta (1.49) gra z szpitalem bostonskim...Zapowiada sie na porazke gosci...kursy leca w dol :/ Nawet jesli zagra Pierce ktory leczy juz dosyc dlugawo kontuzje to i tak nie sadze aby go forsowali odrazu.Brak Sczerby , Pierca (?) , ciagly Theo i mlodzieniaszka...daje nam Joe Johnsona fruwajacego nad obroncami ... oby

NY (1.88) podejmuje Sacramento i tu takze wydaje mi sie bardziej prawdopodobne zwyciestwo gospodarzy ktorzy maja calkiem ciekawa ekipe...jednak ich wyniki sa dosyc mizerne.Czas zagrac dobry mecz.

do tego jeszcze na dzis SAS i Charlotte..Charlott szansa na wygrana poniewac pod nieobecnosc REDD'a druzyna gosci od kilku meczy nie daje sobie rady.Jedyny minus tego spotkania to wlasnie...seria porazek MIL.
Do SAS powrocil Ginobil w pierwszym meczu po kontuzji calkiem przyzwoicie, moga liczyc na jego wsparcie. Typ przeciwko druzynie Chicago ktorej od poczatku sezonu nie jestem w stanie polubic wink (Moze to niezbyt trafny argument wink ) Niemniej bedzie to ciezkie spotkanie.

Bonus: Unibet
loipop #863409 15/01/2007 13:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Czy oprócz William Hilla możba gdzieś obstawiać w internecie remisy?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Dzisiaj spotkania odbywaja sie bardzo wczesnie ze wzgledu swieta - Martin Luther King`s Day wink

Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
Bardzo mi sie podoba forma i gra Torono, wczoraj grali z Dallas - prowadzili praktycznie caly mecz, dopiero pod koniec mavs odrobilo strate i wygrali 1 pkt. Torono 4 zwyciestwa w 6 ostatnich meczach. Phila co tu duzo mowic - cieniutka, ostatnio wygrali tylko z Bucks, ktorzy sa w jeszcze wiekszym dolku. Kurs 2.00 w Totomixie jak marzenie piwo

Charlotte Bobcats - Milwaukee Bucks
Gosci trapia kontuzje: Redd, Williams, Villanueva, Simmons. Odka Redd doznal kontuzji (najgrozniejsza strzelba milwaukee(27.7 PPG)), goscie przegrali wszystkie 3 spotkania roznica ponad 10pkt. A bobki po zwyciestwach nad detroit, knicks i phila wydaja sie byc w gazie. Handi 4,5 pkt jak nabardziej do wziecia.

Chicago Bulls - San Antonio Spurs
Tak jak napisal przedmowca Ginobli powrocil wink Ile on znaczy dla druzyny chyba pisac nie trzeba. Wallace ma status "questionable" wiec raczej powinien zagrac. Z nim bez niego byki beda mial wielkie problemy by pokonac bedacych w formie SAS. Byki ostatnio bardzo mizernie 2W w 6 spotkaniach.

Pozatym..
Phoenix bo graja z najgorsza ekipa w lidze, handi 9 dosc duze ale zwyciestwo nie podlega dyskusji. Zgodze sie z kolega co do typu na NY bez konkretnych argumentow, tak czuje.




Air7 #863563 15/01/2007 15:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
Witam
Dzisiaj bogata oferta, ale mimo tego wybrac cos sensownego bardzo ciezko. Jezeli dzis Miski nie wygraja z Phoenix to bedzie chyba wieczor i noc bez niespodzianek, poniewaz w pozostalych meczach kazdy wynik jest mozliwy. Dlatego dzis za drobne.
"Smierdza" mi dwa mecze, mianowicie z udzialem Detroit i SAS. Wedlug mnie jakies nisko ustawione te linie -hp. Te mecze odpuszczam. A z pozostalych wybralbym zwyciestwo Sacramento, bo cos ostatnio im sie wymykalo. Millwaukee z +hp, choc ostatnio dosc wysoko przegrywali, ale mysle ze juz sie troche nauczyli grac bez swoich gwiazd. Pod rozwage biore jeszcze undery w meczach MEM-PHO, oraz GSW-LAC.
Pozdrawiam


Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
a co sadzicie o lini w meczu Memphis - Phoenix w granicach 230 - 232pkt moim zdaniem jesli zespoły zaliczą jedną słabiej punktowaną kwarte tak w okolicy 50 to under całkiem realny . Swoją drogą tak wysoka linia to rodzynek ktorego czesto sie nie widzi nawet biorąc pod uwagę że są to drużyny w obecnym czasie ofensywne (goście od zawsze a gospodarze od niedawna)
jakieś sugestie?

MIDA$ #863831 15/01/2007 18:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
kosz Chicago – San Antonio
Typ: 2 ML
Kurs: 1.694
Buk: Pinnacle
Stawka: 7/10

Już w ostatnim meczu z Waszyngtonem "Ostrogi" zaprezentowały się doskonale i gdyby nie rozluźnienie w czwartej kwarcie wygrałyby pewnie różnicą 30 punktów. Co więcej po kontuzji do wysokiej formy powraca Ginobli, zaś pozostali koledzy z drużyny grają na typowym dla siebie wysokim poziomie, do którego zdołali nas już przyzwyczaić przez kilka ostatnich sezonów. Z kolei "Byki" w poprzednich meczach nie zachwycały. Co prawda dwa dni temu zmiażdżyły Memphis jednak był to raczej mało wymierny sukces, gdyż "Niedźwiadki" w obecnych rozgrywkach są cienkie, jak barszcz. Co innego drużyna z Teksasu, za którą dodatkowo przemawia statystyka, gdyż 5 poprzednich wizyt w Chicago rozstrzygała na swoją korzyść.


kosz Memphis – Phoenix
Typ: under 232,5 pkt pkt
Kurs: 1.962
Buk: Pinnacle
Stawka: 8/10

Memphis gra szaloną koszykówkę. Większość akcji bez ładu i składu, zaś w obronie panuje czysta improwizacja. Dlatego też wystawiona linia nie może jakoś specjalnie dziwić, chociaż z drugie strony jest ona w mojej opinii o ok. 10 punktów za wysoka. Co prawda dla "Słońc" rzucenie ponad 100 punktów w spotkaniu nie stanowi żadnego problemu, to jednak w odróżnieniu od "Niedźwiadków" potrafią je chociaż zwycięsko zakończyć. Tak więc choć Phoenix może i nie bronią cudownie, to moim zdaniem wynik w okolicach 105-115 to absolutne maksimum w dzisiejszym meczu dla obu ekip.

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=826384&page=2&fpart=5

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Nie sprawdzilem, a spotingbet podal ze detrot u siebie i teraz mam bonusa:( Da rade detroit bez billupsa na wyjezdzie z minesota?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Nie sprawdzilem, a spotingbet podal ze detrot u siebie i teraz mam bonusa:( Da rade detroit bez billupsa na wyjezdzie z minesota?

Azzaro #863897 15/01/2007 18:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
z tego co ja wiem to DETROIT gra u siebie...
nba.com

Azzaro #863917 15/01/2007 18:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Originally Posted by Azzaro
Nie sprawdzilem, a spotingbet podal ze detrot u siebie i teraz mam bonusa:( Da rade detroit bez billupsa na wyjezdzie z minesota?
Detroit gra u siebie wink
Czy da rade? Wg mnie nie. Minesota ostatnio zlapala wiatr w zagle 7 zwyciestw w 10 spotkaniach, jak na taka druzyne - wynik swietny. Jezeli nawet przegrywaja to nieznaczna iloscia pkt, handi +3 jak znalazl wink

Air7 #864343 15/01/2007 20:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
Ciekawą opcją na dziś są Clippersi. GSW trapione kontuzjami ma spore problemy nawet nie ze zwycięstwami, ale z nawiązaniem jakiejkolwiek rywalizacji w ostatnich 3ech meczach.

Dobrze wygląda również LA na własnych śmieciach przeciwko Heat. Biorąc pod uwagę home court advantage, brak Szakusia i chęć rewanżu za 16pkt porażkę w pierwszym meczu, -5.5 jak najbardziej do przeskoczenia.

kibuc #865844 16/01/2007 08:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
kilka niezłych bloczków dzisiaj w nocy wjechało

2007.01.16NBA daily top10 plays [youtube.com]

ale Agent 0 to przekozak sonar


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, kamel, burbon, forty, latajaca_holenderka), 1,380 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1